Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

шишка від BANCHER420

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 254
Репутація
4 909
Вподобайки
5 455
Бали
2 380
Продавець: Bancher420 ;
Гілка шопу на форумі: https://labrc.name/forums/bancher42...i-mdma-kokain-otpravki-dostavka-zakladki.140/

INTRO
Листаючи форум побачив, що Банчер, після відновлення своєї гілки, шукає тестерів на тест речовин з власного асортименту.
Залишив заявку на тест шишок, відписав йому в пп і забув.
Потім він відписав, потім я, потім він, потім я, потім знову так само, але трохи довше і в телеграмі).
І от через 26днів...
Screenshot_20240430_140450_Chrome.png

Screenshot_20240502_134525_Telegram.png

Місце кладу:
Вцілому тихий закуток. Клад був трохи "простішим" - під корнем дерева, а я вівсь на мітку, був би уважнішим - рука не була б брудною). Секунд десь через 30 під цим кущем, я глянув трохи лівіше і побачив блиск зеленої ізо з під землі. Невже він он? І таки так - то був він).
Загалом локація - 7/10 - думав буде жорсткіше, але вся "процедура" зайняла менше 5 хв. Упаковка стандарт - ізозіприкоп.
Так от.
Після зняття кладу зайшов в такий собі тц, помив руки, попісяв, знову помив руки. Там таки, в сільпо, взяв собі банку пива і пішов в напрямку пошуку тихого, більш-менш затишного, безлюдного місця попиваючи пивко.
Зразок:
Суха, спресова, суцільна субстанція з дуже яскраво вираженим земельним ароматом, трішки приторності і конопляних прянощів в смаку присутні, взагалі не липка, вагою в 1 грам.
Фото:
20240427_214207.jpg20240428_141418.jpg
Безпосердній тест:
Отже, в правому кутку рингу - я - 32/178/95, з толером десь трохи нижче середнього, до цього тесту, так вийшло, що не курив 5 днів. В лівому кутку - в якості девайсу - пивна банка ну і 2 напаси, вагою приблизно в 300 мг шишки Банчера 😀
00:05
Напалив невелику банку, яка зайшла добре, без кашлю, смак здався земельно-конопляним, випалив її на ізі і за 2 рази, димить ок.
00:07
Подивившись по сторонам і переконашивсь, що все так само - без небезпеки, для мене, - вирішую "не відходячи від каси" взяти ще одну, але цього разу більшу. 1-а банка була десь 100 мг, 2-а відповідно десь 200. Стартовий вдих був ще більш-менш "апетитним", а от два наступні невеликі підсоси диму такі собі. До смаку додались нотки "бадилю" і я навіть трохи прокашлявся.
00:10
Відійшов від імпровізаної курилки, побачив ідеальне місце шоб присісти - присів, запалив сіжку.
00:12
Можливо мене торкало вже як кілька хвилин (потім думав я), але десь на півцигарці я різко відчув як по мені пробігла хвиля ейфорії з позитивом, в момент значно піднявся настрій. Задумавсь про своє життя, прокалібрував якісь свої варіанти.
В результаті зійшовсь на тому, що добре і так що ще живу і що ще й і більш-менш живий). Вирішив, що краще відволіктись і залипнути в телефон.
00:15-01:00
Інету не було тому зайшов в фотогалерею - викупив, що із всього того шопопалонафотографованого є пару нормальних знімків, а коли дійшов до відосів, в мені, раптом нагадав про себе творчий я, який ніфого так по часу залип в відеоредакторі.
01:00-01:20
Ефекти накуреності ще точно відчувались, бо дорогою додому - зустрічаючи на собі незрозумлі погляди чи увагу випадкових перехожих - чого я там собі тільки не вигадував.
01:20-01:45
Дома налив стаканчик пива і хоча особливого апетиту не спостерів за собою все ж зайнявся приготування хот-догу, як і планував заздалегідь.
01:45
"Накуреність зійшла майже на нуль", а в тілі відчувалась легка, але в той же час, тонізуюча м'язи, - втома. З'їв свій "шедевр" випив ще стаканчик "пшеничного" після чого пішов готуватись до сну, якось так.

Висновки:
Сила -7/10;

Ефекти - 7/10;
Смак - 6/10;
Вага - Ок;
Термін отримання проби - 3/10;

Bancher420 - 10/10.
 
Останнє редагування:
нахуя фотка клада
 
Назад
Зверху Знизу