Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Punisher від ViSA WHiTE

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 254
Репутація
4 909
Вподобайки
5 455
Бали
2 380
Дані:

ГІЛКА ШОПУ:
https://labrc.name/forums/whitevisa...-klady-v-odno-kasanie-otvechaem-momentalno.5/
ПРОДАВЕЦЬ: ViSA_WHiTE
ПОМІЧНИК: daddydwarf
ТЕСТЕР: 32/95/178.
ПРОБА: ХТС Punisher, 2 шт.
ДОСВІД: Присутній, толер 0, востаннє вживав екстезі більше 2-ох місяців тому.
СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Перорально.
ДОЗУВАННЯ: 1 шт.
ОПИС: Синя пілюля трикутної форми, з тисненням черепу на лицевій стороні, при мінімальному натиску легко дрібниться. Будь-які характерні чи яскраво-виражені запахи відсутні.
ФОТО:
20240725_170946.jpg

Таймінг:

17:11
Закинув таблу. Поки чекав перших ефектів, накидав в нотатці вступні начерки для майбутнього репорту.

17:41 Відчув, ніби як почав підійматись настрій, трохи спітніли долоні, а глянувши в дзеркало переконавсь, що зіниці збільшились в кілька разів.

17:48 "Вхід" став більш відчутним, не жорстким, без мазанини.

17:55 Почало злегка кидати в піт, з'явився сушнячок, легка нудота.

18:00 Кінцівки рук більш спітніли, стали ватними, змінилось сприйняття світла. Оскільки на вулиці був білий день вирішив заштори вікна, вімкнути музичку і паралельно новорічну гирлянду, яка як можна здогадатись, з нового року вісить в кімнаті.

18:10 Ефекти кайф, музичка в кайф, залипати в телефон кайф. Розгін ефектів плавний, рівний, по силі я б сказав, що вони середні.

18:25 Потовиділення стали більш суттєвими, вирішив сходити в душ, по дорозі викупив, що трохи порушена координація рухів + не одразу зрозумів, що гаряча вода відсутня.

18:30 - 21:00


21:10
Вся магія майже зникла залишивши в тілі приємний тонус, легкість і опісля ефекти.

Висновки:

ПРОБА:
9/10.
СПОСІБ ОТРИМАННЯ: Доставка поштою, служба доставки - Міст Експрес.
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Трохи довго, але враховуючи спицифіку МЕ, мені здається, час доставки можна вважати нормальним - 9/10.
СТЕСЛ: Слабенький, в минулому мав досвід отримання амфетаміну від цього ж шопу - тоді стелс був "на голову вищим" - 7/10.
ЗВ'ЯЗОК З ПРОДАВЦЕМ: 10/10.
 
Останнє редагування:
Спасибо cultura за трип-репорт!)
 
С пунишером у меня был самый удивительный и самый волшебный Трип, который я, наверное, запомню навсегда)
А может он был таковым по той причине, что это была первая ешка в моей жизни?)
Нужно повторить ))
 
Спасибо cultura за трип-репорт!)
Будь ласка. Вам дякую за таку щедру пробу)
імхо, тріп слабенько описаний)
Дякую)
С пунишером у меня был самый удивительный и самый волшебный Трип, который я, наверное, запомню навсегда)
А может он был таковым по той причине, что это была первая ешка в моей жизни?)
Нужно повторить ))
Перший досвід завжди унікальний і особливий) мій, щоправда, був такий собі) пару днів марафону, день сну, потім дорожка мєфа, пара дорожок амфу, чуть бухла, третина лсд і вже коли другий день знову без сну добігав кінця я схавав свою першу цілу єшку "поп смоук")
очень хорошии трип
Спс)
Ок)
 
мій, щоправда, був такий собі) пару днів марафону, день сну, потім дорожка мєфа, пара дорожок амфу, чуть бухла, третина лсд і вже коли другий день знову без сну добігав кінця я схавав свою першу цілу єшку "поп смоук")
Не перестаю восхищаться выносливостью человеческого организма)
 
Назад
Зверху Знизу