Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп-репорт на Amnesia від SEROTONIN

blankblank

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
4
Репутація
45
Вподобайки
17
Бали
38
Посилання:




Замовлення і сервіс
Почитавши репорти тут про Amnesia, вирішив замовити 5 грам для зустрічі з корешем, якого рік не бачив. Оператор був дуже приємний у спілкуванні, після оплати надав дані для відправки й почав чекати. Через два дні нагадую про себе, оператор вибачився та пообіцяв відправити товар ввечері. Наступного дня знову нагадав — і посилка нарешті виїхала. До того ж, отримав бонус за вагу як вибачення за затримку, і подвоєння на наступне замовлення, що приємно. Стелс посилки — топовий, не до чого причепитися. Товар запакований в ізоленту та вакуум.

Товар
Шишки були добре спресовані та проліковані, без палок і насіння. Аромат — хвойний, смак — цікавий, землянистий.


Тестер: хлопець, 29 років, зріст 182 см, вага ~85 кг
Речовина: Amnesia (5+5 грам)
Дозування: по 0.12-0.15 г
Метод: механічний вапорайзер DynaVap
Толерантність: покури раз-два на тиждень інколи раз в місяць ТГК печиво
Крос-толерантність: алкоголь


Хронологія​

  • 00:00 – Відламую шматочок, кидаю в гріндер і засипаю в трубку 120-150 мг. Після першого нагріву багато пари(зазвичай я б сказав десь в 2 рази менше), смак — торф'яний з гарним терпеновим профілем, горло не дере(через вапорайзер це рідкість щоб дерло). Прогріваю ще двічі, потім віддаю трубку корешу.
  • 00:05 – Починаю відчувати перші ефекти, тіло стає ватним, падаю на диван і втикаю в телефон не розуміючи навіть що я там дивлюся.
  • 00:15 – Достатньо швидко відчуваю прилив енергії, ватність зникає, настрій піднімається тому хочеться щось робити, тому ми одягнулися і вирішили піти на прогулянку.
  • 00:15-01:00 – ефекти продовжуть наростати хвилями, в деякі моменти мене наче повністю поглинає, настрій на висоті, посмішка не сходить з обличчя, все здається яскравішим, веселі діалоги йдуть один за одним, починає сушить у роті і спека починає наче плавити нас, тому заходимо за пивом і повертаємось додому.
  • 01:00-02:30 – По приходу додому вже перестає наростати, але нагрібло вже дуже конкретно в продовжеє тримати досить міцнь лише десь через 35-50 хвилин ефекти поступово йдуть на спад, пробиває на жор, під пиво пішли 2 пачки чіпсів і горішки, але апетит не зникає — замовляємо 2 біг-мак меню і гловісь у нас счерез 15 хвилин. Потроху починається стоун тому втикаємо в YouTube на якесь шоу і валяємось на дивані.
  • 02:30-03:00 – Ефекти майже зникли, але залишилася легка затуманеність. Повністю відпустило десь годину, обидва почуваємося бодро і на вечір повторюємо процедуру.

Висновки​

Amnesia від Serotonin — це чудовий сативодомінантний сорт, який не розбиває тебе в хлам. Його можна курити вдень і при цьому залишатися функціональним.

  • Органолептика: 9/10
  • Ефекти: 9/10
  • Стелс: 10/10, спочатку навіть не поняв де воно може бути
  • Обслуговування: 10/10
  • Сервіс: 10/10(трохи змусили почекати, але мені не горіло і бонусами перекрили всі недоліки)
 
Останнє редагування:
Не фоткав коли отримав, ну половинку можу сфоткати пізніше і оновити. Наступний репорт підготую фото
 
как для первого трипа на форуме очень даже не плохо)
фоток не хватает(
 
чудовий тріп
 
Послє прочьтєнія стояк)
 
хорошии трип
 
Я тоже недавно похапав, дольний шо пізда)
 
тоже хочу вапорайзер((( гарний тріп
 
Назад
Зверху Знизу