Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Philipp Plein від BLACK PANTERA

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 254
Репутація
4 909
Вподобайки
5 455
Бали
2 380
Дані:

ГІЛКА ШОПУ: Тисни сюди :)
ПРОДАВЕЦЬ: Black Pantera
ТЕСТЕР: 33/95/178.
ПРОБА: XTC табла Philipp Plein в кількості 2 шт.
ДОСВІД:
десь 6-й.
СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Перорально.
ДОЗУВАННЯ: 1 шт.
ЧАС ДІЇ: в 21:40 закинув, в 00 десь 16 хапав таку собі банку форбса на балконі.
ОПИС ЗРАЗКУ: Пурпурова шестикутна табла, з однієї сторони відтиск черепу, з іншої - двох англійських літер "РР", щоб дізнатись що таке "РР" чекав вікі)
Фото:

20240802_163136.jpg

Шкуротест:

21:40 Закинув таблу.

22:00 Почали проявлятись перші легкі ефекти - змінилось сприйняття світла.

22:11 Ефекти стали більш виразними - стан, так званого входу. Злегка кинуло в піт.

22:15 Буквально перед самим входом, за хвилини 5-7-10 тіло почала пробивати хвиля ейфорії, на якій я і увійшов)

22:23 Почало відчутно зводити скули, дуже спітнилі долоні.

22:35 В очах і розмилось і підпливало, встав пройтись по кімнаті відчув трохи ніби як порушена координація але при цьому всьому тіло відчувало легкість.

22:50 Сів за комп - ввімкнути музичку, після пошуків трансами, випадково залип в ембіент, на ютубі там ще й з відосіками всякими природки - взагалі кайф. Паралельно це все відбувалось в супровід різних розмов з тестером який схавав таблу №2. Оцей тречок Бонобо теж запам'ятавсь.


00:00-04:00 Проміжок часу пролетів швидко. Було багато різних розмов з тестером 2, час від часу, від яких ми відволікались в свої залипони. Скурив за цей час пару сіг, двічі підхапував по такій собі банці форбса - контачило, випив одну банку слабоалкоголки, а ще було 2,5 підходи до сексу, я не кінчив, але був максимальним егоїстом наскільки міг, що мені навіть сподобалось - озброєний пісюнчиком без входу, руками, язиком зі смазкою і вібратором) Кунілінгус бро можеш так? Їбать а ти шо скажеш?
Заснув аж о 7+- ранку, якось так випадково, як і прокунивсь 0 12:35. Табла сподобалась.

ВИСНОВКИ:
Чекав додаток "KnowDrugs", три спроби показали - 160, 180 і раз аж 360 mdma, бо суб'єктиво думалось про цифру в десь 180 мені, можливо це через те що не так давно юзав. Але конкретно ця табла мені сподобалась більше, ніж попередня.

ПРОБА: 9.5/10.
СПОСІБ ОТРИМАННЯ: Доставка поштою, служба доставки - НП.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Відправили швидко, але через нюанси НП, процес отримання зайняв трохи більше часу - 9.5/10.

СТЕСЛ:
Вага посилки 20 грам при в описі - 2 кг - 7/10.

ЗВ'ЯЗОК З ПРОДАВЦЕМ: Все по суті - чітко, як завжди - 100/10.
 
Останнє редагування:
Нормальный репортаж ☺️
 
не плохои трип
 
Если под экстази не было сексуального извращенства с противоположным полом под музыку то это не Трипп ))
 
гуд трип)
 
00:00-04:00 Проміжок часу пролетів швидко. Було багато різних розмов з тестером 2, час від часу, від яких ми відволікались в свої залипони. Скурив за цей час пару сіг, двічі підхапував по такій собі банці форбса - контачило, випив одну банку слабоалкоголки, а ще було 2,5 підходи до сексу, я не кінчив, але був максимальним егоїстом наскільки міг, що мені навіть сподобалось - озброєний пісюнчиком без входу, руками, язиком зі смазкою і вібратором) @Кунілінгус бро можеш так? @Їбать а ти шо скажеш?
Якщо вам так важлива моя думка то тріп заїбенський!
Про 2.5 підходи до сексу це сука жиза але ділюся Їбать секретом - географічно поміщаєш чоловічий статевий член у полову жіночу вагіну (розумію що складно я хз уяви що Тису перепливаєш) і коли він відчує солоденьку вагіну - по теплу чи по рівню pH тут питання дискусійне - короче навіть після 300мг кристалів можна потрахатися як тільки перестане тошнити :alien::sick::eek:
Головне щоб не укачало від фрікцій, особисто я завжди блюю після 200+ і ой як не всім партнершам подобається еметофілія.
 
Якщо вам так важлива моя думка то тріп заїбенський!
Про 2.5 підходи до сексу це сука жиза але ділюся Їбать секретом - географічно поміщаєш чоловічий статевий член у полову жіночу вагіну (розумію що складно я хз уяви що Тису перепливаєш) і коли він відчує солоденьку вагіну - по теплу чи по рівню pH тут питання дискусійне - короче навіть після 300мг кристалів можна потрахатися як тільки перестане тошнити :alien::sick::eek:
Головне щоб не укачало від фрікцій, особисто я завжди блюю після 200+ і ой як не всім партнершам подобається еметофілія.
Thanks. Я писав це тріп думаючи про Desperado
 
Дані:

ГІЛКА ШОПУ: Тисни сюди :)
ПРОДАВЕЦЬ: Black Pantera
ТЕСТЕР: 33/95/178.
ПРОБА: XTC табла Philipp Plein в кількості 2 шт.
ДОСВІД:
десь 6-й.
СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Перорально.
ДОЗУВАННЯ: 1 шт.
ЧАС ДІЇ: в 21:40 закинув, в 00 десь 16 хапав таку собі банку форбса на балконі.
ОПИС ЗРАЗКУ: Пурпурова шестикутна табла, з однієї сторони відтиск черепу, з іншої - двох англійських літер "РР", щоб дізнатись що таке "РР" чекав вікі)
Фото:

Переглянути вкладення 35513

Шкуротест:

21:40 Закинув таблу.

22:00 Почали проявлятись перші легкі ефекти - змінилось сприйняття світла.

22:11 Ефекти стали більш виразними - стан, так званого входу. Злегка кинуло в піт.

22:15 Буквально перед самим входом, за хвилини 5-7-10 тіло почала пробивати хвиля ейфорії, на якій я і увійшов)

22:23 Почало відчутно зводити скули, дуже спітнилі долоні.

22:35 В очах і розмилось і підпливало, встав пройтись по кімнаті відчув трохи ніби як порушена координація але при цьому всьому тіло відчувало легкість.

22:50 Сів за комп - ввімкнути музичку, після пошуків трансами, випадково залип в ембіент, на ютубі там ще й з відосіками всякими природки - взагалі кайф. Паралельно це все відбувалось в супровід різних розмов з тестером який схавав таблу №2. Оцей тречок Бонобо теж запам'ятавсь.


00:00-04:00 Проміжок часу пролетів швидко. Було багато різних розмов з тестером 2, час від часу, від яких ми відволікались в свої залипони. Скурив за цей час пару сіг, двічі підхапував по такій собі банці форбса - контачило, випив одну банку слабоалкоголки, а ще було 2,5 підходи до сексу, я не кінчив, але був максимальним егоїстом наскільки міг, що мені навіть сподобалось - озброєний пісюнчиком без входу, руками, язиком зі смазкою і вібратором) Кунілінгус бро можеш так? Їбать а ти шо скажеш?
Заснув аж о 7+- ранку, якось так випадково, як і прокунивсь 0 12:35. Табла сподобалась.

ВИСНОВКИ:
Чекав додаток "KnowDrugs", три спроби показали - 160, 180 і раз аж 360 mdma, бо суб'єктиво думалось про цифру в десь 180 мені, можливо це через те що не так давно юзав. Але конкретно ця табла мені сподобалась більше, ніж попередня.

ПРОБА: 9.5/10.
СПОСІБ ОТРИМАННЯ: Доставка поштою, служба доставки - НП.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Відправили швидко, але через нюанси НП, процес отримання зайняв трохи більше часу - 9.5/10.

СТЕСЛ:
Вага посилки 20 грам при в описі - 2 кг - 7/10.

ЗВ'ЯЗОК З ПРОДАВЦЕМ: Все по суті - чітко, як завжди - 100/10.
Гарні табли , Лайк 👍 дякую тобі за репортаж 💪
 
Назад
Зверху Знизу