Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Дощ

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 781
Репутація
3 994
Вподобайки
5 747
Бали
2 314
Депозит
500 $

На районі пройшовся дощик! АутДор напевно люто кайфує ) і я тоже , потомушо ніхуя підливати не треба💪🔥😂🚀🤙🏻🙌🤘🏻😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨
 
Виїбнусь своєю растіхою.Тільки висотою лиш 30 см.Я мабуть за рано кинув її в землю от вона і не розчухалась норм.Але що маємо те маємо.Враховуючи що я і не сильно курю то вистачить))20240530_201604.jpg
 

На районі пройшовся дощик! АутДор напевно люто кайфує ) і я тоже , потомушо ніхуя підливати не треба💪🔥😂🚀🤙🏻🙌🤘🏻😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨
ахахах лютыый реп)) ахах ору
Виїбнусь своєю растіхою.Тільки висотою лиш 30 см.Я мабуть за рано кинув її в землю от вона і не розчухалась норм.Але що маємо те маємо.Враховуючи що я і не сильно курю то вистачить))Переглянути вкладення 20427
красота бро)) по виду видно шо убойная будет)
 
Виїбнусь своєю растіхою.Тільки висотою лиш 30 см.Я мабуть за рано кинув її в землю от вона і не розчухалась норм.Але що маємо те маємо.Враховуючи що я і не сильно курю то вистачить))Переглянути вкладення 20427
Дуже класна растіха , в мене мабудь також будуть не великі , але може із тих що я висадив хоть одна попре в висоту.. будем вірити та тримати кулачкі))) тобі бажаю гарного грову та набору маси!
Повідомлення об'єднано автоматично:

До речі цього грову не рішився топати якусь растіху .. напевно вже в слідуючі рази буду експерементувати з цими техніками. Зараз тільки думаю якось підігнути растіхи щоб сонце попадало до нижніх гілок і листків..
 
До речі цього грову не рішився топати якусь растіху .. напевно вже в слідуючі рази буду експерементувати з цими техніками. Зараз тільки думаю якось підігнути растіхи щоб сонце попадало до нижніх гілок і листків
Аналогічно.Можливо також спробую в наступному році(якщо буду живий).Максимум що зробив так це відрізав великі лопухи і то вже як почало цвісти щоб сонечко потрапляло на самі шишки
 
Назад
Зверху Знизу