Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Tріп-репорт на MDMA від Kiss my Acid

smrtbot

Сектант
Реєстрація
10.04.24
Повідомлення
29
Репутація
127
Вподобайки
69
Бали
184
Магазин: Kiss My Acid
Оператор:kiss my sup

Речовина: MDMA
Вага пробнику: 1 грам
Тестер 1: М 24/189/90
Тестет 2: Ж 21/166/60

Толерантність - рік назад.
Дозування: по 270 мг
IMG_2982.jpeg
Кристали сухі, запах відсутній.

Вступ
Всім привіт.
Сьогодні піде річ про МДМА, чесно кажучи, найближчим часом я не планував вживати МДМА або ж подібні речовини, і взагалі, давно купував, останнім разом було ще в червні минулого літа, тріпчик тоді був шикарний, брали з дівчиною таблетки у цього ж магазину про який далі піде річ.

Так ось, зайшовши на секту, побачив в сповіщеннях тему, що магазин «Kiss my Acid»
роздає проби LSD і MDMA, недовго думаючи записався на тест MDMA.
Звичайно, я не був на 100% впевнений що буду переможцем, але ж щось мені підказувало, що все-таки виграю.

Так і сталось, лишилось тільки обрати день х
так щоб і в мене і моєї дівчини вийшло по часу.Але виникла трішки неприємна ситуація, я оператору повідомив в які дні зможу забрати пробу скарбом в Києві, а в які дні - не зможу, ну що ж, зробили в той день коли не зміг забрати, я вже подумав що проба згорить, але все ж ми домовилися з оператором і видали в той день який я просив, за що окремо дякую.


Я вирішив розбавити ефект MDMA ще з 40 мкг LSD, назву це mini-candyflip, наступне про це далі..

Дочекавшись скарбу - вирушив за ним.
На той момент вже пройшло 2-3 години від початку мікро дозування LSD, ефекти для мене повністю знайомі, тому на MDMA вони вплинуть підсилюючи його,це вже не перший раз так роблю, і я ж находжу вживання MDMA під мікро дозуванням ще насиченішим.

Скарб був прикріплений на двосторонньому скотчу до панелі,так щоб не було видно, закріплено надійно, саме ж місце по скупченню людей 70/30, де 30 - люди,
хороше місце, враховуючи що в деяких магазинах кладмени взагалі відбиті, які кладуть за 1 метр від проспекту..


ТРІП

18:00
На годиннику 6 година вечора, дівчина на відміну від мене не використовує мікродозинг,
в мене ж пройшло 4 години від її початку дії,
цікаво буде обговорити чи сильно відрізняються .
Дістаєм кристали, робимо бомбочки по 150 мг,
цього має бути достатньо для початку,
начитавшись відгуків про МДМА останнім часом, ми з дівчиною не хотіли сильно ризикувати, хтось взагалі писав про сильні глюки, про ефекти як від солів.
Ну що ж скоро дізнаємося..


Через 20 хв помічаю як обʼєкти стають контрастнішими, в дівчини ж поки нічого.
Я тим часом доробляю ще трохи свої справи, мала ж лежить дивані в очікуванні перших ефектів.

18:40
Вирішив піти на балкон покурити сигарету,
як тільки почав курити відчув як здалеку почала підходити ейфорія, настій і так був хороший, але зараз він ще стрімко покращується.
Після перекуру, мені захотілось пограти на гітарі, почав все збирати для гри, але не встиг я все зібрати як передумав, важко ходити стало, захотілось також лягти до дівчини, вона ж це в цей час помічає перші ефекти.

19:30
Лежимо двоє на дивані,розслабило так що абсолютно нікуди не хочеться вставати, в очах мазанина повна, включили музику і просто нас понесло..а тепер враховуючи ще дію LSD, музика уповільнюється дуже сильно, давно я такого не відчував, психоделічні ефекти MDMA якось взаємодіють з ефектами LSD, і виходить такий от коктейль..
Ти занурюєшся в почуття без крайньої ейфорії та космічного польоту від музики, тактильні відчуття посилились,
почались поцілунки та обійми, ну ввесь солод що в MDMA - магічній атмосфері.
Почались розмови з дівчиною про все на світі.
Щелепа не бігає, по відчуттям дівчини ефекти схожі на MDMA,просто якось змінені, але не погану сторону,
я ж помітив, що сам ефект глибший в важчий, концентрація тріпу більша ніж зазвичай,не враховуючи мікрозозування.

20:30
Ефекти починають йти на спад,вирішили ще докинути по 120 мг, через пів години почалась знову друга хвилю з такою ж інтенсивністю, знову мазанина, важке тіло, поцілунки, обійми, доторки, музика, всього і не згадаєш..
22:00
Ефекти значно послабились, організм вимотаний, докидуватись вже й не дуже хочеться, але кохана не проти.
Але мені захотілось покурити травки, якої в дома не виявилось, але бажання на той момент покурити взяло своє,хоч і важко нам було ходити, і все-таки пішли по травку, замовили скарб до якого 20 хв йти пішки,
була приємна погода, пізній вечір, прогулянка виявилась чудовою, забравши своє пішли назад, по дорозі сідали покурити та дивились на нічне небо. Прийшовши додому, малишка вже не хотіла до закидати МДМА, а вирішила покурити травки зі мною.

23:30
Ефекти МДМА ще послабились, але ж все ще відчуваються, хоть і не сильно, скурили по банці шишок..
Унікальний стан вийшов, наче трава не сильно накурило, а наче і сильно, і наче МДМА повернулось - думав, дівчина ж розказала що відчуває седативний ефект з ейфорією, захотілось їй спати.
Я тим часом не міг зрозуміти, аж раптом я згадав що і мікродозував сьогодні, все стало зрозуміло і чому світ як у «слоу-мо», зʼявилось трохи енергії і знову ейфорія, зібрав апаратуру, взяв гітару та наушники, захотілось допрацювати саундтрек з фільму який я недавно почав, в такому стані та з таким відчуттям музики, це просто було неможливо описати..допрацював все до кінця,
надіюсь вийшло непогано,кому цікаво я додам його нижче.
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
01:15
Дівчина вже спить, і мені захотілось, взявши ще одну ляпку шишок - ліг я до неї одразу заснув.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
На наступний день прокинулись в гарному настрої, виспались, в коханої відходів немає, наче і нічого не вживала,у мене ж важче, але не сильно, все ж через мікродозинг, МДМА під ним діє сильніше, але і вихода інтенсивніші, але є приємний бонус з цього, після дії МДМА лібідо високе як ніколи..ну як без цього..
Такий тріпчик вийшов, дякую магазину «kiss my acid” за чудово проведений час.
На фото не увесь товар, тому що пізно згадав що потрібно було зробити, за це прошу вибачення.
Про речовину скажу що це те саме MDMA як і було рік назад, тільки інтенсивність його сильніша, потрібно, мабуть менше дозування використовувати тим в кого глюки..
в MDMA є таке, особливо якщо вжити більше ніж потрібно, тому не варто тут боятись купувати.


MDMA:10/10
СКАРБ:9/10
МАГАЗИН:10/10
 
Гуд трип бро
 
хорошии трип репорт
 
От мдма глюков не бывает. Но челюсть может немного сжиматься, когда перепирает от нормального количества.
 
неплохо написал, и время отлично провели)
 
найс тріп)
 
Назад
Зверху Знизу