Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Опитування. Ваша думка щодо АПів тем?

Ваше відношення до регулярного підняття тем(апів) помічниками продавців?

  • Таке явище головним чином відштовхує від покупки. Відчуття, що магазин "дохлий".

    Голосів: 6 46.2%
  • Надаю перевагу подібним магазинам тільки в тому випадку, якщо по моїй локації немає альтернативи.

    Голосів: 2 15.4%
  • Я на це не звертаю уваги, і це жодним чином не може повпливати на мій вибір.

    Голосів: 4 30.8%
  • Інше (відповідь в коменти)

    Голосів: 1 7.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    13

Потужний

Посвященный
Реєстрація
08.08.24
Повідомлення
632
Репутація
1 355
Вподобайки
1 469
Бали
850
👏👋

Знову я буду дойобувати опитуваннями. Прошу долучитися вище, а то підніму ціну на світло.
Отож, як ви відноситесь до нескінченних UP'ів в торгових темах, котрі в тому числі можуть розсіювати актуальні відгуку покупців?

Аааа. Ну і окремо звичайно резюмую, навіщо було тих два минулих опитування, щодо інопланетян та Бога відповідно. За моїми здогадками, не дивлячись на те, що обидва суб'єкта голосування - є надприродними по відношенню до людини, але я все рівно думав, що результати голосування будуть протилежними. Але ж, на моє здивування, ні.
Виявилось, що шановні наркомани, спраглі не тільки до наркотиків, але і до духовного пошуку істини. Щоб для вас це не означало, і який би тернистий шлях для цього не довелось пройти. Загалом, моя повага, здивували!
 
Якщо шоп не просто апає, а актуалізує інформацію, по типу;

В работе.
В наличии то-то, готовые клады там то

То нічого поганого в такому апанні.
Останні відгуки всеодно читаються.

Але якщо новореги масово засипають погані відгуки своїми позитивними (типу в теона), то взагалі дивиться тему не хочеться.
 
Я на это обращаю внимание, и не более того, наличие "апов" и качество работы магазина почти никак не связаны.
 
Апайте скільки завгодно, тільки не сріть в особисточку/оповіщення - це ж тупо принижувати UX юзерів нижче за анонів. Якщо сапорти здатні творити літературні шедеври а-ля "Аміго відпиздив інопланєтян і забрав у них кріси інопланетної якості" то це взагалі навіть приємно читати.
 
50\50
Если это писать "ап" или "+" - кринж. Особенно по несколько раз на день
Если шоп раз в день цитатой на первое сообщение - то ну окей - не так уж и плохо)
 
Ап це в основному долбоєбізм лінивих саппортів без фантазії, це псує враження перебування на форумі, але ніяк не впливає на вибір мною магазина для покупки, як впринципі і будь-яка реклама. Шарящі люди знають що починати пошук магазина для покупки потрібно з розділу арбтражів:)
 
это продажи, а в продажах всегда одно из ключевых это реклама и напоминание о бренде
навязчивая или ненавязчивая это всегда работает, та кароче расписывать не буду думаю в 2024 каждый должен понимать как работает реклама
 
👏👋

Знову я буду дойобувати опитуваннями. Прошу долучитися вище, а то підніму ціну на світло.
Отож, як ви відноситесь до нескінченних UP'ів в торгових темах, котрі в тому числі можуть розсіювати актуальні відгуку покупців?

Аааа. Ну і окремо звичайно резюмую, навіщо було тих два минулих опитування, щодо інопланетян та Бога відповідно. За моїми здогадками, не дивлячись на те, що обидва суб'єкта голосування - є надприродними по відношенню до людини, але я все рівно думав, що результати голосування будуть протилежними. Але ж, на моє здивування, ні.
Виявилось, що шановні наркомани, спраглі не тільки до наркотиків, але і до духовного пошуку істини. Щоб для вас це не означало, і який би тернистий шлях для цього не довелось пройти. Загалом, моя повага, здивували!
 
Назад
Зверху Знизу