Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Шишка від KAWS

Паяльник

Сектант
Реєстрація
12.08.24
Повідомлення
276
Репутація
556
Вподобайки
425
Бали
283
Усім привіт ! Даний тріп репорт буде присвячений шишлу від KAWS, невідомого сорту, в силу того що мені було пахую.

Ось ссилка на магазин:

Товар замовлявся через тєлєгу у оператора, відповідь від нього була досить швидкою, була оформлена заявка на відправку грама джуми новою поштою, і у той же день по обіді вже прямувала до мене (замовлення мутилося з самого ранку), а наступного дня ще до обіду вже була у мене в почтоматі. Сам сйом пройшов без будь яких проблем, вміст посилки складав мінімальний стелс і саму речовину, герметично запаяну у пластик. Речовина представляє собою суцільну шишку, лише з одним (і то маленьким) стеблом, темно зеленого кольору, нормальної просушки, доволі мясистої структури. Темного коричневі вуса і невеликі тріхоми присутні, у невеликій кількості, запах який з'явився одразу після відкриття герметичної упаковки - духмяний і насичений, в міру виражений, з хвойними нотками. Зерна та бадилі відсутні. Надламую кусок невеликого розміру, без проблем крошу пальцям, шишка практично не липка, бадяжу чуток тютюном, і забиваю напас у люльку.
D9F496F9-0793-4400-AFAA-C954B2883249.jpeg2ACAA9E3-2467-4585-B930-C6A602ACEDD3.jpeg

  • Тестер - я, 31\190\~80
  • Речовина - марія іванівна
  • Метод вживання - куріння через трубку
  • Толер - малий, останнім часом курю рідко
  • Кростолер - відсутній
  • Дозування - 2 заходи приблизно по 0.2 (на око)

0-00 Трубка заряджена, підношу вогонь з жиги бік, і приступаю до самого тесту. Речовина прекрасно й активно горить, виділяючи достатню кількість диму який наповнює мої легені, сам дим не їдкий, заходить без проблем, з травянистим присмаком і приємною гірчинкою. Роблю дві плотненьких тяги з невеликим інтервалом, одразу після поступлення продуктів горіння в організм відчуваю легке печіння і гіркоту в роті, далі по мірі поступання - досить таки сильну давку в області грудної клітки, легені стискаються, починає непогано так дусити. На виході отримую доволі густий дим, з приємним запахом. Вхід був доволі легкий, а от одразу після видиху легені стискає ще більше, починає дусити, плотно так кашляю після кожної тяги, злегка паморочиться в голові, але процес не перериваю, майже відразу відчуваю ефекти. Все стандартно, по класиці жанра - туман в голові, приємне тепло по тілу, з'являється настрій який супроводжується усмішкою на лиці.

0-10. Добиваю залишок, активно кашляю, починається сушняк, свідомість запутана, мій організм нормально так розслабило, вхід в тріп плавний і поступовий (оскільки курю через трубку), все що оточує мене стає красивим, добрим і теплим, наповнюється радістю, думати стає важко, не помічаю як заліпнув на пару хвилин у картину за вікном, вирішую переміститись у кімнату. Починає сильно пробивати на "хаха", стандартне для даного стану, ржу сам не знаю з чого, аж живіт сіпається)

0-25
У кімнаті для початку нарубав лайтову музичку і гепнувся в крісло, в голові тісто яке важко зібрати докупи, в кріслі кисіль який вирішує переміститись у ліжко, попутно врубавшки сміхуєчки на ютубі. Переважає індюшний ефект, досить плотно так стонить, що у комбінації з моїм мінімальним толером видає "потужний", яскравий, чіткий і контрастний результат. Ефект розкриває себе у повній красі, насолоджуюсь кожним моментом, тіло слабо відповідає на сигнали з мозку, сушняк дуже сильний. Банальний похід до холодильника відбувся з зусиллями через стон ефект.

0-45
Заліпнувши в хуйню на ютубі і нареготавшись до несхочу помалу освоююсь і +- приходжу до тями. Стон ефект переходить у лайтовий чіл, думки повертаються у набиту димом голову, з'являється бажання рухатись, яке переходить у серйозний намір - вирушити на зустріч акціям в АТБ, що я поспішно й втілюю в життя. Хороша сонячна погода, легкий вітерець в єбало, на пару з хорошим настроєм роблять мій турпохід приємним, легким і невимушеним. В АТБ мій вибір падає на кілограм морозива, солодку кольорову пиво, і кучу ніштяків до нього в нагрузку.

1-30 Мій похід зайняв досить небагато часу, благо магазік недалеко, ефект почав чутка йти на спад, що явно мене не влаштовувало, тому було вирішено не тянути кота за хвіст, а добавити фарби в жизнь. Забиваю те що залишилось після першого "покрошу" в трубку і продовжую процедуру. Дійство супроводжується сильним кашлем, новими приступами хаха, і подальшим приємним проведенням часу. Нова порція хапок нормально так закріпила результати першого покуру, стоун відновився, сушняк я успішно полірнув пивом, а далі ефект переріс в активну фазу, яку я провів за переглядом фільмєца і споживанням ніштяків з пивом.

4-00 Опісля заліпання і споживання АТБшник ніштяків ефект іде на спад. Продовжує дико пробивати на хавчик, вирішую цію проблему морозивом, ліпну ще чуток і нормально так сплю.

Висновок: Достойна шишка, варта вашої уваги. Шишкойоби звісно знайдуть до чого доколупатись, але ті хто курять не еврідей залишаться повністю задоволеними. Доставка швидка, стелс непримітний, стаф хороший, вага відповідає заявленій граміні. По моїм відчуттям по сорту - Сатіва\Індіка 25\75%.

Оцінки:

  • Магаз - 10\10
  • Доставка і оперативність - 10\10
  • Стелс 8\10
  • Товар - 8\10
  • Стон - 8\10
 
Нормальний тріп, Юра Прораб ;) Шалуна не бачів?
 
Годно
 
сподобався репорт
 
Назад
Зверху Знизу