Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

ТРіП-РеПОРТАЖ НА АМФЕТАМІН ВІД ФАБРИКА РАЗВЛЕЧЕНИЙ WILLY WONKA

MnpXYyZ

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
186
Репутація
210
Вподобайки
162
Бали
168
ДОСЬЄ
Селлер (продавець): Фабрика развлечений Willy Wonka

Тестер: М32/184/95
Психоактивна речовина тесту: Амфетамін;
Заявлена вага: 0,5 гр
Рівень толерантності до ПАР: потужний..

Далі перейдемо до переказу усього цього процесу.

Перш за все, слід відзначити спілкування з представником магазину - на найвищому рівні; Зворотній зв'язок був наданий майже миттєво; Адміністратор магазину написав мені в особисті повідомлення, де ми гарно поспілкувались і домовились, що мною в боті буде обрано 0,5 шпири на зручному районі. Закріпивши домовленість у Телеграм, мені на баланс акаунта в боті було начислено відповідну суму для придбання пів граму амфетаміну на потрібному мені районі у якості проби;
Для інформації з роботою магазина знайом достатньо давно користувався їхніми послугами ще з 2018 року, тому виходячи із досвіду попередньої взаємодії очікував найкращий сервіс;
ЯК УСЕ ВІДБУВАЛОСЯ

Локація кладу територіально відповідає заявленому району; в дещо прохідному, проте зручному і майже безлюдному місці.
Зняв без особливих проблем;
Клад, як і заявлено, у вигляді тайника. На практиці все відповідає візуально виданій ботом фотографії;

Ще трошки додам про певні курйози які трапилися на підході вже безпосередньо до місця:
IMG_20240522_232714_201.jpg
* На підступах до безпосереднього місця тайника, мною було помічено оте ТуловіщЄ, тому я сподівався, що він хоча б не відпочиває там, де має знаходитися мій клад. Як не дивно, але він, на щастя, знаходився, хоч і близько, проте по інший бік.
Зробивши ще декілька кроків до місця, побачив червону кришечку (а за описом кур'єра згорток мав бути втиснутий в червону кришечку..) IMG_20240522_232916_665.jpg

Проте і в цьому випадку все обійшлося легким нетривалим переживанням ,)

Забравши в решті решт свою шпиру, поїхав на базу для проведення подальших досліджень.

Розпаковка:
IMG_20240522_232913_769.jpg
Ось такий згорток всередині так званого тайника.

ЗВАЖУВАННЯ:
Умовний рефлекс щоразу після розпаковки зважувати товар ніби увійшов у звичку, тому і в цьому випадку, я розпакував і зважив піддослідний товар.
Далі пропонуються відповідні результати без попередніх висновків;
IMG_20240522_232911_358.jpgIMG_20240522_232909_134.jpgIMG_20240522_232906_674.jpgIMG_20240522_232901_699.jpgIMG_20240522_232903_950.jpg

Вигляд самої речовина зблизька
IMG_20240522_232856_742.jpg
НУ Й НАРЕШТІ, МОЯ найменш УЛЮБЛЕНА частина Програми під невигадливою назвою

ТАЙМІНГ


00:00:
Накреслив собі два треки загальною масою ~ 0,12 гр​

Залітає чітко й плавно; на середині процесу вдихання стає відчутна помірна пикучисть; якихось неприємних сторонніх запахів і присмаків не відчувається;
Впродовж наступних 10-15 хвилин повністю спустилися ліфти, на виході не відчувається якоїсь надмірної гіркоти, чи чого подібного, чи огидного... Ніс не закладає, можна спокійно дихати через ніздрі;
..
Чекаю наростання подальших ефектів;

00:30-00:45 Очікувано, наростання ефектів починає проявлятися
01:00-01:15 дія шпири вийшла на пік
Сила ефектів доволі сильна, тому не раджу завчасно перевищувати дозування, а краще вичекати певний час перед догоном.
Накриває більше ейфорія, ніж стимуляція.
01:30-02.00 закинув десь приблизно 0,08-0,1 в капсулу і випив. Ефект виявився набагато сильнішим, ніж через вдихання. В якийсь момент обличчя почало горіти і стало дещо дискомфортно, проте усі неприємні недоліки було усунуто завдяки тому, що випив достатню кількість води.
В подальшому вже добивався майже мікродозами, що не перевищували 0,05

Враховуючи, що розмір проби склав ~ 0,5 гр, а також, що щонайменше третиною ділився зі свою подругою, матеріал для досліджень ще через пару-тройку годин закінчився.

ОЦІНКи & ВИСНОВКИ
Клад: 7 / 10 тайник зроблено гарно, місце теж гарно підібрано;
Амфетамін: 8/10 речовина якісна без сторонніх запахів і присмаків, проте мені би хотілось, щоб був більш виражений стимулюючий ефект; адже співвідношення ейфорії і стимуляції явно не в бік останнього;
Спілкування і взаємодія з магазином: 10/10

Дякую продавцеві за надану пробу, а також за чіткий зворотній зв'язок і взаємодії.

Сподіваюся, викладений вище досвід буде цікавим і корисним.
 
Останнє редагування:
Гуд трип бро)
 
Отличный репортик! Настрочил от души!)
 
Туловище обосцал ?
 
хорошии трип
 
Шкуроходи вже полетіли кришечки перелопачувати)
 
Пробы фена 0.5 це потужно
 
Шкуроходи вже полетіли кришечки перелопачувати)
Підняти кришечку - це максимум половина справи, інша річ, це знайти безпосередньо місце схованки (тієї кришки)... Але то усе вже цілком інша історія
 
Середній, не поганий репорт👍

Проте, я щось не складу 2+2
Поясни будь ласка

Зробивши ще декілька кроків до місця, побачив червону кришечку (а за описом кур'єра згорток мав бути втиснутий в червону кришечку..)
Далі на фото ми бачимо червону кришечку.

А в підсумку читаємо ось це:

Клад: 9/10 тайник зроблено гарно, місце теж гарно підібрано;
Поясни, а то незрозуміло.
Тобто, ця кришечка на фото 👉заявлений "ТАЙНІК"??
Ось так лежить, торчить на виду.
І ти ставиш 9 з 10 за такий клад?
 
Середній, не поганий репорт👍

Проте, я щось не складу 2+2
Поясни будь ласка


Далі на фото ми бачимо червону кришечку.

А в підсумку читаємо ось це:


Поясни, а то незрозуміло.
Тобто, ця кришечка на фото 👉заявлений "ТАЙНІК"??
Ось так лежить, торчить на виду.
І ти ставиш 9 з 10 за такий клад?
Нет
Не так.
Согласен, очевидно, что я не нарочно мог слегка запутать уважаемых читателей расплывчивыми формулировками.
Поэтому, поясняю за делюгу с красной пробкой.
Фото адреса и описания клада бот выдал примерно такое:

Screenshot_20240523-232021.png
 
Нет
Не так.
Согласен, очевидно, что я не нарочно мог слегка запутать уважаемых читателей расплывчивыми формулировками.
Поэтому, поясняю за делюгу с красной пробкой.
Фото адреса и описания клада бот выдал примерно такое:

Переглянути вкладення 18901

...

Так вот прикол в том, что сначала на подходе к непосредственному месту клада я увидел красную пробку в песке, о которой написал в репортаже, и успел подумать, что там дальше, на самом месте моего клада уже нет, ввиду того, что его сошкурили какие-то пернатые, и что эта красная крышка в песке уже валяется передо мной в качестве отхода.. Тем не менее, придя куда надо, я достал заветную пробку
 
Нет
Не так.
Согласен, очевидно, что я не нарочно мог слегка запутать уважаемых читателей расплывчивыми формулировками.
Поэтому, поясняю за делюгу с красной пробкой.
Фото адреса и описания клада бот выдал примерно такое:

Переглянути вкладення 18901
Хорошо ущелье не влажное было , а то пахло бы селедкой и пальцы скользили
 
...

Так вот прикол в том, что сначала на подходе к непосредственному месту клада я увидел красную пробку в песке, о которой написал в репортаже, и успел подумать, что там дальше, на самом месте моего клада уже нет, ввиду того, что его сошкурили какие-то пернатые, и что эта красная крышка в песке уже валяется передо мной в качестве отхода.. Тем не менее, придя куда надо, я достал заветную пробку
Тепер все чітко та ясно👍
А то справді, не один я судячи по комментах подумав, що клад ось так валявся, і чудом не був вйобаним, і така оцінка, ахуєть.

Респект👌✌️✌️
 
Назад
Зверху Знизу