Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Тепер з грамулькою не відпєтляєш

whosbefore\5+

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 370
Репутація
2 841
Вподобайки
3 128
Бали
1 514
Отже, якщо ще не давно я забирав скарб і мене відразу на місці приймали, то я все одно йшов , бо не хотів їм показувати доки. Тепер ж заберуть і там вже нашиють, що небо підкаже


❗️Якщо чоловік на вулиці не показав документів на вимогу поліції, його можуть затримати, — голова поліції

▫️Якщо у громадянина є документ, що посвідчує його особу, проте відсутній військово-обліковий документ, поліція звернеться до ТЦК. Якщо від ТЦК не надходило звернення про доставлення цієї людини у військкомат, то чоловіка відпустять.
▫️Якщо ТЦК зверталось до поліції стосовно конкретної особи, то чоловіка затримають і відвезуть в ТЦК.
▫️Якщо під час перевірки в особи відсутні військово-облікові документи та документи, що посвідчують особу, поліцейський може здійснювати адміністративне затримання.
 
Йобнутись
 
Та вроде с начала войны надо с собой доки носить
 
Та да,это пиздец полный
 
  • Вподобайка
Реакції: Alyx
С начала войны могут и телефон твой проверять, и всё такое. Сейчас только ещё ТЦК могут делать админ арест + полиция доставлять сразу в ТЦК
 
С начала войны могут и телефон твой проверять, и всё такое. Сейчас только ещё ТЦК могут делать админ арест + полиция доставлять сразу в ТЦК
Відповідно до яких законів поліція це могла робити не в зоні бойових дій?)
 
Смутное военное время

Законы военного времени) У них были эти полномочия
так чи інакше, не знаючи як себе захистити попадеш будь-де
я жодного разу на прийомці не показував доки і вільно (майже, бо годину пєтляли на місці) йшов куди мені треба вже з грамами на кишенях
 
Бля, вы чё гоните?
Забыли, что у нас война?
При военном положении у тебя обязательно должны быть документы, причём именно паспорт. Если нет их, то любой полицейский или военные с полицией могли и могут административно задержать для установлнения личности!
Такое впечатление, что вы с другой планеты)
 
так чи інакше, не знаючи як себе захистити попадеш будь-де
я жодного разу на прийомці не показував доки і вільно (майже, бо годину пєтляли на місці) йшов куди мені треба вже з грамами на кишенях
Сомневаюсь что они у тебя были, обычно такие воины и обсыкаются на первом приеме)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бля, вы чё гоните?
Забыли, что у нас война?
При военном положении у тебя обязательно должны быть документы, причём именно паспорт. Если нет их, то любой полицейский или военные с полицией могли и могут административно задержать для установлнения личности!
Такое впечатление, что вы с другой планеты)
+
 
Сомневаюсь что они у тебя были, обычно такие воины и обсыкаются на первом приеме)
Повідомлення об'єднано автоматично:


+
такіє воїни ?) шо ти ригаєш, виблядок ?)
шо ти взагалі знаєш, якщо пишеш таку риглю ?
попустись йди чимось, нарич
а щко хочеш може, щоб інтерес був - пиши в приват
 
  • Haha
Реакції: Alyx
такіє воїни ?) шо ти ригаєш, виблядок ?)
шо ти взагалі знаєш, якщо пишеш таку риглю ?
попустись йди чимось, нарич
а щко хочеш може, щоб інтерес був - пиши в приват
Ох бля, за живое задел)
 
Бля, вы чё гоните?
Забыли, что у нас война?
При военном положении у тебя обязательно должны быть документы, причём именно паспорт. Если нет их, то любой полицейский или военные с полицией могли и могут административно задержать для установлнения личности!
Такое впечатление, что вы с другой планеты)
А то что?

Я часто на районе выхожу без доков на 15 мин и вам советую, чтобы помнить, что я белый
В город подальше с доками это да
 
Обмеження за обмеженням ..
 
На электронке проверяют
Повідомлення об'єднано автоматично:

На электронке проверяют
 
Назад
Зверху Знизу