Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Найстаріше місто України - мало хто знає

Cicerone

Посвященный
Реєстрація
14.06.24
Повідомлення
1 005
Репутація
932
Вподобайки
1 149
Бали
984
1719608921532.png

Найстаріше місто України на кілька сотень років старше за Київ, а наймолодшому - немає ще й 40 років.
Найстаріше
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
на території України є одночасно одним із найстаріших міст всього світу і це не Київ або Чернігів. Це місто знаходиться на півдні України і здавна вважається стратегічним на Чорноморському узбережжі.Про те, яке місто є найстарішим в Україні розповів історик Олександр Алфьоров.

Яке місто є найстарішим в Україні​

За його словами, саме Білгород-Дністровський, раніше відомий як Аккерман, є одним із найстаріших міст України з багатою історією, яка налічує понад 2,5 тисячі років. Розташований на правому березі Дністровського лиману, він був заснований ще у VI столітті до н.е. грецькими колоністами.

IMG_20240629_001131.jpg

"Це місто заснували у 6 столітті до нашої ери під назвою Офіуса. Потім вони змінили назву і місто стало називатися Тіра", - вказує Алфьоров.

У середньовіччі місто перебувало під контролем різних держав і народів, включаючи Київську Русь, Болгарське царство, Угорське королівство, Золоту Орду, Молдовське князівство і Османську імперію.

1719609244062.png

"В часи Київської Русі воно мало назву Білград (Білгород). Потім змінили назву на Аспрокастру. Потім, зрештою, теж були зміни назв, наприклад, як Мальвокастро, Монкастро або Маврокастро", - сказав він.
 
Коростень
 
а скоро последнии город украины
 
А що на рахунок міста "Житомир"?
Хтось чув щось про таке? Я так розумію його не існує
Саме так. Мер на бюджетні кошти, котрі виділяють – просто розвиває сітку новинних каналів.
 
Прикольний нік у тебе.
Душний хуй, самий грязний хуй, далбіла в зданії😁😁
Ахазахахаххахазаз

Сууукка) нєп, я не думав в такій конотації свій нік. Просто в більшості хотів використовувати свій нік, якщо хтось постить переможні новини з марафону, або якоби проривні відкриття вчених, а я думаю що це хуйня (а я так на 98% думаю), то я завжди в коментарях відмічаю, що то постна хуйня. Просто щоб знали, що "мне этот мир понятен"
 
Назад
Зверху Знизу