Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Що таке щастя (авторська стаття Їбатіуса на тему сумно срати без ноутбука)

Їбать

Сектант
Реєстрація
21.07.24
Повідомлення
80
Репутація
413
Вподобайки
243
Бали
138
mouthes.png


Щастя це коли ви прокинулись. Щастя це коли ви встали і пішли, може ви напаснулися або напаснетеся або які ще вживабельні помінятори ви там приборкали, якщо ви зожник то це взагалі просто пояснити - для вас за щастя навіть просто посрати.

А може для вас щастя це не просто коли ви пішли - а побігли, граючи мускулами ніг, може не побігли а полетіли на параплані, або не на параплані, а просто залізли вгору на дерево. Не питайте мене навіщо вам залазити на дерево - може то за закладкою, чи може ви працюєте зрізатором висотніх дерев або ви просто котик.

Щастя це коли у вас є десниця і лівиця, можливо ви не лізете нікуди вгору, а просто своїми кочерижками викопали колодязь і спускаєтесь вниз завершувати роботу. Можливо ваша робота, неважливо яка, може бути виконана навіть без рук-ніг, як Стівен Гокінг якого паралізувало крім 1 мускула яким можна моргати і чел наморгав пару популярних книг, а перед цим коли йому було меньш тяжко - ще декілька робіт на тему ЧД. Не важливо на яку тему, насправді.

Щастя це рух - але не обов'язково вгору чи вниз, на північний схід чи на південний захід, вовка кормлять ноги, а людину руки, а программера так взагалі пальці, художника годують фарби, каменьщика - молот, менеджера замовник, замовника клієнт, а клієнта - власник менеджера його власного клієнта, але ця стаття не про те щоб розповісти вам як виготовити дерев'яний олівець.

Щастя це те, що я вам розповів вище, та й усе.

На 1%.

Просто в тому сенсі, що вищезгадані 1% щастя це і є: весь отой рух, двіж, подорож - про які я писав так довго.

Решта 99% чоловічого щастя в тому,

щоб знати, точно знати,

куди.
 
Счастья не существует бро, это мгновенное чувство.. все строиться на дисциплине
 
”Счастье в простАте, простАта во мне“ © якась тупа пізда з VK
 
Счастье любит тишину
 
Хочешь быть счастливым - будь им!
Якщо це правда то скажи це останньому мікробу.
Повідомлення об'єднано автоматично:

ця стаття не про те щоб розповісти вам як виготовити дерев'яний олівець.
 

Вкладення

  • y64.jpg
    y64.jpg
    42.1 КБ · Перегляди: 3
посоте пожалуйста мне член
 
Назад
Зверху Знизу