Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Trip reagent stuffland

kenny6666

Сектант
Реєстрація
07.05.24
Повідомлення
35
Репутація
73
Вподобайки
27
Бали
68
Здоров братішки,це Канні,і це реп на регу від магазина Stuffland

1,Rega jobanavrot
IMG_20240914_145516_985.jpg

2.https://labrc.name/forums/bystro-po-vsej-ukraine-reagent-amf-a-pvp-shishki-ehkstazi-mef.21/
3.Упаковка IMG_20240914_140932_819.jpg4.Відправка все як сказано,все в один день ,все швидко(що неможе не радувати)
5.IMG_20240914_141225_070.jpg
5.По вазі все як очікував,навіть з бонусом
6.Тестер братішка років 28 180 76 кг
7.Толер Вчора шш,до того кожен день
Приношу додому пакунок з смаколиками ,достаю й перше що роблю це ділю регу ,на 20 г спирту буду давати 0.5 г реги,тут навіть трохи більше,можливо 0.6-7 не більше.IMG_20240914_150238_500.jpg
Пороздирав пакетики з чорного чаю підготувавшись заранее,розміщав регу з спиртом ,щоб вся всосалась,потім поставив чай на марлю й в занурення ,так вистачило на 2 рази
Добре стис після занурення щоб гарно просочилося й сознути на папір.
В ітозі вийшло 20 г міксеса,чарівного зілля
IMG_20240914_150618_933.jpg
IMG_20240914_170918_785.jpg
Відмінусував вагу банки вона 22 г
.Сохнуло зілля години 3,після очікування
Пішов зарядив ракету
Хюстон плануємо висадку на луну
00:00 Покурив
00:01 Вєбало ,зарядило так що сама сильна трава так не лупив
00:05 лежу втикаю в потолок
00:10 лежу,лінь вставати,втратив відчуття реальності на пару хвилин був,відчувається очний приємний тиск
00:15 рубає до тепер ,навіть мене такого кабана,кожен день шш по розписанію.
00:30 попускати починає,після чого я заряджую топливний бак знову,на цей раз з шш й табаком,їду пізнавати світи варкрафту.
1.Магаз 10-10
2.Оператор 10-10 мега мощний оператор
3.Швидкість просто бешена отвичаю
4.Якість як мікса так і розсипі на 10,навалює що Нехочу
5.очікування від покупки на 10 ,все суперово
Магазу дякую ,супер магаз.От такі справи братішки🥴🥴🥴🥴
 

Вкладення

  • IMG_20240914_170918_785.jpg
    IMG_20240914_170918_785.jpg
    2.2 MБ · Перегляди: 8
що це за речовина ?
 
ебать це на скока нужно любить курить спайс шоб тебе присылали реагенты шоб его еще сварить)
 
Здоров братішки,це Канні,і це реп на регу від магазина Stuffland

1,Rega jobanavrot
Переглянути вкладення 45732

2.https://labrc.name/forums/bystro-po-vsej-ukraine-reagent-amf-a-pvp-shishki-ehkstazi-mef.21/
3.Упаковка Переглянути вкладення 457334.Відправка все як сказано,все в один день ,все швидко(що неможе не радувати)
5.Переглянути вкладення 45734
5.По вазі все як очікував,навіть з бонусом
6.Тестер братішка років 28 180 76 кг
7.Толер Вчора шш,до того кожен день
Приношу додому пакунок з смаколиками ,достаю й перше що роблю це ділю регу ,на 20 г спирту буду давати 0.5 г реги,тут навіть трохи більше,можливо 0.6-7 не більше.Переглянути вкладення 45735
Пороздирав пакетики з чорного чаю підготувавшись заранее,розміщав регу з спиртом ,щоб вся всосалась,потім поставив чай на марлю й в занурення ,так вистачило на 2 рази
Добре стис після занурення щоб гарно просочилося й сознути на папір.
В ітозі вийшло 20 г міксеса,чарівного зілля
Переглянути вкладення 45736
Переглянути вкладення 45738
Відмінусував вагу банки вона 22 г
.Сохнуло зілля години 3,після очікування
Пішов зарядив ракету
Хюстон плануємо висадку на луну
00:00 Покурив
00:01 Вєбало ,зарядило так що сама сильна трава так не лупив
00:05 лежу втикаю в потолок
00:10 лежу,лінь вставати,втратив відчуття реальності на пару хвилин був,відчувається очний приємний тиск
00:15 рубає до тепер ,навіть мене такого кабана,кожен день шш по розписанію.
00:30 попускати починає,після чого я заряджую топливний бак знову,на цей раз з шш й табаком,їду пізнавати світи варкрафту.
1.Магаз 10-10
2.Оператор 10-10 мега мощний оператор
3.Швидкість просто бешена отвичаю
4.Якість як мікса так і розсипі на 10,навалює що Нехочу
5.очікування від покупки на 10 ,все суперово
Магазу дякую ,супер магаз.От такі справи братішки🥴🥴🥴🥴
Интересный ассортиментик
 
А марлю не пробував курити? Теж впре.
Багато перевів таким приготуванням та чай - гірший з варіантів.
Але те, що впирає моментально та попускає за півгодини - ознака більш-менш цікавої реги з сативнтм нахилом.

У часи домашніх спайсів - майже кожен готував на мачусі з аптеки.
Хто сильно загонявся - спочатку їх виварювали/просушувпи, особливо стурбовані спочатку спиртом промивали, а потім вивпрювали, щоб отримати майже целюлозу, як основу для приготування міксу.

Але, якщо не заморочувптись і відповідати стандартам тестерства - то спочатку рівно 100мг реги до двох грамів сіна, якщо слабенький вийде - 100мг реги до граму сіна - точно впре.

З великого шприцу витягти поршень і всипати 100мг реги, потім поршень на місце. Далі голочкою витягти пару мл спирту, стільки ж повітря і трусити, доки рега не розчиниться. якщо погано розчиняється - підігріти спирт у пляшечці у гарячій воді і ще увібрати у шприц 1-2мл - має розчинитись.

Взяти маленьку фарфорову чашку чи скляну стопку, всипати грам чи 2 сіна (тієї ж мачухи) і влити зверху із шприца з розчином реги усе, що там є.
Розмішати ложечкою і залишити, нехай випаровується, заглядаючи кожні півгодини і ретельно розміщуючи, щоб було однорідне.

Коли висохне - починати з одного напасу з паузою не менше 5 хвилин перед наступним, якщо мало здасться.

А можна взагалі без спирту, просто висипати мілко подрібнену регу на сіно і вимішаати. Чи просто обмакнути кінчик цигарки у зіп, чи покурити трохи реги (набравши кінчиком ножа) на фользі чи лампочкою, як сіль.
 
А марлю не пробував курити? Теж впре.
Багато перевів таким приготуванням та чай - гірший з варіантів.
Але те, що впирає моментально та попускає за півгодини - ознака більш-менш цікавої реги з сативнтм нахилом.

У часи домашніх спайсів - майже кожен готував на мачусі з аптеки.
Хто сильно загонявся - спочатку їх виварювали/просушувпи, особливо стурбовані спочатку спиртом промивали, а потім вивпрювали, щоб отримати майже целюлозу, як основу для приготування міксу.

Але, якщо не заморочувптись і відповідати стандартам тестерства - то спочатку рівно 100мг реги до двох грамів сіна, якщо слабенький вийде - 100мг реги до граму сіна - точно впре.

З великого шприцу витягти поршень і всипати 100мг реги, потім поршень на місце. Далі голочкою витягти пару мл спирту, стільки ж повітря і трусити, доки рега не розчиниться. якщо погано розчиняється - підігріти спирт у пляшечці у гарячій воді і ще увібрати у шприц 1-2мл - має розчинитись.

Взяти маленьку фарфорову чашку чи скляну стопку, всипати грам чи 2 сіна (тієї ж мачухи) і влити зверху із шприца з розчином реги усе, що там є.
Розмішати ложечкою і залишити, нехай випаровується, заглядаючи кожні півгодини і ретельно розміщуючи, щоб було однорідне.

Коли висохне - починати з одного напасу з паузою не менше 5 хвилин перед наступним, якщо мало здасться.

А можна взагалі без спирту, просто висипати мілко подрібнену регу на сіно і вимішаати. Чи просто обмакнути кінчик цигарки у зіп, чи покурити трохи реги (набравши кінчиком ножа) на фользі чи лампочкою, як сіль.
Хороший комент бро.Пробував вже на різних чаях бадяжити і зрозумів що чорний чай,й впитує нормально,його більше ,і він на привкус не такий галімий.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Про марлю цікаво,я її викидував.Але на чорний день піде я думаю
 
У мене теж колись була ідея висипати зелений чай з пакетику, зробити спайс і знову засипати у пакетик і закрити, ніби звичайний пакетик чаю, щоб не палитись.
Але біда - зелений чай фуйово тягнеться та неприємний дим.

Якщо є рега - швидко стає впадлу готувати спайс, куриш чистоганом.
Були такі, що гешки на тиждень вистачало, догоном кожні 2 години цілодобово. Хапанув і ледве до ліжка доходиш, де вирубаєшся і таке дежавю аж до закінчення реги. Пробудившись - перша думка ще хапануть і так у циклі весь тиждень. Іноді пробиває на хаввку, то нажрешся і знову хапаєш, усі справи на потім, спочатку хапати.
Але біда - такий тиждень випадає із життя, ніби його не було, тобто було учора і через тиждень завтра, коли рега закінчилась...
 
Здоров братішки,це Канні,і це реп на регу від магазина Stuffland

1,Rega jobanavrot
Переглянути вкладення 45732

2.https://labrc.name/forums/bystro-po-vsej-ukraine-reagent-amf-a-pvp-shishki-ehkstazi-mef.21/
3.Упаковка Переглянути вкладення 457334.Відправка все як сказано,все в один день ,все швидко(що неможе не радувати)
5.Переглянути вкладення 45734
5.По вазі все як очікував,навіть з бонусом
6.Тестер братішка років 28 180 76 кг
7.Толер Вчора шш,до того кожен день
Приношу додому пакунок з смаколиками ,достаю й перше що роблю це ділю регу ,на 20 г спирту буду давати 0.5 г реги,тут навіть трохи більше,можливо 0.6-7 не більше.Переглянути вкладення 45735
Пороздирав пакетики з чорного чаю підготувавшись заранее,розміщав регу з спиртом ,щоб вся всосалась,потім поставив чай на марлю й в занурення ,так вистачило на 2 рази
Добре стис після занурення щоб гарно просочилося й сознути на папір.
В ітозі вийшло 20 г міксеса,чарівного зілля
Переглянути вкладення 45736
Переглянути вкладення 45738
Відмінусував вагу банки вона 22 г
.Сохнуло зілля години 3,після очікування
Пішов зарядив ракету
Хюстон плануємо висадку на луну
00:00 Покурив
00:01 Вєбало ,зарядило так що сама сильна трава так не лупив
00:05 лежу втикаю в потолок
00:10 лежу,лінь вставати,втратив відчуття реальності на пару хвилин був,відчувається очний приємний тиск
00:15 рубає до тепер ,навіть мене такого кабана,кожен день шш по розписанію.
00:30 попускати починає,після чого я заряджую топливний бак знову,на цей раз з шш й табаком,їду пізнавати світи варкрафту.
1.Магаз 10-10
2.Оператор 10-10 мега мощний оператор
3.Швидкість просто бешена отвичаю
4.Якість як мікса так і розсипі на 10,навалює що Нехочу
5.очікування від покупки на 10 ,все суперово
Магазу дякую ,супер магаз.От такі справи братішки🥴🥴🥴🥴
сколько сухого вещества на выходе ?
 
У мене теж колись була ідея висипати зелений чай з пакетику, зробити спайс і знову засипати у пакетик і закрити, ніби звичайний пакетик чаю, щоб не палитись.
Але біда - зелений чай фуйово тягнеться та неприємний дим.

Якщо є рега - швидко стає впадлу готувати спайс, куриш чистоганом.
Були такі, що гешки на тиждень вистачало, догоном кожні 2 години цілодобово. Хапанув і ледве до ліжка доходиш, де вирубаєшся і таке дежавю аж до закінчення реги. Пробудившись - перша думка ще хапануть і так у циклі весь тиждень. Іноді пробиває на хаввку, то нажрешся і знову хапаєш, усі справи на потім, спочатку хапати.
Але біда - такий тиждень випадає із життя, ніби його не було, тобто було учора і через тиждень завтра, коли рега закінчилась...
Чим воно від шишок відрізняється , який ефект ?
 
сколько сухого вещества на выходе ?
З 20 грамів спирту й 0.5 реги 19 г сухого
Повідомлення об'єднано автоматично:

Чим воно від шишок відрізняється , який ефект ?
Бро ,ефект такий ніби ти куриш траву,але мощну таку що тобі кришу зносить ,ти можеш інколи випасти з реальності,й не розуміти хто ти такий на пару хвилин
Повідомлення об'єднано автоматично:

що це за речовина ?
Jwh
 
З 20 грамів спирту й 0.5 реги 19 г сухого
Повідомлення об'єднано автоматично:


Бро ,ефект такий ніби ти куриш траву,але мощну таку що тобі кришу зносить ,ти можеш інколи випасти з реальності,й не розуміти хто ти такий на пару хвилин
Повідомлення об'єднано автоматично:


Jwh
Пам’ятаю років 10 назад пригостив нас з другом спільний товариш шмаллю , ми розгорнули коли пакетик курити бачимо що вона ніби як волога перебита і якась темна дуже майже чорна .
Зробили по 2 напаса через сухий і розуміємо що там не тільки шишки , ефект такий дивний був зразу - ниби в тебе дуже холодну воду почали заливати від кінчиків пальців і далі , ну прикольно в цілому було, більше такого не курив)
 
А номер 250, судячи з ефекту?
Була сама різка і сама коротка, але найбільш сативна.
Бо 018 була довше, хвилин 40-50.
А 210 була позняковою як манага і довгогограючою 2-3 години, а ще індюшатною.
370 був подібний до 210, але трохи швидшим (до 2 годин) і не було кростолеру з 210, у якого толер був найвищим.
Ще у обігу був 203, але я не спробував, казали наближена до 018, але трохи довше, від години.
Потім усі jwh заборонили, то пішли інші дизайнерські по відношенню до jwh, тобто нащадки.
 
Останнє редагування:
А можна взагалі без спирту, просто висипати мілко подрібнену регу на сіно і вимішаати. Чи просто обмакнути кінчик цигарки у зіп, чи покурити трохи реги (набравши кінчиком ножа) на фользі чи лампочкою, як сіль.
Опасно.
 
Первая рега, которую намутил - именно JWH-250, где-то в сентябре 2010, при чем с рук 5г за полторушку. С третьего грамма я больше спайсов себе не делал...
Потом была JWH-210 в середине той же осени, 2г брал, но с грамма набил полный толер, что даже через неделю перерыва ничего не перло.
Я был одним из первых пробующим у нас 210, а потом и 370 (наверх толерища к 210), который потом переняли себе москали.
 
Первая рега, которую намутил - именно JWH-250, где-то в сентябре 2010, при чем с рук 5г за полторушку. С третьего грамма я больше спайсов себе не делал...
Потом была JWH-210 в середине той же осени, 2г брал, но с грамма набил полный толер, что даже через неделю перерыва ничего не перло.
Я был одним из первых пробующим у нас 210, а потом и 370 (наверх толерища к 210), который потом переняли себе москали.
Мне "пары несчастных случаев" и напаса с четвертью спичечной головки на двоих, чтоб понять, что спайс это не моё.
 
Назад
Зверху Знизу