Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Українець заробив 150 тисяч євро на інтимних фото померлої дівчини через OnlyFans

White_Doctor

Команда Секти
Представитель
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
418
Репутація
1 107
Вподобайки
1 293
Бали
669
Депозит
150 $
Українець завів акаунт на
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
та заробив там 150 тисяч євро. От тільки використовував він для цього не свої фото, а кадри його дівчини, яка трагічно загинула. Її друзі дізналися про це та звернулися до правоохоронців.

Як передає Уніан, чоловік завів акаунт на ім'я 29-річної дівчини. Відомо, що його дівчина загинула внаслідок аварії. На сервісі OnlyFans
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
померлої. Ці кадри дівчина робила за життя та надсилала йому приватно. Цими фото він заробляв гроші. Однак згодом про цей акаунт дізналися друзі померлої.

Відомо, що чоловіка звуть Андрій Таращук. Він знаходився в Польщі. Саме там правоохоронці знайшли його та затримали. Родичі покійної дівчини вимагають компенсацію та ув'язнення. Однак ймовірно, його просто депортують з Польщі.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Любовь на веки
 
что за бизнес сука
 
Українці на рівненщині заробили 2кк на смородині
 
😲
 
Друзі звернулись до українських правоохоронців, в ті сконтактувались з польськими? Правильно розумію?

не осуждаю, но все ровно любящий человек так бы не сделал
Та як не засуджувати. Не залежно від того, чи живий партнер, чи ні – так вчиняти може тільки відвертий виродок.

Але є таке прислів'я: Яке їхало – таке здибало.
Я не стверджую, але цілком можливо це саме той випадок.
 
Друзі звернулись до українських правоохоронців, в ті сконтактувались з польськими? Правильно розумію?


Та як не засуджувати. Не залежно від того, чи живий партнер, чи ні – так вчиняти може тільки відвертий виродок.

Але є таке прислів'я: Яке їхало – таке здибало.
Я не стверджую, але цілком можливо це саме той випадок.
Объясни мне пословицу пожалуйста
 
Объясни мне пословицу пожалуйста
Доля частіше всього парує людей за схожими рисами характеру, чи повадками. Наприклад, чоловік через чур економний, а жінка любить з роботи спиздити якісь розхідні матеріали, які в господарстві згодяться)
 
Доля частіше всього парує людей за схожими рисами характеру, чи повадками. Наприклад, чоловік через чур економний, а жінка любить з роботи спиздити якісь розхідні матеріали, які в господарстві згодяться)
а как это касается этой пары ?)
 
Друзі звернулись до українських правоохоронців, в ті сконтактувались з польськими? Правильно розумію?


Та як не засуджувати. Не залежно від того, чи живий партнер, чи ні – так вчиняти може тільки відвертий виродок.

Але є таке прислів'я: Яке їхало – таке здибало.
Я не стверджую, але цілком можливо це саме той випадок.
Ну, а если подходить к делу с практической стороны, то что ж это за девочка была, и какой объём личных эротических фото ему присылала, что ему хватило на открытие акка на онлифанс и на количество контента, чтоб наторговать 150 тыс уе? - И где были такие девочки в моей молодости, почему мне кроме сисек и фото в белье никто и никогда ничего такого не присылал? - Сейчас даже продать нечего. Так, едва на "вспомнить" хватает.
 
Ну, а если подходить к делу с практической стороны, то что ж это за девочка была, и какой объём личных эротических фото ему присылала, что ему хватило на открытие акка на онлифанс и на количество контента, чтоб наторговать 150 тыс уе? - И где были такие девочки в моей молодости, почему мне кроме сисек и фото в белье никто и никогда ничего такого не присылал? - Сейчас даже продать нечего. Так, едва на "вспомнить" хватает.
Просить не умеете
 
Альфонс
 
Ни любви ни тоски ни жалости
 
Хахахаха
 
Назад
Зверху Знизу