Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

моє перше знайомство з д-метом. ТіпТоп шоп. я зрозумів, що ніхуя не зрозумів

drunkpunk69

Сектант
Реєстрація
09.04.24
Повідомлення
81
Репутація
260
Вподобайки
143
Бали
167
да єта знову яяяяяя! сукаааааа, папался, жук єбаний!


і знову радий вітати вас, пані та панове!

давно не читалися, виправляю.
у даному репортажі я розповім про своє знайомство з такою речовиною, як д-мет від селлера
Тіп Топ, якому я дякую за видану пробу.
але про все по порядку. є похвала, є і питання, на які намагатимусь знайти відповідь або питатиму місцевих прошарених
(там цеє, якщо шось шарите, шо я не шарю або неправильно розумію - радий почитати конструктивні відповіді).
паєхалі!


ДИСКЛЕЙМЕР
я наголошую, що це моє знайомство(!) з цією речовиною. ніколи до цього його не вживав (окрім випадка, коли більше п'яти років тому вінт замість фєну всучили та добротна полка залетіла в мій організм за дві дороги).
у цьому репорті я спиратимусь на власні спостереження, переживання, ефекти і всю іншу хуйню, що називають суб'єктивщиною.
я визнаю, що можу помилятись, можу написати неправильні твердження та й таке інше.
саме тому чекатиму конструктивщини в поясненнях, якщо пройоби з мого боку, бо самому цікаво, шо воно таке і чи так має бути.
приємного читання.

оффтоп: після написання дісклеймеру заправився невеликою смужечкою залишків та сідаю до роботи.

ВСТУП (переклад: ще води поллю)

суботнім вечором, сидячи на роботі, я вкотре заліз на секту, щоб скоротати час. на той момент, лічильник моєї планової зав'язки від хімії вже перевалив за три тижні, аж раптом перша тема, за яку зачепилось око - проби д-мету від Тіп Топ. дивлюсь, тестерів таких потужних обирають, репутації дохуя і таке все, але хуй з ним, залишаю заявку. на моє здивування, я також опинився в цьому списку, тож поспішив до сапорта в приватні, щоб домовитись за видачу. оцінювати все буду потім, але дякую, за оперативну видачу, бо сталось так, що ввечері повідомлення з мого боку було відправлене, а зранку я вже виявив координати прикопу.


МАНДРІВКА ЗА ЧОРНОЮ ІЗОЮ (або чому я недолюблюю клади)

одразу кажу - проблем зі скарбом не виникло, мусорів не зустрів, зняв, без пизди взагалі, за один дотик.

жарко піздєц. гадаю, всі відчувають зараз це на собі. маршрутка-душегубка, котра без вікон без дверей повне корито людей, виявилась тим ще пеклом, але то похуй. не це хотів написати.
я ненавиджу прикопи під вікнами житлових будинків. це залупа, на мою думку. і бабка якась шугне, і клумбу хтось із нас зіпсує, і взагалі такі містяки досить не комфортні (для мене особисто). благо, кура не йобік і в клумбу не поклав, за що вже дякую. фотографія була трохи помазана, але орієнтир чіткий, на відміну від минулої покупки (розрив до єбєнєй пень під вікнами та ще й ненаход отримав (випереджаю: це вже був пз, бо в минулому кура лох поклав на двері укриття. угу, в україні, на двері укриття. тому я за пз на пз навіть не писав)). коротше кажучи, ідеальний зйом по мітці без триметрового прикопу.


А КОЛИ МОЖНА СРАТЬ ЮЗАТЬ? (є така хуйня як робота та особисті справи)

сидимо з коханою, п'ємо каву і такі: так, шо у нас по графіку. ага, залупа, залупа, хуйня, хуйня. тобто найближчий тиждень нормально тріпонуть та відпочити після можливості немає. але шо ми, та нам похуй. цього ж вечора і почали його хуярити, прийшовши зайобані з роботи, перед завтрашньою роботою, на якій я собсна і трохи піднаєбашиний строчу цей текст.


ОСТАННЄ, ЧЄСНА (розпакоука, органолептика, драгчек на реагентах, сумніви)

пакування заєбісь. чорна іза, два зіплоки, нічого ніде не порвалось, не просипалось.
дивлюсь, а там скарб. прозоренькі маленькі стєкляшкі та вже трохи перебитий з них кришталевий порошок. чесно, очікував красивий великий камінчик, але то взагалі поєбать, не позєр наче.
вага, відповідає дійсності, вигляд красивий, шо ше треба (додаю фоточки, бо шо я тут голословлю).


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

оце я подивився на кристалики і такий: єбать, виглядає охуєнно. сухенький, приємно тріщить під карткою, не смердить (після мефедрону, який я вживав останній час до перерви, запаху нуль).
показую, шо за стєкляшкі продає Тіп Топ:


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

далі думаю собі: світла нема, на роботі виснажився, може на хуй той драгчек, так уєбу. але! ніхуя! перше правило клуба - перевіряй, що у тебе в руках (тим паче, що я цю срань ще не пробував).

беру білу поверхню, беру реагенти, частинку стафу та проводжу легкі маніпуляції для підтвердження відсутності підставосу або якоїсь альфи йобаної (не засуджую альфу, просто не моє).
тест проваленийедено.

ось тут і назріває перше питання:
знатоки, чи є ця реакція нормальною? реагент - маркус.


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
просто так сталось, що амф тестити на реагентах мені не доводилось, а мет тримаю вперше в руках. за таблицею, реакція має бути червоно-коричнева, а тут я цеє, піднапрягся (не альфа, уже заєбісь).
переговоривши з моєю дамою серця, дійшовши згоди, ми прийняли рішення: похуй, і так сайдьот, спробуємо, але маленькими дозуваннями, щоб не зайобувати і так зайобаних медиків.
краще недонюхати і донюхати, ніж перенюхати та нажити проблем!

ЄБАААААААТЬ, ЦЕ ШО, ПОЧАТОК ТРІП-РЕПОРТУ?!
• чоловік, 184/65 + 1 дівчина
• речовина — д-мет
• вага
— 0.5г
• спосіб вживання
— інтраназально
• дозування
— 0.25г на людину (впродовж ночі)
• толерантність
— я єбу як її визначити у цьому випадку, перше вживання
• кростолер
— 3г псилоцибінчиків - 7 днів тому; єбанутий мікс із колес, лсд, амфу, мефу та трави - ~22 дні тому
• магазин
ТіпТоп
лінк • фактична фага — співпадає
• спілкування з представником — супер клас, зауважень бути не може
• органолептика — прозорі шматки скла в скляній пудрі; запах майже відсутній; на смак гірко, але не мєрзко; пече легенько, хвилинка і ти в нормі без охуєвшого єбала та забитого носу


ахуєть, ви сюди дочитали) дякую, мені приємно.
летс старт!
перші часові проміжки короткі, щоб детально описати зміну стану після прийому.


00:00
зробили дорогу на невідоме дозування, бо нормальні ваги я не купив. зайшло легко, потім почало трохи пекти, але швидко попустило. ніс моментально висох, ліфт довго не падає (а, то поперед батька в пекло написав).

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

00:02
відчуваю перші ознаки того, шо я знову чимось уєбав по організму. до речі, не очікував, що настільки швидко почне розганяти. ніс вже не пече, ліфта нема, смаку поки також.

00:03
голова стає злегка ватною, але не в політичному сенсі. тривожно стискає в грудях. зір наче не змінився, але щось не так, тому таки змінився. і єссєсна, як же без цього - метелики внизу живота та небажана напів ерекція.

00:04
блять, а так інтенсивненько почало нагрібати. як я зрозумів, це почався вхід. проте, знову ж на моє здивування, ніякого відльоту від реальності, сплутаності свідомості, розмиття зору, неможливості зв'язати думки до купи та взагалі тимчасового стану овоча.
зовсім ні, навпроти - почуваюся максимально тверезим, окрім легкого хмелю в голові та розслабленого тіла. усвідомлюю, що мене пиздує, бо пишу замітки кожної хвилини, але ще й настільки швидко, шо не встигаю сам за собою.


00:06
відчуваю не швидке серцебиття, у руках легкий тремор, трохи промазую по літерах через швидкість, з якою друкую.

00:08
зняло втому та головний біль. тіло стало легшим, м'язи наче розслабились після важкого дня. дійсно, мій синдром неспокійних ніг зовсім не турбує зараз, лише з кайфом лежу на матраці та аналізую свій стан. нагадую: драгчек мене не обрадував, тому стрьом буде присутній ще якийсь час.

00:12
ніс зовсім не закладає, ліфт пече не сильно. відхаркнув щоб спробувати на смак, досить гіркий, різкий, але не мерзотний.
дали світло, ефекти наростають, тіло наче нагрівається і відчувається тепло.
змінився контраст кольорів, вони стали тьмяніші, на відміну від психоти, котра викручує контраст на нормально так рівнів.
потрошку наростає стан, коли ти відчуваєш наче окремо від тіла керуєш собою і віддаєш команди.
розгону на похоботитись поки не відчуваю. моє сонечко бігає по квартирі, щось прибирає, а мене прибило полежати.
друкую дуже швидко, думаю, виходить, також.


00:14
очі в порядку. немає шайб, немає абєзумєвшего погляду, звичайні зіниці.
на цьому етапі перестав явно відчувати серцебиття, котре на входах перебиває абсолютно все. тепер лише по підйому грудної клітини помічаю, що пульс повільно, але росте.
також відмічу, що загострився слух. чую (або уявляю, що чую) писк усіх електроприладів у квартирі.


00:17
одночасно відчуваю як невимовну легкість у всьому тілі, так і єбануту важкість. хз, як описати. напевне, так: тобі заєбісь і втома пішла, але прийшла лінивість і бажання прийняти вертикальне положення.
кохану мою розігнало краще, ніж мене, бо хоботить по всій квартирі: сортує сміття, складає одяг, прибирає за котами. я ж поки все ще намагаюсь зрозуміти, шо це таке і з чим його їсти. хіба що вже викупив чистоту та швидкість думок.


00:43
ефекти вийшли на плато, бо стан перестав змінюватись. я пливу у рівнесенькій фазі тріпу, коли пиздувати перестало, але і не спустило ніхуя.
тепер обох прибило полежати і постраждати розумовою активністю, а саме проходженням загальноосвітніх та розважальних квізів (як і кожен тріп). народ, рекомендую. наваленим дуже вкатує.
помічаю за собою легкі тупняки, але мислення тверезе. єбало не перекошене. очі не на викоті. щелепа на місці. хіба що поколює в лівій частині грудей і воду в себе залити - це завдання із зірочкою.


00:56
зраки в нормі. я розумію та відчуваю, що щось вжив, але не можу зрозуміти, як мене пре. або чи пре мене взагалі... тіло все ще себе почуває приємно та комфортно, хіба що повернулась втома, яка зникла на початку.
я хз, як має перти мєт, але поки нічого незрозуміло.


оффтоп
на початку, ще перед вживанням, ми домовились, що відміряємо на око дозування та не добираємо більше. тим паче, шо глянувши інфу в гуглі, де було сказано, шо 60мг (скоріш медичного продукту) - це вже ніхуясобі яка доза. як вже писав: краще нєдо, ніж пєрє. тим паче важливо, що звикли до мефу, котрий по 150мг доганяємо кожні пів години. з метом така методика може зіграти дуже поганий жарт, але але
ну блять, ну шо робить, ну не пре так, як хоч приблизно очікувалось. а якщо не пре, то треба перевіряти, коли почне перти. приймаємо рішення досипати ще.


01:06
друга смужечка на базі. знову таки ж невелика, щоб не хвилюватись, бо таки стрьомно оце з метом знайомитись, як-ніяк.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

пече як і пекло, не сильно, швидко відпускає.
блять, як він так швидко діє?! майже моментально отримав приплив сил та щось схоже на другий вхід. дивно, канєшна.

01:16
опа, дарова, потняки. температура тіла почала зростати і виділення поту, за логікою, збільшилось. лежу/ходжу, а піт тече і тече.
залишились якісь відлуння від другої хвилі, але стан приємний. схильність до бруксизму прокинулась і щелепа почала дуже дуже повільно, але пританцьовувати (ага блять, а зараз сиджу пишу, жую язика та губи, чєлюху хуй розтиснеш (17а година розтягнутого тріпу)).


01:21
знову метелики літають та лоскочуть внизу живота, знову привстав хуй. стан такий, що наче нагрібає, а наче і ні. але факт у тому, що стан енівей приємний.
помітив, що не циклить голову, не з'являється манія, дійсно рівне та хороше самопочуття. поки не захочеш почати хобота - тебе це не їбе. захотів - мотивації та енергії вдосталь. подумав свої хтиві думки - маєш вибір: хочеш чи не хочеш, а не ПІСКА СТАІТ, 6 ГОДИН ПІСКА В ГОЛОВІ. на даному етапі я все ще не викупаю цієї речовини, але вона починає мені подобатись. для мене дивно чітко відсікати що роблю та контролювати дії, а тут прямо голова розгрузилась і все сміття розсортувалось (на час тріпу, на жаль).


01:48
далі вирішуємо квізи. мене абсолютно не пиздує на похоботитись, а от коханій треба рухатись. як же по-різному таки людей накриває і це дуже круто, кожен тріп індивідуальний та неповторний.

02:07
вирішив підтримати хоботун і пішов допомагати та займатись дрібними справами, які відкладаю місяцями. як приклад, розвісив плакати на стінах, бо лежать вже дохуя, та ще й отримав охуєнне задоволення від цього.
далі почав більше пітніти, чєлюха потроху доходить до брейк-данса, а від язика не встигає відходити кров, бо я засмоктую його знов (до речі, зараз (17а година тріпу) язику піздєц, постійний металевий присмак крові у роті та лютий дискомфорт, що межує з біллю).
раптом хтивість підскочила і почало наростати збудження. не неконтрольоване збудження, а збудження: хочу - то хочу, член мені не указ.


??:??
трохи сексуальних взаємодій, трохи розумової активності, трохи глибоких розмов, трохи мрій.
приємно гребе. бар'єри сорому зняло, але не підтягнуло неадекватність. емпатія посилилась, хочеться бути щирим.


04:33
некст смужечка вже в носиках.

05:05
розчєхлили настільні ігри, а саме "сексополію". грати у неї за правилами вже наскучило, тому почали модернізувати та секстинізувати цю гру. виходило досить непогано, креативність свідомості підсилилась, що було цікаво.
але я все одно єбу, чим займатись під д-метом, якщо захавав його для приколу/відпочинку/тусовки. на даний момент, для мене це хороший стимулятор, котрий не хуяре тебе із сторони в сторону, перебиваючи всіх і вся криком "Я ФЄНАВАЯ ГАЛАВА, БРО БРО БРО, ДАЙ СКАЖУ БРО І СІЖКУ БРО". ні, з цієї речовини я поки вивожу дуже контрольований стан зміненої свідомості, що круто для виконання поставлених завдань або нечастому пошуку мотивації для дій.
є фонова тривога дознутись цією штукою, бо треба ж мало, але організм каже, що це недобор. зараз реально 0.5г д-мету на двох за ніч уєбемо. а шо робить, якщо спускає занадто швидко?!


??:??
фантазія явно працює краще, ніж тверезим. ініціативність посилилась. вигадуємо розваги, авантюри всякі, урізноманітнюємо секс.
СЕКС
гадаю, важливо підкреслити, що лібідо зовсім не падає, а тримається на стабільно високому рівні. єдине що, ерекція може підводити. це індивідуально у кожного, але майте на увазі - може бути ахуєть приємно, ахуєть як збуджуюче, але поки що ти оральний принц, фінгерний король, прелюдійний герцог. буває, що все окей окей, а потім відволікся і треба перерва, поки хз що, зірки в ряд не стануть.

дівчата, я про вас не забувсь. зі свого власного прожитого досвіду сказати не можу, але спостерігаючи та слухаючи пояснення стану від жінки моєї - єбацца хочеться как волку, з чутливістю все супер, з настроєм також.


07:41
тримаємо шлях на балкон, щоб потруїтись ще й цигареткою.
майже вісім годин пройшло, майже весь (0.5г) стаф вжито. хіба не одна дорога мг на 100 цієї речовини має перти в активній фазі пару годин і потім добивати пів дня пост-ефектами?
дивно, коротше кажучи. з іншого боку - це дуже прикольно. я не знав, що очікувати від речовини, і сам розбираюсь та пізнаю механіку її дії на мене.
з'явилась окрім фізичної втоми - моральна. виснаження, одним словом. пити дуже важко, про їжу навіть думати ні. зневоднення люте.


08:00
зневоднення? не нагрібає вже? стомився? важкувато стає? саме тому полетіла ще одна смужечка до пропалених життям носиків.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

єбать, мені через три години треба бути на роботі, а я дорогами заправляюсь та займаюсь здичавілим коханням.
а, точно, на хуй паритись про роботу, якщо зараз добре. та пішло воно на хуй, запізнюсь просто та й не думатиму про це.

замітка від 08:28 ранку, дослівно


"реально думав, що по дорозі знюхаєио і цього вистачить, а його також дорахувати треба
чи то нам вже треба"


08:07
от і тупнячки почали накривати. тупити в екран телефону, забуваючи, що хотів перевірити - це я люблю. як люблю і присісти біля ліжка та й дивитися на паркет, доки роздуплян не завітає.
дуже відчутно, що організм стомився. тупняки та ще й легкий тремор усіх кінцівок надокучає, якщо на нього звернути увагу. думки вже не зі швидкістю світла опрацьовуються.
короч, попуски, вже не гребе і нормально не вирівнює.

10:29
довгі години розмов, обіймів, сексу, дрочки... ну, гадаю, воно того вартувало.

добрали ще по смужечці.

нарешті хуй почав вставати з деякою періодичністю. не знаю чому, але хотілось саме проникаючого сексу, що було охуєнно реалізовано під кінець тріпу.


замітка від 10:52 ранку, дослівно

"у мене таки встав хуй ненадовго

оце піздато
зараз знов упав, ллє піт як з відра, втома тіла та душі, язик насмоктую та губу гризу

потемачились навіть трошки"

тут вже я почав хвилюватись, що зараз попиздую до ночі на роботу, а любов моя залишиться вдома сама на уходосах.
страшно, щоб погано не стало(


11:59
і апять замітка, щоб передати настрій та думки на початку тринадцятої години метамфетамінового тріпу

"12:20 ранку
і знову дорога
тупо дорога на дорогу
нюхаю, душ та на роботу до 23 вечора з однією дорогою мєту

прастітє, а как віжівать?"

оффтоп
а як, а як?! 19:08, сиджу на роботі, строчу третю годину цей текст, бо від виснаження часто ловлю візуали та тупняки, що перетворили умовну годину на три))))


??:??
приїхав на роботу, тиск 148/84.
за тріп скинув майже 2.5 кг водички та ще хуй зна чого.


??:??
добрав оце останню дорогу і ще й встигло спустити в повні ухода, поки писав репорт, тому оголошую тріп завершеним!

Висновки:


я не можу поставити оцінку речовині, про яку тут написав, бо не маю з чим порівняти, але підозрюю, що ефекти мають бути трошки не такі.
знову ж, я можу помилятися, але не маю я кожні пару годин доганяти д-мет.

знатоки, роз'ясніть мені, зеленому, як має тарабарити мет, бо я єбу

але! тріпом я більш ніж задоволений. все було чудово, час проведений з користю, уходос мене попустить, а там і до нового недалеко.

дякую
Тіп Топ за довіру та надану мені пробу. це був цікавий та приємний досвід, може ще попрацюємо разом, якщо залишитесь задоволені репортажем.
магазин гуд, претензій не маю, був радий взаємодії.


оцінюю зі свого суб'єктивного досвіду, ще раз наголошую на цьому.


Оцінка:

• стаф — ?/10 але зі свого смаку 8/10
• ейфорія — 5/10
• стім — 8/10
• спілкування з представником — 10/10
• оперативність видачі — 10/10

• клад — 8/10, бо під вікнами будинку

• легкість відходосів — ?/10, ще відходжу, поки тяжко
• тріп — 8/10


єбать, оце ви дочитали аж сюди? красунчики та красуні! лонгрід канєшна просто піздєц, але відволікатись в текст дуже допомагає



Дякую за вашу увагу та час! До зустрічі!
 
найс тріп
 
Назад
Зверху Знизу