Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп на мефедрон від tip top

Паяльник

Сектант
Реєстрація
12.08.24
Повідомлення
182
Репутація
311
Вподобайки
261
Бали
213
Вітаю вас ! Даний репорт буде присвячений тесту моєю персоною речовини відомої як мефедрон, яка являється психостимулятором з яскраво вираженим ефектом ейфорії ^_^

Діло було так - дану речовину я отримав в подарунок від свого товариша, який відповідно дістав її у Tip Top shop, ось ссилка на тему і сайт продавця:

https://labrc.name/forums/tip-top-s...prodazh-24-7-a-pvp-amfetamin-mef-xtc-shsh.45/

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Клад було отримано абсолютно без ніяких пролем, оперативно, в хорошому районі, знятим без палєва, буквально за секунду, на магніті. Вміст представляв собою зіплок з білим порошком, кристалічної структури, хорошої просушки, без вологи, з вмістом каменів, і характерним для даної речовини запахом хімії і кошачої ссанини, але вираженим в міру, терпимим. Ось така виглядає джентельменський набір який я отримав, в зіпі, і подрібнений карткою, без серйозних зусиль.

26E38086-25B1-495E-A256-87C03AB3E558.jpegFE9560B0-65F4-496C-B5D7-67C2B88F22F5.jpeg

  • Вага речовини - 0.6 г
  • Тестер - 190, 31 рочок, близько 80 кг живої ваги.
  • Досвід - присутній, останній раз юзав даний стаф 2 тижні тому
  • Кростолер - відсутній

Тепер сам тріп:

0-00 Роблю карткою дві траси середнього розміру (на фото одна), і єбашу носоглоткою. Після подріблення запах речовини став набагато відчутнішим, різким, при зальоті в ніс - ще сильнішим. Шо перша шо друга траса зайшли легко, з активним але терпимим подразненням сливої, яке швидко проходить і заміщається стікання продукту вниз по стінках у напрямку горла, запиваю це діло і чекаю на ефекти.

0-05 Гірки тошнотворні ліфти, які знову тушу водою, починаю чухати дію речовини, спочатку стає тепло, далі гаряче, поколює шкіра, температура піднімається, в кімнаті робиться душно. Голова крутиться, зір розмивається, мислення також мутніє і затуплюється. Чутка підтошнює, починаю відчувати наростаючу ейфорію.

0-10 Двіж упевнено наростає і повністю себе розкриває, тіло стає ніби резинове, хвилі тепла по тілу, трохи почав рухатись по квартирі і ефект мягко і поступово накрив мене. В голові повна каша, потік думок швидкий і неконтрольований, трохи трухатить, ейфор продовжує підсилюватися. Дивлюсь в зеркало на свою давольну рожу зі збільшеними зраками, які бігають туди сюди

0-20 Ефект підсилюється ще більше, легке печіння в носі майже зникло як і ліфти, запах речовини залишився, починає досить плотно так мутити, з'являється стимуляція, бажання рухатись, проте це проблематично оскільки тіло погано і з затрикою реагує на сигнали з мозку. В голові тотальне роз'єбалово, конкретики нема, ефект продовжує підсилюватись, катаюсь на качелях ейфорії зі стімом, сильно пітнію, дуже сильно мутить зір, вирішую розмазатись по дивану і насолодитись тріпом у повній мірі.

0-35 Переміщення на диван мого тєла добавило нових відчуттів і фарб у цей тріп, спочатку було трішки важко заспокоїтись, хотілось рухатися, але зовсім скоро я розслабився і зміг насолодитися плато дії речовини. Зір досі важко сфокусувати, голова крутиться, чуток тошнить, але ейфорія перекриває ці всі ефекти на ноль, мені гаряче, легкий стім досі присутній і приємно доповняє даний тріп.

0-55 Повалявший під музон і насолодившись піком ейфорії від речовини я практично зовсім несподівано прийшов у майже нормальний стан, з вираженими приємними постефектами, ейфорія і стім пішли на спад, зір сфокусувався, мотор збавив обороти, думки стали послідовними і логічними. Температура тіпа спала, з'явилось бажання порухатись, покурити, і догнатись, що я одразу й роблю, у вигляді двох трас, приблизно такого ж самого розміру ( а можливо й чутка більшого)

1-15 Більша частина порошку успішно залишилась у моєму носі, а решта спустилась вниз у вигляді ліфтів, ефект повернувся у повній мірі, цілком можливо навіть підсилений, оскільки я в'єбав побільше ніж першого заходу. Дуже сильно розмазало по дивану, з тошнотою, запамороченням, тахікардіє і потняками, але на них було важно звертати увагу так як дика ейфорія переповнювала мій оргаеіз, опісля, хвилин через 35 я прийшов до себе, зявився стім і мотивація шото делать, бажання спілкуватись, чим я активно й зайнявся, накидуючи тексту і аудіо друзям і знайомим на протязі наступної години.

2-30 Запіздівшись по телефону я й не потім як ефект речовини плавно пішов на спад, ейорія не зникає, але чуть міняє свій характер, стає більш тонізуючою, а от стім натомість зростає, перебиваючи її. Швиденько з усмішкою на лиці змиваю потняки у душі, курю сіжку і спішу догнатись. Висипаю залишки порошку, формую нові траси приблизно попереднього розміру і доганяюсь. Далі все відбувається по старій схемі, як і у попередні рази, мужливо з чуть-чуть мешною інтенсивністю, але з такою ж силою.

4-30. Ефекти сильно пішли на спад, проте залишились, і тривали ще декілька годин. Бажання догнатись було присутнім, але терпимим. З негативу можу відмітити лиш легку слабкість і запаморочення в організмі, та відсутність можливості заснути впродовж наступних 5-6 годин.

Висновок: Маємо досить достойний і якісний товар, з яскравим і вираженим ефектом, який можу рекомендувати. Ефект досить тривалий, побочки практично відсутні, клад в хорошому місці, знайдений і знятий моментально. Усім залишився задоволений.

Якість: 9\10
Продавець\магаз: 10\10
Клад: 9\10

Час видачі: наскільки я знаю оперативно
Вага: відповідає заявленій

 
А в каком районе клад брали
 
Назад
Зверху Знизу