Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

У Києві в гаражі знайшли понад 30 кілограмів канабісу. ВІДЕО

White_Doctor

Команда Секти
Представитель
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
322
Репутація
846
Вподобайки
1 009
Бали
609
Депозит
150 $
Двоє уродженців Дніпропетровщини налагодили наркобізнес у столиці.
Вони придбали гуртовими партіями понад 31 кілограм канабісу та продавали у роздріб. За 100 грамів марихуани просили 12 тисяч гривень. Про це
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
и у поліції Києва.
Переважну більшість товару чоловіки зберігали у гаражі в Подільському районі. Вони домовлялися про зустрічі з клієнтами через Telegram і продавали канабіс «із рук у руки». Оплату отримували на банківську картку. Орієнтовна вартість вилучених поліцією наркотиків за цінами «чорного» ринку складає чотири мільйони гривень.
Двом наркоділкам віком 47 та 48 років повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу — незаконне зберігання та збут наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Їм загрожує від 9 до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Слідчі встановили, що до злочинної діяльності причетна ще одна особа, яка фактично перебуває поза межами України. Вказана особа вела спілкування та приймала замовлення на канабіс у покупців в месенджерах, після чого керувала діями двох підозрюваних, які вже безпосередньо привозили та передавали канабіс клієнтам з рук в руки.
Наразі правоохоронці встановлюють канал постачання наркотику. Як
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
у Київській міській прокуратурі, Слідчі встановили, що до злочинної діяльності причетна ще одна особа, яка фактично перебуває поза межами України. Саме вона приймала замовлення на канабіс у покупців у месенджері, після чого керувала діями двох підозрюваних, які вже безпосередньо привозили та передавали канабіс клієнтам з рук в руки.

Під час обшуку у гаражі одного з підозрюваних вилучили 33 поліетиленові пакунки з канабісом у висушеному стані, загальною масою понад 31 кілограм, що становить особливо великі розміри.

Фото та відео за лінком:
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Когда я увидел новостное сообщение от Доброго Доктора а потом вижу контекст про 30 кг, я почти был уверен что речь про кокаин и будут фотографии кучи кокаина
 
Когда я увидел новостное сообщение от Доброго Доктора а потом вижу контекст про 30 кг, я почти был уверен что речь про кокаин и будут фотографии кучи кокаина
куча кирпичей ))
 
Вечірній київ
 
Норм так бадыля нарвали
 
Назад
Зверху Знизу