Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

нимфоманка

Вспомнила фильм сразу))
 
Жанна солевая страстница :sneaky:
 
Обожаю Німфоманку, да і вообще фільми Ларса фон Трієра )
Я видела кроме Нимфоманки, Дом который построил Джек, И Антихрист ( это нечто, девушка в фильме солевая точно) меланхолия я собиралась посмотреть его фильм ещё, а тебе какие нравятся?
 
Я видела кроме Нимфоманки, Дом который построил Джек, И Антихрист ( это нечто, девушка в фильме солевая точно) меланхолия я собиралась посмотреть его фильм ещё, а тебе какие нравятся?
Я тащусь від Меланхої, такий треш зі свадьбою , невєстою яка на депресняку і апокаліпсисом з планетою яка вб'є всіх це нада умєть,ну топ просто)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бляяяя, я тіки шо поняв шо проспойлерив тобі весь сюжет 😂🤦
 
Я тащусь від Меланхої, такий треш зі свадьбою , невєстою яка на депресняку і апокаліпсисом з планетою яка вб'є всіх це нада умєть,ну топ просто)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бляяяя, я тіки шо поняв шо проспойлерив тобі весь сюжет 😂🤦
интересно стало)))
 
Останнє редагування:
Забудь вообщем всьо шо я сказав)
Запасайся попкорном ,включай і насолоджуйся чудовою Кірстен Данст і ахуєвай )
Хорошої і тихої ночі beautiful tatarka 🫶
Мері Джейн без трусів - це варто уваги, я так скажу
 
Та він норм тіпом став тільки, коли венома хапнув в третій частині (я про оригінальну трилогію якщо що, інші не бачив)
Блін, перші дві частини я пам'ятаю ідеально, а от сюжет третьої щось ніфіга. Треба передивитись павучка , з Магуайром мені більше всього подобається, а тіпи після нього вже не тянуть на крутого спайдер мена
 
Блін, перші дві частини я пам'ятаю ідеально, а от сюжет третьої щось ніфіга. Треба передивитись павучка , з Магуайром мені більше всього подобається, а тіпи після нього вже не тянуть на крутого спайдер мена
Абсолютно згоден. Треба передивитись з Тобі. Там рпально була двіж. Хоч якщо подивитись відео про те, як все знімалось то там не так все гладко було.
 
Абсолютно згоден. Треба передивитись з Тобі. Там рпально була двіж. Хоч якщо подивитись відео про те, як все знімалось то там не так все гладко було.
Оо я до речі не бачив фільм про фільм, зараз позирю. Надобраніч і тихої ночі вам)
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу