Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Прикрась прощальний ранок квітами обіцянок

March

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 324
Репутація
1 183
Вподобайки
1 709
Бали
1 050
Я застрягла у тонкій павутині твоїх вен, потонула у брудній калюжі твоїх очей. Сподіваюся, до заходу я задихнуся отрутою, яку випиваю зараз, мені неприємно бачити своє відображення, на якому бачу свої очі відкритими.
Але твої сліпі очі бачать більше, коли справа доходить до порожнечі в мені. Для тебе моє мовчання з синіх губ цінніше, ніж крики. Поки човен гойдається повільно, плавно. Тіло не чіпляється до сил, серце затихає. Боляче. Твій крихкий силует, бліда шкіра, кістки — тілесні рамки. Ти — «спокійний кришталь води з розводами граната» — з моїх венних річок червоні водоспади.

Відлуння мого голосу ніколи не відповість на твоє питання: "чому?", - мертві не розмовляють.

Свобода в останньому видиху. Свобода лише в мить, коли всі проблеми різко вирішені, ланцюги скинуті і розуміння радісне і таке довгоочікуване як блискавка в свідомості. За цю твою думку платять життям.
Водопровід пам'ятає нашу воду з сіллю — море сліз і порожні крики від безвиході, тепер — залізо наповнить іржаві труби червоними дотиками завершеності.

— вмирай тихіше — ти кажеш це мені кожного разу, коли я на межі.
 
норм
 
Це шо?
 
Деанон автора
1722361103481.png
 
ЖИВИ ТОЛЬКО НЕ УМИРАЙ!
 
Я б тебе покохав на кладовищі🫦
 
Я б тебе покохав на кладовищі🫦
Як умру, то поховайте

Мене на могилі

Серед степу широкого

На Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі,

І Дніпро, і кручі

Було видно, було чути,

Як реве ревучий.

Як понесе з України

У синєє море

Кров ворожу... отойді я

І лани і гори —

Все покину, і полину

До самого Бога

Молитися... а до того

Я не знаю Бога.

Поховайте та вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров’ю

Волю окропіте.

І мене в сем’ї великій,

В сем’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом.
 
дивне кохання
 
Назад
Зверху Знизу