Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

ТАРО для СЕКТАНТІВ.

mr.wcoin

Сектант
Реєстрація
15.07.24
Повідомлення
92
Репутація
103
Вподобайки
98
Бали
138
Хочеш досягти успіхів у справах? Хочеш, щоб всі твої нещастя і біди пройшли повз тебе. Хочеш БАГАТСТВА, ЗОЛОТА і СРІБЛА.
ХОЧЕШ, щоб ТВОЯ КРАМНИЦЯ приносила тобі тільки гроші і процвітання і правоохоронні органи тебе НЕ ТУРБУВАЛИ...
Тоді тобі до НАС.
Наш спеціаліст з нумерології та ТАРО розкаже ВСЕ та надасть необхідні консультації.
Індивідуальний підхід!
ВСІМ ДОБРА та МИРУ!
 
Де згадка за головне?За ПРОБИ😶‍🌫️
 
пиздец тебя несёт))))
Нє по дєцкі)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Де згадка за головне?За ПРОБИ😶‍🌫️
Проба тут може бути тільки могильної земельки))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Хто не вірить в це, будь ласка не СПАМІТЬ це повідомлення.
Кожна послуга знаходить своїх шанувальників.
Дякую за розуміння
 
Спамить будем сколько захотим!
У нас был один таролог, на прошлом лабрц, Euphoman у него ник был.
Реально мощный чел без преувеличения, солью и всякой другой хуетой ставился (а может и до сих пор ставится) по вене!!!
Только он сектантам на таро не гадал, у него была поминутная тарификация на одном известном астрологическом сайте.
 
Хто не вірить в це, будь ласка не СПАМІТЬ це повідомлення.
Кожна послуга знаходить своїх шанувальників.
Дякую за розуміння
7KNGR6L5_t.png
 
Тарл не помогает. Чисто, как есть покажет.
Не извращай, то всего лишь карты.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Нє по дєцкі)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Проба тут може бути тільки могильної земельки))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Хто не вірить в це, будь ласка не СПАМІТЬ це повідомлення.
Кожна послуга знаходить своїх шанувальників.
Дякую за розуміння
Наркоман-колдун-пиздатый пацан-аля Витя-тарун
 
Как сказал бы классик "Ты втираешь мне какую то дичь"

П.с а вообще бы ,пиздил всяких тарологов,астрологов за наеб людей
 
карты это инструмент для работы с подсознанием, а ты хуйню морозишь несусветную, позорник.
 
Хочеш досягти успіхів у справах? Хочеш, щоб всі твої нещастя і біди пройшли повз тебе. Хочеш БАГАТСТВА, ЗОЛОТА і СРІБЛА.
ХОЧЕШ, щоб ТВОЯ КРАМНИЦЯ приносила тобі тільки гроші і процвітання і правоохоронні органи тебе НЕ ТУРБУВАЛИ...
Тоді тобі до НАС.
Наш спеціаліст з нумерології та ТАРО розкаже ВСЕ та надасть необхідні консультації.
Індивідуальний підхід!
ВСІМ ДОБРА та МИРУ!
Таро тема 👍💪
 
Хочеш досягти успіхів у справах? Хочеш, щоб всі твої нещастя і біди пройшли повз тебе. Хочеш БАГАТСТВА, ЗОЛОТА і СРІБЛА.
ХОЧЕШ, щоб ТВОЯ КРАМНИЦЯ приносила тобі тільки гроші і процвітання і правоохоронні органи тебе НЕ ТУРБУВАЛИ...
Тоді тобі до НАС.
Наш спеціаліст з нумерології та ТАРО розкаже ВСЕ та надасть необхідні консультації.
Індивідуальний підхід!
ВСІМ ДОБРА та МИРУ!
Если ты можешь накастовать себе золота и серебра, зачем размениваться на услуги для сектантов за мелкий прайс?
 
Окажу услуги кармического психолога параллельно) в совокупности с Таро можно более обширно разобрать жизненные ситуации, проработать внутренние конфликты во внешнем пространстве не прибегая к услугам санитаров)
 
Екстрасенси коли будуть?)
 
Спамить будем сколько захотим!
У нас был один таролог, на прошлом лабрц, Euphoman у него ник был.
Реально мощный чел без преувеличения, солью и всякой другой хуетой ставился (а может и до сих пор ставится) по вене!!!
Только он сектантам на таро не гадал, у него была поминутная тарификация на одном известном астрологическом сайте.
не знаю про кого ти, і не хочу знати. Це аж ніяк не відноситься до мого посту)
Повідомлення об'єднано автоматично:

ЗАЛУПУ ТЕБЕ НА ВОРОТНИК
не шанобливе ставлення до сектантів, карається адміністрацією
Повідомлення об'єднано автоматично:

Тарл не помогает. Чисто, как есть покажет.
Не извращай, то всего лишь карты.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Наркоман-колдун-пиздатый пацан-аля Витя-тарун
я не наркоман, я - лудоман)
Повідомлення об'єднано автоматично:

карты это инструмент для работы с подсознанием, а ты хуйню морозишь несусветную, позорник.
Знатоки зайшли в студію. Мені подобається, як легко можна зробити ХАЙП одним постом
 
Если ты можешь накастовать себе золота и серебра, зачем размениваться на услуги для сектантов за мелкий прайс?
По переше прайса не було. З чого ви подумали, що він низький! Не кожна крамниця зможе собі дозволити мої прайси. Це тільки для тих хто розуміє, - для касти "ВЕРХОВНИХ".
Всі інші коментуючий непотріб взагалі не цікавить.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Если ты можешь накастовать себе золота и серебра, зачем размениваться на услуги для сектантов за мелкий прайс?
Як кажуть "сапожнік без.... " В тому і справа, що собі не можу. Як і не можу собі розклад робити
Повідомлення об'єднано автоматично:

Окажу услуги кармического психолога параллельно) в совокупности с Таро можно более обширно разобрать жизненные ситуации, проработать внутренние конфликты во внешнем пространстве не прибегая к услугам санитаров)
оце також потрібна послуга для сектантів
 
Як кажуть "сапожнік без.... " В тому і справа, що собі не можу. Як і не можу собі розклад робити
Как ты собираешься "помогать" другим, если не можешь помочь себе?
По переше прайса не було. З чого ви подумали, що він низький! Не кожна крамниця зможе собі дозволити мої прайси. Це тільки для тих хто розуміє, - для касти "ВЕРХОВНИХ".
Всі інші коментуючий непотріб взагалі не цікавить.
Тот, кто понимает, вряд ли будет обращаться за подобными услугами к таким специалистам. Для получения профита при раскладах на картах ТАРО посредники в целом не требуются. В любом случае прайс нужно указать, хотя услуга и не относится к тематике ресурса.
 
Окажу услуги кармического психолога параллельно) в совокупности с Таро можно более обширно разобрать жизненные ситуации, проработать внутренние конфликты во внешнем пространстве не прибегая к услугам санитаров)
оце також потрібна послуга для сектантів)
 
Ох блять тяжелый случай, тут долбаебов нет бро, даже не надейся
 
Назад
Зверху Знизу