Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Депутатський від bazarc

whowasbefore

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 167
Репутація
1 288
Вподобайки
1 373
Бали
954
Діло було в обід, робити було що, але я наклянчився до BAZARC на пробу амфу, бо сил вже не було терпіти ці борошна
О, великодушний, без особливих, з моєї сторони, напрошувань швидко погодив мою кандидатуру поза форумом і любязно виділив мені тако, яке сам оплатив з грамом їх преміального амфетаміну
знімаю шляпу. одну і другу.
До години часу я тлумився по дому і чекав важливого часу, який підбурював - раз і я на місці, забираю все і мчусь додому знову
photo_1_2024-05-30_18-13-14.jpg
Стелс грамотний, бо сам амфетамін На тім острові, а там є дуб, а під тим дубом скриня, а в тій скрині заєць, у зайці качка, а в качці яйце, у тому яйці вже він. Але, на жаль, присипаний підсолоджувачем смаку, через що я вже другий день облизую солодці губи і цей ефект нікуди не дівається. І жинка попалил, ну але ладно, все йде як треба, бо основа в основі яйці.
Тестер - М\31рік від народження\178 см\70кг пушечного тіла обожнюваного моєю жинкою

Вага - 1

Характеристика - порошок, сухий в більшій мірі, без вираженого налипання, зі знайомим усім запахом "стандартного" авітаміну, запах не різкий, викликає апетит

Толік - більше 2х тижнів тмоу \ кростолян - 4 дні тому всратий жовтий мєт

Доза - 0.08 інтразально

Таймінги:

0:00 - гарно протираю дзеркало, дістаю канцелярський ніж, перевіряю спочатку речовину картою - прилипання мінімальні, легко дробиться, мені подобається, коли він такий ідеальний і грамотно підготовлений для покупця. Селлер на стільки сильно старається, що аж не забув покласти пластикову трубочку в пакунок для вживання :love:. Два тонелі - дуже швидка вентиляці і все в мені, що було на дзеркалі починає свій шлях не викликаючи майже дискомфорту - лише легке поколювання і печіння, яке нагнало одну сльозу. В порівнні з ТіпТоп"омм - цей преміальний амфетамін, як паприка і халапеньйо. Організм довольний, що йому не боляче

0:02 - зміна адекватного стану відбувається дуже швидко, напевно, бо організм відносно чистий. Відразу стіна енергії насуває і захоплює, очі починають більше охоплювати, а вуха починають чути все. Тіло хоче в рух і миттєво підлаштовується в усі простори, де до вживання мозок планував собі якісь дрібні справи, і готове виконати всі мої вказівки.

0:10 - час йде, стандартизація звичок також - пора курити. Звичайно ж, однією не накурюєшся, відразу закидуєш другу і притоптуєш до якоїсь роботи, бо на місці сидіти не мо жли во (коли куриш, теж не надто посидиш на місці). Відчуваю, що загальний стимул від вітаміну вплітає в себе ще й ейфорію, та не аби-яку, а доволі таки наполегливу і стрімку. Підловлюю хвилі тепла і насолоди, від якої не хочеться відмовлятись і яка спонукає ще чимось цікавим зайнятись

0:30 - пік, перехід в плато. Більшість побутового зроблено, стім в перемішку з ейфорією. Класно.

1:00 - тіло просить шуршання далі, надумуються думки, що і пиво не буде зайвим, і треба якусь роботу поробити, трохи часу йде на фоюрум і тг. Інколи ножки просяться в ритм і знову я собі придумую якісь маленькі справи і не можу собі в цьому відмовити. Відчуваю, що їсти організм ще довго не попросить, а вот рідина йде як треба, літра + за цей час вже пішла точно. Веселять коментатори різних переписок і від цього хочеться щось робити по своїм проектам. Але плато тягнеться, тому йду на вулицю з інтернетів

2:00 - пиво, риба, ще й приїжджає посилка а атм курячі джерки - осідлав металевого двоногого і помчав на природу. Ох як все там заходить добре, ютюбчик, папіроски. Погода ідеальна, не шкварить, в тіньку лежу на рюкзаку, прям насолоджуєшся 50\50 ефектами і швидкістю опанування зовнішньої інформації. Час летить не замітно, все грає на руку.

4:00 - десь по трохи стім втік, залишилось більше ейфорії. Планую вже, що робити, коли попаду додому, де скоро вже і дружина повернеться з роботи, а ще курм начання очікує. Приходиться внутрішніх демонів обєднувати. Їду ще за пивом, за цимберами і направляюсь крутячи педалі по-трохи в сторону дому, де вже чекає мене кіт голодний і відпочинок від проведених пів дня. Поїздка знову в насолоду - все плавно, гарно і ніде не заважає.

5:00 - ефекти по трохи нівелюються, але шлейф залишається. Спогади про весь процес, який був зовсім не впоперек горла і приємний стан тіла в цілому від тесту дної речовини, яка виявилась приємною і зовсім не агресивною до організму.

Тому й переходжу до висновків:
Якість - 10\10

Швидкість\оперативність\спілкування - 11\10 (допомогли вирішити задачу з таксі)

Стелс - 9\10 - ніхто б туди не поліз, але підсилювач смаку))

Вага - 10\10

photo_3_2024-05-30_18-13-14.jpgphoto_2_2024-05-30_18-13-14.jpg
Рекомендую однозначно !
Хоч і ціна це вже діло смаку, але якість того вартує точно
 
Останнє редагування:
Если это их позиция за 600 грн/г - то реально амф один из лучших кладами по городу
 
весёлый ты тип)))
ржачно пишешь, зашло)
Да ну ,фен за 6 бумаг за вес.)внатуре депутатский))
у Джима был по косарю, правда попижже в плане органолептики, как минимум. Но сейчас такого нет на рынке
 
у Джима был по косарю, правда попижже в плане органолептики, как минимум. Но сейчас такого нет на рынке
Как-то так получалось, что я носиком доходил только до его продукции синего цвета. И, боять, да, это был хай кволити контент.
 
хуясе а как ты это узнала то? был вроде ровный магаз и топовый!!
от его жены гражданской все узнали, она с админом списывалась и тот тему даже об этом публиковал.

Ну про его болезнь я знала ещё когда он живой был, классный парень был, умер в возрасте 33 лет в день моего рождения, 8 декабря
 
от его жены гражданской все узнали, она с админом списывалась и тот тему даже об этом публиковал.

Ну про его болезнь я знала ещё когда он живой был, классный парень был, умер в возрасте 33 лет в день моего рождения, 8 декабря
печально(( возраст сына божьего Иссуса,это ваще очень страшная болезнь у него был(( пусть земля ему будет пухом(
 
Да, отмучился и вышел из кольца замкнутого времени материального мира
мы все туда уйдем , вопрос времени только , кто раньше кто позже , но мы все там будем, ну а пока живы не помрем)
нужно в жизни на полную наслодиться ей)
 
Депутаты оценят
 
Назад
Зверху Знизу