Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Мужики, в кого є тарен?

Потужний

Посвященный
Реєстрація
08.08.24
Повідомлення
632
Репутація
1 355
Вподобайки
1 469
Бали
850
ATgnjeH2_t.png
 
Градильня это холодильник , там ничего гореть не может , это кацапы пендосов стращают )))
Повідомлення об'єднано автоматично:

И потм Тарен это противоядие от фосфороорганики
 
Брат , тарен это для бюджетных любителей ЛСД ! Там хоть глюки хуй разводишь , а картон придумали , что бы людей в хиппи превращать !
Кстати я ЛСД картонкой на язык ещё не пробовал, надо исправлять, хоть я и не хиппи
 
Брат , тарен это для бюджетных любителей ЛСД ! Там хоть глюки хуй разводишь , а картон придумали , что бы людей в хиппи превращать !
Не выдумывай бро, тарен с лсд и рядом не стоял. У лсд эйфория, стим а у тарена галюны плотные и побочки дикие. Единицам заходит такое говно.
 
Не выдумывай бро, тарен с лсд и рядом не стоял. У лсд эйфория, стим а у тарена галюны плотные и побочки дикие. Единицам заходит такое говно.
Ну лсд купить можно , а терен раньше , что закладки сейчас найти можно было.
 
у мене є штук 10-12 аі-2, з тареном і промедолом. то на всякий випадок
 
бля, вісім років тому останній раз тарен єбашив
казав тоді, що ну його на хуй, а зараз думаю, що навіть не проти дві-три пігулочки увалити
хз як у кого, але візуалів під ним немає, є чиста шиза у вигляді реальних галюцинацій, котрі ти сприймаєш як «завжди так було і це нормально»

насправді, страшна штука
можна хуйні натворити, бо не відсікаєш де реальність, а де тебе пиздує (спойлер: тебе пиздує майже в усьому, що ти бачиш робиш та переживаєш)
 
Назад
Зверху Знизу