★SHOP STAR SHOP★ Шиш, Фен, XTC. ОПТ. Одесса клады, Украина отправки

здравствуйте
есть марки в наличии?кто знает
Є лсд так пишіть оператору

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь щоб побачити посилання!
Повідомлення об’єднано автоматично:

Всем привет! Нужен совет, посылка отправлена, забрана с почтомата курьером, но до отделения отправления не дошла, прошло уже несколько дней,очень похоже на какую-то подставу, или может в мп что то заподозрили, в общем что делать в этом случае?
Питайте оператора в тг, таке іноді буває, пошта також не працює ідеально, не наводіть паніку раніше як потрібно все буде добре, стараємось як можем в сьогоднішних реаліях, стелс і сроки! Мирного неба всім і поменше негативу і накрутів!

Пройшло вже три дні, оператор телеграма каже кожен день, що вже відправили, думаю, що не побачу я своїх шиш(Ragecry

Останнє редагування:
оплата надійшла і вже п'ять днів слухаю шо скоро відправлять чи вже відправили, але ніхуя немає ((

були задержки, багато хто з курерів відпочивав за цей місяць! Вже все стало на свої місця, стараємся щоб всі получали свій товар вчасно! Всім дякую за коментарі.

Максимально не рекомендую, спочатку прислали 10 гр. (Невідомої субстанції яка навіть смаку не має!) Ви пробували амфетамін який не має смаку і запаху?
Потім після вирішення "питання"мені прислали замість 10 грам за 3000 - 4.93 і ЦЕ З ЗІПЛОКОМ... От і думайте чи варто тут замовляти.... єдиний плюс даного магазину це оплата удобна. А порошок завжди був слабкий,такий слабий я лиш в Польщі пробував. Одним ловом бодяга. По ітогу купа часу потрачено і мінус 1500 грн.

Магазин работает?

starking я вас давно знаю, але шось цього разу 3 день не можу отримати ттн. В додатку МП також немає. Квитанцію кидав оператору, все як зазвичай. Хотілось би нарешті отримати посилку)
Дякую

Магазин работает?
Да работает!
Повідомлення об’єднано автоматично:

starking я вас давно знаю, але шось цього разу 3 день не можу отримати ттн. В додатку МП також немає. Квитанцію кидав оператору, все як зазвичай. Хотілось би нарешті отримати посилку)
Дякую
Надеюсь все уже получили? Пишите в телеграмм там все вам ответят, были задержки но все уже решили, стараемся что бы безопасность была выше чем сроки доставки поэтому иногда такое бывает! Хорошего дня!

Останнє редагування:
Так, все прийшло, але є пі##єц зауваження по якості амфу. Він тупо бадяжений якийсь. Якість десь на 2/10. Щоб ви розуміли, за добу я максимум знищував 1.5 грами (звісно не щоденно, не щотижнево, максимум останній раз був місяць тому, тобто толлер нульовий), це тупо з головою, надіслані же мені 5г я знищив за добу. І брав я не тільки у вас, але і закордоном, тому свою дозу для розйобу я знаю.
При цьому всьому, через 6-8 годин я хотів їсти, коли в нормі я взагалі на їжу не дивлюсь з моменту початку мінімум добу.
Передивіться хімічний склад, а ще краще оптовиків які поставили вам таке лайно, бо жодного разу такої шляпи у вас не замовляв.

Так, все прийшло, але є пі##єц зауваження по якості амфу. Він тупо бадяжений якийсь. Якість десь на 2/10. Щоб ви розуміли, за добу я максимум знищував 1.5 грами (звісно не щоденно, не щотижнево, максимум останній раз був місяць тому, тобто толлер нульовий), це тупо з головою, надіслані же мені 5г я знищив за добу. І брав я не тільки у вас, але і закордоном, тому свою дозу для розйобу я знаю.
При цьому всьому, через 6-8 годин я хотів їсти, коли в нормі я взагалі на їжу не дивлюсь з моменту початку мінімум добу.
Передивіться хімічний склад, а ще краще оптовиків які поставили вам таке лайно, бо жодного разу такої шляпи у вас не замовляв.
Да булапартія неудачна вже все пофіксили, пишіть в телеграм зробим компенсацію, все вже забрали той. Вже амф хороший як завжди 👌. Вибачаємся за ситуацію працюєм щоб всі були задоволені. Хорошого дня!

А чого у вас нема депозіта ?)

Все норм, оператор адекват, просто мені по часу не підійшло, а так шоп ровний

Останнє редагування:
А чого у вас нема депозіта ?)
Тому що ми працюєм не перший рік і репутація в нас хороша. Депозит не показник і не впливає на роботу ніяк, хорошого дня, звертайтесь в телеграм для заказу!

Брав тут тільки шишки. Зазвичай все ок. Нормальне співвідношення в плані ціна/якість.

Самый ровный из магазов, много лет тут беру. Иногда бывает долгая отправка и оператор подолгу отвечает, но ни разу не кинули. Респект, счастья, здоровья

Привет, возможны отправки почтой по Одессе или только клад?

Назад
Зверху