Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

НБУ рекомендує банкам встановлювати ліміти. Потужність)

NORD420

Сектант
Реєстрація
02.04.24
Повідомлення
47
Репутація
105
Вподобайки
53
Бали
118
Наприклад, якщо ви вказали дохід у розмірі 15 000 грн, то при перевищенні цієї суми на картковому рахунку він може бути заблокований з подальшим запитом на підтвердження джерела коштів.

І тіпа связки підуть походу, дожимають нас

Також пропонується впровадження загальних лімітів, щоб уникнути можливості обходу обмежень через використання послуг кількох банків.


Шо думаєте по цьому поводу?
 
Гайки закручивают. Вряд ли это наше местное изобретение, наверняка это имплементация опыта других стран, у которых конечно совсем другой уровень жизни.
Так что это очень мощный подъёб для простых украинцев.
 
До цього все йшло. Але нічого, вихід знайдеться
Повідомлення об'єднано автоматично:

Подаєш декларацію про доходи, вказуєш що у тебе 5-10 тисяч доларів лежить, показуєш це банку, банк розблоковує рахунок.
 
До цього все йшло. Але нічого, вихід знайдеться
Повідомлення об'єднано автоматично:

Подаєш декларацію про доходи, вказуєш що у тебе 5-10 тисяч доларів лежить, показуєш це банку, банк розблоковує рахунок.
Податкова розкручує тебе на зараз на 19,5% податку, а в перспективі всі 30.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Гайки закручивают. Вряд ли это наше местное изобретение, наверняка это имплементация опыта других стран, у которых конечно совсем другой уровень жизни.
Так что это очень мощный подъёб для простых украинцев.
А можна простіше,? Просте бажання нагріти кишені перед шухером
 
Податкова розкручує тебе на зараз на 19,5% податку, а в перспективі всі 30.
Повідомлення об'єднано автоматично:


А можна простіше,? Просте бажання нагріти кишені перед шухером
Шанс що податкова буде дивитися твою декларацію - мінімальний, але є.

Ну це більше як крайній варіант)
 
Податкова розкручує тебе на зараз на 19,5% податку, а в перспективі всі 30.
Повідомлення об'єднано автоматично:


А можна простіше,? Просте бажання нагріти кишені перед шухером
Крутой баннер у тебя. И как, работает?
Desperado ты видел? Про солевую сучку конечно был прикольнее, но у Потужного зато более пиздатая графика.
 
@Desperado ты видел? Про солевую сучку конечно был прикольнее, но у Потужного зато более пиздатая графика.
У меня подписи скрыты, пришлось отдельно в профиль заходить:sick:
Что я могу сказать... Главное, чтобы работало, а то у меня глухо))
В основном все покупаются на мои мемы и ждут от меня пантонимы всякие)
 
Ждём когда вместо банкоматов поставят Далеков из Доктора Кто
 
Крутой баннер у тебя. И как, работает?
Desperado ты видел? Про солевую сучку конечно был прикольнее, но у Потужного зато более пиздатая графика.
Не буду собі приписувати те, чого я не робив. І просто подякую taiga, що підігнав мені баннер. Так буде чесно 🙋🧑‍🦽

Дякую за комплімент. Сподіваюсь, що це дасть результати, бо поки що суцільні голяки. Ба навіть більше, на форумі замість баб заходять транси, і особи, поведінка яких нагадує поведінку ботів.
 
Шанс що податкова буде дивитися твою декларацію - мінімальний, але є.

Ну це більше як крайній варіант)
Мені здається, що податкова чи не найбільше зацікавлена в тому, щоб знайти невідповідність у прибутку і сплаченому з нього податку, щоб в свою чергу, нагріти собі касу. Ні? Не дарма ж фірми для бухгалтерського аудиту наймають часто взагалі сторонніх осіб, нехай навіть з профільною освітою.
Поправ мене, якщо неправий, бо я ніколи не подавав жодних декларацій.
 
Не буду собі приписувати те, чого я не робив. І просто подякую taiga, що підігнав мені баннер. Так буде чесно 🙋🧑‍🦽

Дякую за комплімент. Сподіваюсь, що це дасть результати, бо поки що суцільні голяки. Ба навіть більше, на форумі замість баб заходять транси, і особи, поведінка яких нагадує поведінку ботів.
Надо тогда исправить на ЕБАТЬ,а то так одни хлопчики и будут к тебе приставать!)
 
переходим на готівку
 
Надо тогда исправить на ЕБАТЬ,а то так одни хлопчики и будут к тебе приставать!)
Так чи інакше, буде впевненість, що ця штука працює.
А так-то, не пам'ятаю хто конкретно, але з бувших депутатів казав, що в політикумі дві третини це підараси і інші девіанти, так що рахуй в їхньому всесвіті це органічно)
 
Назад
Зверху Знизу