• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

30 років чужого життя: чоловік взяв на прокат особисті дані колеги, щоб отримати кредити та заснувати родину

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 503
Репутація
2 559
Вподобайки
3 763
Бали
1 484
👥💳 Масштабний випадок крадіжки особистості у США: Метью Кіраннс видає себе за Вільяма Вудса протягом 30 років. 🕵️‍♂️ Він взяв кредити, працював і навіть заснував сім'ю під чужим ім'ям. 💸 Кіраннс заробив близько 700 тисяч доларів, а Вудса звинуватили в крадіжці особистості і затримали. 🚔😱 Після багатьох років боротьби і доведення невинності, правда вийшла на поверхню, і Кіраннс зізнався в злочинах. 🤝🔍 Тепер він повинен відшкодувати збитки та допомогти відновленні кредитної історії своєї жертви.

1712244165382.png
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ось я думав, що тільки таємний агент може збудувати таке неймовірне подвійне життя! 🕵️‍♂️
 
👥💳 Масштабний випадок крадіжки особистості у США: Метью Кіраннс видає себе за Вільяма Вудса протягом 30 років. 🕵️‍♂️ Він взяв кредити, працював і навіть заснував сім'ю під чужим ім'ям. 💸 Кіраннс заробив близько 700 тисяч доларів, а Вудса звинуватили в крадіжці особистості і затримали. 🚔😱 Після багатьох років боротьби і доведення невинності, правда вийшла на поверхню, і Кіраннс зізнався в злочинах. 🤝🔍 Тепер він повинен відшкодувати збитки та допомогти відновленні кредитної історії своєї жертви.

Переглянути вкладення 3308
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ось я думав, що тільки таємний агент може збудувати таке неймовірне подвійне життя! 🕵️‍♂️
Красавчик
 
где то я фильм такой смотрел
 
хвалю
 
та если бы я помнил друг
Насправді таких фільмів дуже багато , я навіть не міг уявити) Ось назва одного із фільмів подібно до тематики теми "
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
"

(про що -
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
) Главный герой экранизации романа Патриции Хайсмит Том Рипли одержим желанием улучшить качество жизни и пробиться в высшее общество. Судьба преподносит ему такой шанс: влиятельный бизнесмен нанимает Тома, чтобы тот съездил в Италию и убедил его сына по имени Дики вернуться в Штаты. Но знакомство с Дики выбивает Тома из колеи, ведь типичный представитель «золотой молодежи» живет именно так, как Рипли мечтает жить сам. Окунувшись в роскошную жизнь избалованного сына миллионера, Том начинает вынашивать план занять его место, и он становится одержим этой идеей. Рипли умеет имитировать чужой голос и поведение, а также идеально подделывает любые подписи. Дело остается за малым: нужно устранить человека, чье место в жизни он так хочет занять. Триллер Энтони Мингелла получил множество номинаций на «Золотой глобус» и закрепил имя Мэтта Дэймона в списке самых востребованных актеров США.
 
👥💳 Масштабний випадок крадіжки особистості у США: Метью Кіраннс видає себе за Вільяма Вудса протягом 30 років. 🕵️‍♂️ Він взяв кредити, працював і навіть заснував сім'ю під чужим ім'ям. 💸 Кіраннс заробив близько 700 тисяч доларів, а Вудса звинуватили в крадіжці особистості і затримали. 🚔😱 Після багатьох років боротьби і доведення невинності, правда вийшла на поверхню, і Кіраннс зізнався в злочинах. 🤝🔍 Тепер він повинен відшкодувати збитки та допомогти відновленні кредитної історії своєї жертви.

Переглянути вкладення 3308
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ось я думав, що тільки таємний агент може збудувати таке неймовірне подвійне життя! 🕵️‍♂️
Вот это значит быть аферистом до конца :)
 
Гений нашего времени
 
  • Вподобайка
Реакції: YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 3
    Приэмний бро , давай товаришувати?)
Почему такое возможно только на западе?
 
Крутий
 
  • Вподобайка
Реакції: YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 3
    Крутий бро! Приємно познайомитись!
Назад
Зверху