Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Трип-репорт на амф від Venom

  • Автор теми wee
  • Дата створення

wee

Сектант
Реєстрація
03.04.24
Повідомлення
197
Репутація
329
Вподобайки
241
Бали
294
магазин: Venom
-тестер: М, 178, 70кг.
-толер: більше 4 неділь тому.
-кростолер: шш кожен день.
-речовина: амфетамін.
-органолептика: сухий порошок, білого кольору з жовтуватим відтінком, має не різкий запах, присутні дуже тверді камінці
-вага: заявлено 2г, / на око все норм мб навіть більше
-скарб: ізо, ліс захований хуй найдеш, але грамотно
дозування: <100мг
Спосіб доставки в організм: інтранозальний

Біо Тест

00:00 Скарб знайдений пеньок рядом є. Все по стандарту купюра карта, телефон. По відчуттям мало пекучий і майже не хімозний. Заходить легко і без лишніх неприємних відчуттів.

00:10 Перерахували з кентом наявність всіх речей у рюкзаках. Ничкування стафа пройшло трішки запартaчено з отвором у зіпі, але не критично.

00:20 Прямуєм на вихід з лісу, ліфти уже повністю упали. Походка легка і трішки бадьора, але не сказав би що сильні ефекти відчував просто при піднятий настрій.

00:30 Так як компанія у нас ЗОЖ кидаєм снюс 30мг нікотину. Хочу сказати відчутно доганяє. Підсушує знатно. 5 хв виймаю пауч.

00:40 уже згадав що треба вспіти на транспорт, гугл карти розрахували час, взяв дані до уваги, ситуація недуже вдала приходиться поспішати.

1:20 розмова з кентом спокійна і структурована. Сіли на лавочку. Перепочить і оцінити ситуацію.

1:30 дойшли до того що потрібно бігти, щоб встигнути куди треба. Кент мій на спорті час відчасу на пробіжках, а я в кардіо не дуже.

2:00 В сумі двадцять хвилин бігу і 10 хвилин ходьби дали не дуже приємні відчуття. Під феном біг в пів сили, щоб не напрягать сильно організм.

2:10 Потовиділення дуже сильне навіть не пам'ятаю коли таке було в останнє, можливо тільки в бані.
Весь маршрут в метро витирав з себе салфетками піт, який навіть і не думав зупинятися.

2:30 Були думки що вже нікуди не встигну, але пробіжка і затрачені сили були потрачені не в пусту. Прибув на місце призначення за 2 хв до дедлайну.

3:00 Далі було клацання клавіш смартфон, яке затянуло на доволі довгий час. Концентрація не спадала весь час, затупи не ловив, як це іноді буває.

4:30 Лайтові ефекти стимулювання і ейфорії які були, пішли стрімко на спад. Доганяться не став, бо потрібно було відпочити від фіз. навантаження.

12:00 Щось покрутився в ліжку заснуть нормально не вийшло, але потолочний сон дав змогу хоть трішки відпочити

Висновок
Оператор: 9/10
Скарб: 7/10
Ейфорія/стім 70/30
Амфетамін 6/10
 

Вкладення

  • IMG_20240701_205228_245.jpg
    IMG_20240701_205228_245.jpg
    75.3 КБ · Перегляди: 11
Останнє редагування:
А мне зашло и я пишу гуд трип бро))
 
Ехх, вот раньше был амф, а сейчас сомневаюсь
 
Пайдьот написано і фрекса вродє жменя норм)
 
непоганий тріп)
 
магазин: Venom
-тестер: М, 178, 70кг.
-толер: більше 4 неділь тому.
-кростолер: шш кожен день.
-речовина: амфетамін.
-органолептика: сухий порошок, білого кольору з жовтуватим відтінком, має не різкий запах, присутні дуже тверді камінці
-вага: заявлено 2г, / на око все норм мб навіть більше
-скарб: ізо, ліс захований хуй найдеш, але грамотно
дозування: <100мг
Спосіб доставки в організм: інтранозальний

Біо Тест

00:00 Скарб знайдений пеньок рядом є. Все по стандарту купюра карта, телефон. По відчуттям мало пекучий і майже не хімозний. Заходить легко і без лишніх неприємних відчуттів.

00:10 Перерахували з кентом наявність всіх речей у рюкзаках. Ничкування стафа пройшло трішки запартвчено з отвором у зіпі, але не кретично.

00:20 Прямуєм на вихід з лісу, ліфти уже повністю упали. Походка легка і трішки бадьора, але не сказав би що сильні ефекти відчував просто при піднятий настрій.

00:30 Так як компанія у нас ЗОЖ кидаєм снюс 30мг нікотину. Хочу сказати відчутно доганяє. Підсушує знатно. 5 хв виймаю пауч.

00:40 уже згадав що треба вспіти на транспорті, гугл карти розрахували час, взяв дані до уваги, ситуація недуже вдала приходиться поспішати.

1:20 розмова з кентом спокійна і структурована. Сіли на лавочку. Перепочить і оцінити ситуацію.

1:30 дойшли до того що потрібно бігти, щоб встигнути куди треба. Кент мій на спорті час відчасу на пробіжках, а я в кардіо не дуже.

2:00 В сумі двадцять хвилин бігу і 10 хвилин ходьби дали не дуже приємні відчуття. Під феном біг в пів сили, щоб не напрягать сильно організм.

2:10 Потовиділення дуже сильне навіть не пам'ятаю коли таке було в останне, можливо тільки в бані.
Весь маршрут в метро витирав з себе салфетками піт, який навіть і не думав зупинятися.

2:30 Були думки що вже нікуди не встигну, але пробіжка і затрачені сили були потрачені не в пусту. Прибув на місце призначення за 2 хв до дедлайну.

3:00 Далі було клацання клавіш смартфон, яке затянуло на доволі довгий час. Концентрація не спадала весь час, затупи не ловив, як це іноді буває.

4:30 Лайтові ефекти стимулювання і ейфорії які були, пішли стрімко на спад. Доганяться не став, бо потрібно було відпочити від фіз. навантаження.

12:00 Щось покрутився в ліжку заснуть нормально не вийшло, але потолочний сон дав змогу хоть трішки відпочити

Висновок
Оператор: 9/10
Скарб: 7/10
Ейфорія/стім 70/30
Амфетамін 6/10
"00:30 Так як компанія у нас ЗОЖ кидаєм снюс 30мг нікотину. Хочу сказати відчутно доганяє. Підсушує знатно.

//Дааа блиин... ЗОЖ уже не тот нынче, что когда-то был раньше..//

...

Шеф, ни слова больше, город?
 
Нормальный репортаж ☺️
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
Внятный трип-репорт :)
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
Назад
Зверху Знизу