Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Пираство свобода в цифровую эпоху, или вы покупаете софт?*

  • Автор теми 666
  • Дата створення

666

чайка - пробу не давать
Реєстрація
30.03.24
Повідомлення
247
Репутація
359
Вподобайки
282
Бали
248
Сектанти, питання, як ви ставитесь до піратсва, І на скількі у вас доларів встановленно Піратського софта, ?)
В мене десь, 30к зелених доларів, тількі софтв для музикі,
FL Studio All Plugins Edition € 539.
Waves audio - 4000$ В Сша, В Україні За 14000$ Якогось хуя продають,
І куча другіх плагінов, софта для музикі, В общій сумі 30000+
І знаєте шо я люблю Україну за це,) піти скачати фотошоп без смс і регістрації, ))))

Пиратство для меня — это не просто способ получить доступ к инструментам или музыке. Это также протест против системы, которая делает эти вещи недоступными.14к бачей. за шо ,
За компресор, для басса, автотюн, , 200 з 224 плагінов не юзаться, з waves audio)

Пиратство как свобода — это восстание против системы, отказ платить за то, что можно взять бесплатно.
-Но покупка софта — это поддержка создателей, инвестиция в будущее, где цифровые продукты могут существовать и развиваться.
Означает ли это, что свобода — это только возможность выбора? Или есть что-то большее?"

Вопрос глубокий. Свобода или поддержка — это не просто выбор между двумя вариантами. Это больше похоже на решение, какие принципы важнее для тебя. В цифровом мире свобода может означать разрушение границ, но также и поддержание равновесия. Так что решай, что важнее: борьба с системой или поддержка того, что ты считаешь правильным."

А все равно не буду платить за софт , Кроме. soothe2 этот плагин монстр, он стоит свои 209$ + Днс чи як там,

я спиратил его, но потом купил его,
 
Ютуб премиум 100 грн.
Гугл ван - 70 грн .
ТГ премиум - 114 грн.
Пиксель-р (редактор) - 89 грн.

Это все мои платные подписки в мес.(
Я бомжевый нищеброд? (
1723849592670.png
 
soothe2 я ніяк не вдуплю шо він робить. Взагалі туго доходить вся ця інфа з компресорами, сатуратурами. Хочеться писати музику, грати ноти, а ці всі інші двіжі - мене напрягають.

На рахунок того чи платити - я за те, щоб платити. Але не коли ти в Україні живеш. Суть просто, коли ти забашляв - ти цінуєш те, за що забашляв. Так працюють всякі курси - типу скачав на халяву курс "Як стати Бетховеном за 21 день" - глянув пару уроків і забив хуй. А якщо ти за нього заплатиш 1к доларів - то ти вже мусиш бля стати Бетховеном, тут вже чисто жадність не дасть поєблувати.

Так само працюють і психологи. Більшість з них базарять тобі те саме, що скажуть і хороші друзі, і вислухають теж, але ти це не цінуєш так, як час в психолога бо ти за нього платиш. Жадність знову ж таки змусить ефективніше сприймати послугу, за яку ти платиш гроші.

Ну але це працює в цивілізованих країнах, або коли тобі зп твоя дозволяє. Коли в тебе зп 10-15к грн., то які бля нахуй плагіни))) Торрент трекери і ахой, на абордаж!
 
Ютуб премиум 100 грн.
Гугл ван - 70 грн .
ТГ премиум - 114 грн.
Пиксель-р (редактор) - 89 грн.

Это все мои платные подписки в мес.(
Я бомжевый нищеброд? (
Переглянути вкладення 38683
Подписки це не софт, але якшо подариш тг премиіум , То для мене будеш самим файним юзеро)
 
soothe2 я ніяк не вдуплю шо він робить. Взагалі туго доходить вся ця інфа з компресорами, сатуратурами. Хочеться писати музику, грати ноти, а ці всі інші двіжі - мене напрягають.

На рахунок того чи платити - я за те, щоб платити. Але не коли ти в Україні живеш. Суть просто, коли ти забашляв - ти цінуєш те, за що забашляв. Так працюють всякі курси - типу скачав на халяву курс "Як стати Бетховеном за 21 день" - глянув пару уроків і забив хуй. А якщо ти за нього заплатиш 1к доларів - то ти вже мусиш бля стати Бетховеном, тут вже чисто жадність не дасть поєблувати.

Так само працюють і психологи. Більшість з них базарять тобі те саме, що скажуть і хороші друзі, і вислухають теж, але ти це не цінуєш так, як час в психолога бо ти за нього платиш. Жадність знову ж таки змусить ефективніше сприймати послугу, за яку ти платиш гроші.

Ну але це працює в цивілізованих країнах, або коли тобі зп твоя дозволяє. Коли в тебе зп 10-15к грн., то які бля нахуй плагіни))) Торрент трекери і ахой, на абордаж!
НУ хірургіческій інструмент в руках хірурга,
Тоєсть в звукаря,Він хірургічечно, виправляє конфілкт , частот,
Тобто є дорожка всієї драмкі, І є дорошка інструментальной частини, суз2 хірургічно, може підсилить, те шо не чути в міксі, тоїсть басс, не чути іза якогось інструментала, суз2 ,робить так шоб басс було чути,
Кароче, Скажу так, В міксі, цей суз2 можна і по 30 раз кідатЬ, звукарі тупо все о так і роблять, ,
Повідомлення об'єднано автоматично:

НУ хірургіческій інструмент в руках хірурга,
Тоєсть в звукаря,Він хірургічечно, виправляє конфілкт , частот,
Тобто є дорожка всієї драмкі, І є дорошка інструментальной частини, суз2 хірургічно, може підсилить, те шо не чути в міксі, тоїсть басс, не чути іза якогось інструментала, суз2 ,робить так шоб басс було чути,
Кароче, Скажу так, В міксі, цей суз2 можна і по 30 раз кідатЬ, звукарі тупо все о так і роблять, ,
а ще це , По суті Aі,
 

Та нах он вообще сдался вам? Ладно ютуб еще можно понять, хотя у меня все равно взломка стоит. Но в тг то он нахуй надо, парочка лишних стикеров и убрать рекламу которую и так не видно?
Ладно может для тех кто ведет свой канал еще может быть какой-то смысл, обычному юзеру он и даром не нужен.
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Подписки це не софт
ааа, понял) До подарить тебе премиум, огогооо как далеко - не одной причины не вижу) а юзерком быть, такое... переживу.
Ну и отвечу тогда на основной вопрос:
Халяву, получение халявы, использ. ее как инструмент - разлагает во мне ценности, так сказать личного характера! была бы возможность, я бы оплачивал...
 
Та нах он вообще сдался вам? Ладно ютуб еще можно понять, хотя у меня все равно взломка стоит. Но в тг то он нахуй надо, парочка лишних стикеров и убрать рекламу которую и так не видно?
Ладно может для тех кто ведет свой канал еще может быть какой-то смысл, обычному юзеру он и даром не нужен.
Ну вот іменно, Что я его не покупаю тг премку, Я жду когда мне подарит мой кореш, ведь он проиграл спор,
Нооо когда он подарит не было обговоренно , Но я его заебу
 
НУ хірургіческій інструмент в руках хірурга,
Тоєсть в звукаря,Він хірургічечно, виправляє конфілкт , частот,
Тобто є дорожка всієї драмкі, І є дорошка інструментальной частини, суз2 хірургічно, може підсилить, те шо не чути в міксі, тоїсть басс, не чути іза якогось інструментала, суз2 ,робить так шоб басс було чути,
Кароче, Скажу так, В міксі, цей суз2 можна і по 30 раз кідатЬ, звукарі тупо все о так і роблять, ,
Повідомлення об'єднано автоматично:


а ще це , По суті Aі,
О, сяп)) Тепер стало цікаво, коли по людськи пояснив хтось))
 
О, сяп)) Тепер стало цікаво, коли по людськи пояснив хтось))
Ноооо, якшо хоч почути, а не зрозуміти,
То без цього, не обійтися ,
1723850554013.png1723850591104.png
І К другой моделі, без усілітелля, не обойтись,
Повідомлення об'єднано автоматично:

Там много функций удобных для решения бизнес задач!
Например если ТГ канал ведешь, а тем более планируешь продавать им !
Бляяя, хочу прочекать, подари тг премку, Ля будеш ,
 
Ноооо, якшо хоч почути, а не зрозуміти,
То без цього, не обійтися ,
Переглянути вкладення 38692Переглянути вкладення 38693
І К другой моделі, без усілітелля, не обойтись,
если 3.5 разьем, то только Фубар 2000 рекомендую!!!
Эквалайзер) не благодарите)
1723850880952.png
 
Сенхайзери хд25 не канають?)
І на обичній акустіці , 5.1 колонках за 1000 грн, ти почуєшь ,
І на ціх тоже
Но в студійних ти почуєш це як секс,
Повідомлення об'єднано автоматично:

если 3.5 разьем, то только Фубар 2000 рекомендую!!!
Эквалайзер) не благодарите)
Переглянути вкладення 38695
І для якіх , ушей цей еквалайзеор?
 
Там много функций удобных для решения бизнес задач!
Например если ТГ канал ведешь, а тем более планируешь продавать им !
Ну для работы и каналов ок, я про обычных юзеров.


Халяву, получение халявы, использ. ее как инструмент - разлагает во мне ценности, так сказать личного характера! была бы возможность, я бы оплачивал...
Не понимаю таких людей. Никогда не жил в погоне за халявой, но при очевидном выборе платить или не платить, моя рациональность не позволит мне платить.
 
Ну для работы и каналов ок, я про обычных юзеров.



Не понимаю таких людей. Никогда не жил в погоне за халявой, но при очевидном выборе платить или не платить, моя рациональность не позволит мне платить.
У каждого свои ценности)
а про обычный юз ТГ - да, не нужен он совсем.
там еще с премиум другое связанно и очень хорошо решает. Голоса! Только премиумы могут выдать голос каналу или группе!
Чем больше у сообщества голосов тем больше функций оно имеет в плане оформления, чатов и других ништяков...
Повідомлення об'єднано автоматично:

У каждого свои ценности)
а про обычный юз ТГ - да, не нужен он совсем.
там еще с премиум другое связанно и очень хорошо решает. Голоса! Только премиумы могут выдать голос каналу или группе!
Чем больше у сообщества голосов тем больше функций оно имеет в плане оформления, чатов и других ништяков...
1723851496955.png
вот к пример прокачаных возможностей канала голосами.
т.е тока создав канал, ты не запилишь так
 
Скинь свой саундклауд ) где играл ?
 
Справа в тому що будь-яка програма це знання, програма - це не річ як колесо екстазі яке не можна скопійувати. Тому тра використовувати або відкриті та вільні програми, або хоча б програми які ви можете хакнути. З музикальними програмами складно бо вони бува хуово рабають - по перше сила привички, а по-друге багато з них якісь недописані, наприклад мені дуже рекомендували cakewalk sonar - а там час від часу кнопочки переставали робити до перезапуску. Реально класно що є можливість просто скачати ще одну какашку, десяток какашок, сотня... В мене інстальовано дурні точно на мільйон доларів, а скільки скачано - мабуть не один мільярд. Міняю мільярд доларів програмного хламу на 1 дорогу солямби!

Но покупка софта — это поддержка создателей, инвестиция в будущее, где цифровые продукты могут существовать и развиваться.
піздьож піздьож піздьож Піздьож піздьож. Ви підтримуєте менеджерів в піджаках, державу яка збирає податки, розгагаєте культуру свободи серед свого ж кола спілкування та вірите в те що робите все правильно.
Якщо програма американська то ви підтримуєте ще й Black Rock які підтримують підарів. Флажок в жопу вважається за інвєстіцию в будущєє?
Означает ли это, что свобода — это только возможность выбора? Или есть что-то большее?"
Свобода це розуміння колективне, нельзя зводити свободу то того, яким стимулятором колотися в пах. Свободу треба взяти. Якщо людина не знає адресу labrc.name то звідки в неї скажімо свобода купити наркотики?
Эквалайзер) не благодарите)
Фубар я теж люблю. Але ж ти викинув скрін стокового еквалайзера, чому там радуватися? Все одно що поставити Winamp і цілими днями слухати дефолтний трек Mike Llama там де коза бекає. VST-шина до твоїх послуг.
Взагалі туго доходить вся ця інфа з компресорами, сатуратурами. Хочеться писати музику, грати ноти, а ці всі інші двіжі - мене напрягають.
Компр - це неамплітудне підвищення гучности. Приклад із ріал ворлд: візьми струну що коливається і зупини її медіатором. Струна буде згасати швидше але гучність вона видасть сильнішою.
Сатур це тепловий ламповий звук з сильними непарними гармоніками.
 
  • Haha
Реакції: Zeno

    Zeno

    Балів: 5
придбаю щоб дивитися футбольні матчі
 
Назад
Зверху Знизу