Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Dmeth від TipTop'a

whowasbefore

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 099
Репутація
2 314
Вподобайки
2 692
Бали
1 514
Діло було ввечері - робити треба сон було би, але який там хуй плавав?

Це приклад НЕ правильного вживання та рекреації

photo_2_2024-07-20_16-50-18.jpg
Преамбула:
Після невдалої угоди з одним відбулась вдала з іншим. 24tiptop. Швидкість відправки магазином (бо вони булди зацікавлені в цьому 100%) -100%. Прямо топово швидко організовано. Вже наступний день пошта кличе, йдеш забирати "шось", яке виявляється ще й запаковано топово. Всі ж розуміють, що все оціюється разово ? Тут і зараз - ок ? Значить - топ. Все в цілосності дійшло і в збереженості. Стелс на цей раз получився - топ. Ну прямо таки на 11\10 точно - бо ледь дістався діла, прийшлось серйозні інструменти використовувати для добування. Чоткий вигляд, хороший настрій і прекасрний настрІй. Але сам тріп, на жаль, не вдався. Будь-який досвід - є незабутнім досвідом.


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!




Таймінги:
0:00
Напевно, мій толєр до кінця не вивітрився. Я зустрічаюсь з колегою і ми вирішуємо, що йому на тест йде куріння, що і я думав зробити, але за час, поки він свої ~.05 пробує викурити з лампи проходить дуже багато часу (можливо девайс потребував би вдосконалення) я вирішую, що можна заправляти себе інтразально, тому насипаю також в районі ~.05 на дзеркало і починаю крошіння, яке супроводжується розлітанням у всі сторони. Прекрасне почуття - вдих - поклювання від биттого скла і ніздрі дикують декілька секунд, але вже і в перші секунди йде відчуття змін

0:20
Курили, крутили, остуджували. Колегі сподобався процес - зробили декілька фото, відео. Вийшовши на перекур другий тестер визнає, на свій дикий толлєр, що наміняло. Я теж не стою осторонь - куримо, спілукємось про сферу ПАР. Рухає тіло у всі сторони і язик плететься. Признак доброго розгону - друга, чи третя папіроса. Але крадуться думки, під час однієї з тем, що все таки, толєр високий, і те, що я привіз 0.15 для колеги - також мінімальна доза для нього, хоч "рекомендовано .03", що і мені це вже на досвід може стати краплею в морі. Дурна голова я.
photo_3_2024-07-20_16-50-18.jpg

0:30
По факту нормально штирить. Є вічуття планово- напортистого стіму, ясність думок, говоримо далі, теми не зупиняються. Підпотівання долонь, стоп. Підсиленне серцебиття - реакція на зовнішні сигнали. Ближнє\дальне перефокусування в нормі, ну і без моментного розфокусу нікуди дітись. Ну прямо таки рівний і чистий ефект від якісного дмєту.

1:30
І десь на такому таймлайні мене переборює бажання зрозуміти, що далі, що якщо більше (хоч сам ж читав, що відбувається в таких випадках)) Корочє повертаємось. Колега ще ніяк не випалив ті .05 чи то .07 і починає добивати, паралельно розказуючи мені щось. А я все більше переборююсь думкою, що якогось пікового ефекту і сили взаємодії організму з речовиною, відчуваю, що пре, але якась тогочасна і тимчасова жага виводить мене з мого стану стримання і все більше спонукає спробувати більше. Амфетамінові колишні догони флешбечать і тягнуть руку за рештою. Як вже зрозуміло - фатальна помилка

2:00
Докрошив. Реально багато. Напевно такі дороги тільки коксу гатив. І стало ж якось мені дивно, що забагато і чому я хочу, але знову внутрішній тестувальник наркоман спонукався все таки зрозуміти, що воно і як. Я ледь це все осилив. Відчуття від вживання х2, ріже, чуть не зразу в носоглотку летить - тут же оліфтовується -падає - прискорює перемикання думок. Ну і я тут майже відразу усвідомлюю - дурак і зря. Але ще явно нічого страшного не відбувається

3:00
Супер. Дія речовини значно відчутні. Всі наслідки декстроамфетаміну на обличчя. Посилює увагі і заставляє кудись йти, хочеться курити і про все говорити. Але вже за пів години приходить відчуття, напевно, певної параної, шизи. Відбувається накопичення самодеструктивних думок і пригнічення настрою через це. Розпрощавшись я вирушив додому, де в дорозі мозок ввмікнув якийсь дивний режим захисту і почав відбиватись від нереальних проблем\подій\уявних ситуацій. Центральне его, напевно, в нормі, але побічні думки все навалюються вкидаючи мене в повний негатив і конфлікт з собою

4:00
Вдома прикрило апатією. Шукаєш якесь заняття, але діє, по суті дмєт, і ти вже перемикаєшся на пошук іншого, навіть не розпочавши першого. Пю багато води, але не можу зібратись, всі початки не мають кінця і це ще більше тупить. Ніякої радості, ніяких позитивних ефектів тільки пошук себе і розібранність з захисним механізмом всередині.​

Після такого вечора було бажання тільки пошвидше заснути. Окутаний негативом в усіх його проявів, незважаючи на все виснажений органзім по зрозумілим причинам не зміг заснути аж до пізнього ранку. Поспав годину-другу і спробував далі жити життя. Одна міні доріжка дозволила ввійти в ритм і забути цей досвід. Ніколи і нікому не рекомендую робити такого. Ніякі підвищенні дозування не зможуть принести вам посиленні відчуття і хоч якось покращити якість вашого відпочинку з допомогою ПАР.

Висновки йдуть позаду мене, а незрозуміле пхаю поперед себе
photo_1_2024-07-20_16-50-18.jpg

Якість - хороша якість, колега потім повідомив про свої враження - 9\10

Швидкість оперативність\стелс - миттєва відправка, стелс у мене був дуже надійний 10\10

Вага - важилось після відсипання одному хомяку, але точно похибка не більше 0.02 10\10

Дмєт виявився робочим, чистим, зі зрозумілою дією і силою дії, як вже було написано, в залежності від спожитого :)

Любіть маму, мийте руки з милом

 
Останнє редагування:
Гуд трип бро
 
Передоз лучше недодоза?)
Норм трип!
 
гарний тріп
я теж цією пробою доганявся всю ніч, бо якось недостаньо було, а перебрати отак за раз страшно
 
Назад
Зверху Знизу