Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

TipTop тріп-репорт на мефедрон vol.1

drunkpunk69

Сектант
Реєстрація
09.04.24
Повідомлення
220
Репутація
582
Вподобайки
395
Бали
247
Вітаю, сектанти!

сьогодні у нас попередній(!) репортаж на мефедрон від всім відомого TipTop
чому попередній? бо для фул репорту з усіма описами я взяв замало речовини. пізніше буде продовження з вищим дозуванням

це не видана проба, це куплений мною клад, вміст якого вартий репортажу


тестер:

• чоловік, 184/65
• речовина — мефедрон (4mmc)
• вага — 1г
• спосіб вживання — інтраназально
• дозування — ~0.4г
• толерантність — вище середньої
• кростолер — 2cb 12 днів тому
• магазин
ТіпТоп
• лінк
фактична фага — не співпадає
• органолептика — шедевральна. крупний напівпрозорий кристал з ледь помітним притаманним запахом


клад:


ненаход + перезаклад без зайвих питань
зі свого боку я надав фото та відеодокази, на яких було видно, що місце не відповідає фотографії та наслідки пошуків, які виявились безуспішні

знайшовши нарешті те, що шукав, побачив розрізаний згороток, з якого торчав кристалик. мічений чи ні, я єбу.
можливо, через це вага не співпадала із заявленою. нєдовєс склав ~0.15г

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
раніше не стикався з пройобами по вазі у ТіпТопа. сподіваюсь, це виключення, а не система, бо мінус суттєвий
але скажу на перед, меф вартий уваги. найкращий, що я куштував за дуже довгий час. навіть нагадало перші вживання роки тому, а це показник

органолептика:

просто краса. запаху майже немає. кристал крупний. у носі пече не сильно, ліфти неприємніші. на смак меф. після кришіння білосніжний


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

драгчек:

пройдений на ура. краще не буде


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

тріп-репорт

00:00

перша доріжка залітає до носу. легке печіння, а після пекучий ліфт. нагрібає дуже плавно, без пиздячки. максимально приємний та комфортний стан. серцебиття не відволікає, зір спочатку перейшов у гіперфокус, а потім злегка розмився. температура тіла підвищилась, стало дуже тепло. відчувається легкість як у думках, так і в тілі

00:20

вийшов на плато. ефекти перестали наростати. не скажу, що прибило, більше розслабило. думки тверезі, голова чиста. є бажання чимось займатись і справи не набридають у ту саму секунду, коли за них берешся. сил більш ніж вдосталь. дуже рівний стан. прокинувся бруксизм. жую язика та тисну щелепою

00:40

ефект речовини підспав, бруксизм посилився. немає непереборного бажання заєбашити дорогу, як зазвичай буває. є бажання продовження, тому друга дорога дається по носу

00:51

стало потужніше. очі, як п'ять копійок та бігають шо скажені. дихання дуже важке, повільне, глибоке, але рівне. стан однозначно крутий

01:38

приємно похоботився по домашнім справам. перебрав речі, навів лад на поличках. ці заняття приносили задоволення і не набридали, що мене здивувало. зазвичай, коли під мефом мені хочеться щось робити, воно починає дратувати буквально через секунду після початку. цього разу не так. це класно
Я ЗНАЙШОВ СВОЮ КАПУ!!!!!!!! о так, порятунок для моїх зубів увесь час був вдома, а знайшов його тільки зараз. рекомендую піздєц. сильно полегшує зубний біль у тріпі та після
третя дорога

02:00

величезне бажання хоботитись. майже рік тому мені подарували лед-стрічку, котру весь цей час було вйоб поклеїти. шо ви думаєте.. взяв стілець та із задоволенням проклеїв її по периметру кімнати. оце стільки часу було впадло, а нюхнув хорошого мефедрону та й зробив за десять хвилин. до речі, якщо хтось знає, як синхронізувати ледку, розкажіть. вона з двох частин, підключив одну до блоку, а другу частину прямо до першої. світять різними кольорами та на різній потужності і не хочуть синхронізуватись, щоб працювати однаково

02:34

наступна дорога
отут і зрозумів, що 0.4 мені сьогодні точно мало. заклинило на пошуку стаффу. запитав, чи є відправка. немає. срака. це приблизно восьма година вечора, але на відправку просто закінчився меф. думаю, ладна, запитаю у інших. все на завтра. у всіх на завтра. не підходить

03:58

десь пів години тому добив пилюку з чекету та посудини, куди пересипав меф. ефекти активно йдуть на спад, але погано не стає взагалі. настрій прекрасний, нічого не болить, відхода наче взагалі не починаються. йду з коханою за пивком.

??:??

посиділи на вулиці, попили шейк та пішли додому пити гараж. алкоголь нагрібає слабо. перед сном з'їли цукерку з тгк, це було чудове рішення. нуль відходів, цукерка максимально розслабила, подивились фільм, кохана заснула
чорт мене дьорнув випити ще. оце було дійсно зайве, бо допив херес та навернув полтішок джину. джин на 47 градусів це пізда. горло трохи пропалене наркотиками, а тут міцна синька його омиває. як казав один мєм: та я ахуєл проста
прокашлявся та й ліг спатки

наразі третя година дня. я відчуваю, що синька була зайвою, бо є неприємне похмілля. відходів з мефедрону не спостерігав увечері та зовсім не відчуваю зараз. враження, наче і не вживав
моральної просадки немає, настрій гуд. трошки спазмує м'язи, але у мене так завжди. загалом, стан після вживання чудовий. після бухла не дуже

висновок:

однозначно рекомендую звернути увагу на мефедрон від ТіпТоп. це дійсно найкращий стафф за довгий час. тріп чудовий, стан чудовий, післястан прекрасний, ефекти супер. насправді, перебробувавши меф від багатьох селлерів за останній час, я не хочу ніякий інший, окрім цього
на мою думку, це показник якості. спробуйте і дайте фідбек
я задоволений на 100% цим тріпом. не зіпсувало його навіть те, що не вийшло дістати більше

окремо хочу виділити саппорта даного шопу, а саме taiga
поспілкувався з ним в особистих. максимально приємна та адекватна людина. люб'язно відповів на всі мої запитання та несподівано допоміг з вирішенням однієї ситуації. є приємний післясмак від спілкування з цією людиною
дякую тобі, друже

оцінка:

• стафф — 10/10
• ейфорія — 8/10
• стім — 5/10
• спілкування з представником — 10/10

• клад — 3/10. нн+менша вага

• легкість відходосів — 10/10
• тріп — 9/10


через деякий час я напишу продовження репортажу на більшому дозуванні. думаю, на 1-2 грамах зможу описати краще та детальніше цю речовину, бо 0.4 замало, на мою думку, для остаточної оцінки. плюс цікаво, що можна ще витягти з тріпу та чи будуть гірші сайд ефекти.

о, точно. я наразі приймаю нейролептики і мене зазвичай дуже слабо на них розбирає мефедрон і я більше ловлю його недоліки і відхода, а не задоволення (досвід останніх декількох вживань), але цього разу все було круто, приємно та комфортно

Дякую за увагу, друзі
Ту бі контіньод...
 
Я так и не понял сколько ты в мг употреблял за каждый раз? Первый второй - третий - по сколько ты занюхивал каждый раз?
 
Класно розписано
дякую
Я так и не понял сколько ты в мг употреблял за каждый раз? Первый второй - третий - по сколько ты занюхивал каждый раз?
приблизно по 100 за дорогу
розтягував, так би мовити
 
И это ты называешь толерантность выше среднего?
Вообще удивляюсь как тебя поперло от 100мг.
так я ж і описав, що ефект дуже плавний
не було «входу» оцього, а рівний тріп
ну і для того робитиму другу частину пізніше, щоб по наростаючій піти типу 150-175-200
 
Надо было пробу на две дороги разделить и в две ноздри за раз
 
Надо было пробу на две дороги разделить и в две ноздри за раз
це не проба

бля, я так вперше його пробував
дав мені друг чекет і сказав «це все тобі»
ну а я шо, а я думав, що це мені на один раз
висипав грамину, потім подумав, що краще трохи менше вперше спробую
уєбав 0.8 у дві ноздрі, підходжу до друга в соплях, віддаю чекет і кажу, що є донюхати
він на мене дивиться квадратними очима і питає, чи я це за раз винюхав
кажу так, а він «це тобі на всю ніч було….»

ну а потім я пів години просто подихав, доки не попустило трохи
 
це не проба

бля, я так вперше його пробував
дав мені друг чекет і сказав «це все тобі»
ну а я шо, а я думав, що це мені на один раз
висипав грамину, потім подумав, що краще трохи менше вперше спробую
уєбав 0.8 у дві ноздрі, підходжу до друга в соплях, віддаю чекет і кажу, що є донюхати
він на мене дивиться квадратними очима і питає, чи я це за раз винюхав
кажу так, а він «це тобі на всю ніч було….»

ну а потім я пів години просто подихав, доки не попустило трохи
А потім хоть би серце не лопнуло
 
Чудовий тріп, але питання, це солі?
ну, меф не зовсім солі
отличный трипчик бро)
Повідомлення об'єднано автоматично:


судя по драг чеку, то настоящий меф)
саймоном бы еще проверить)
дякую
та я ліберманом глянув, результат хороший, то саймон вирішив не юзати вже
 
Редко в репортах можно увидеть слово бруксизм, лайк за это однозначно 🤙
 
Назад
Зверху Знизу