Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп репорт на шш Amnesia від SEROTONIN

skoumpis

Сектант
Реєстрація
16.06.24
Повідомлення
2
Репутація
0
Вподобайки
4
Бали
38
1. serotonin
2. https://labrc.name/forums/shishki-o...avki-garant-vsegda-v-nalichii-ljuboj-ves.288/
3. 1g з рулетки
4. 20 років. 180 см, 77кг, 5 років вживаю шш
5. ~0.2
6. кросс толлер відсутній
7. фото прикріпив

В сусідньому чаті побачив повідомлення про рулетку, недовго думаючи записався. Через 5 днів побачив результат, мій нік виграв 1грам шишки. Сапорт оперативно мені відписав, запропонував два стрейни шш на вибір, я вибрав Амнезію, так як особисто для мене цей сорт звязаний з крутими спогадами. Відправили в той ж день. Була поя помилка, що вказав неправильно номер телефону, тому не міг забрати. Сапорт сказав звернутись до боса, але той був офлайн пару днів і я відправив смс на номер курєра, і він мені одразу допоміг, за шо йому великий РЕСПЕКТ! Забрав посилку, стелс був чудовий (навіть дуже). На вигляд шш виглядає добре, в міру суха, запах привичний.

Напалив напас через бонг, не зміг докурити банку до кінця, дуже загірчило і почало дерти горло, навіть сльози з очей вийшли (забігаючи наперід - наступні рази такого не було, заходило нормально). Навіть не зміг уловити смак спочатку.
Було відчутно що це саме сатіва, курив обідом, стоун наблюдався не дуже сильний. Нагребло нормально через хвилин 10, я заліп в комп і так і промайнув мій тріп. Коли курив наступні рази, теж був задоволений. Амнезія знає свою справу)

Якість шш: 10/10. Хороша шш
Спілкування з продавцем: задоволений, був на звязку, курєру окремий +реп
Якість стелсу: 12/10
 

Вкладення

  • photo_2024-09-19_19-13-00.jpg
    photo_2024-09-19_19-13-00.jpg
    105.5 КБ · Перегляди: 11
Назад
Зверху Знизу