Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

МІФИ ПРО ВІЛ: СПРОСТОВУЄМО ТРИ ХИБНІ ТВЕРДЖЕННЯ❌

Help24.org.ua

Сектант
Реєстрація
23.04.24
Повідомлення
12
Репутація
70
Вподобайки
49
Бали
48
IMG_20240825_221755.jpg
МІФИ ПРО ВІЛ: СПРОСТОВУЄМО ТРИ ХИБНІ ТВЕРДЖЕННЯ❌

На сьогодні ВІЛ-інфекція поширена по країнах усіх континентів і її поширення у світі носить назву пандемії ВІЛ/СНІДу, а в Україні розвивається епідемія ВІЛ/СНІДу. Попри те, що вже багато років існують препарати, які контролюють ВІЛ і запобігають інфікуванню та поширенню, досі існують міфи, у які люди вірять…Сьогодні поговоримо про три найпоширеніших міфи про ВІЛ.

1) "ВІЛ передається через поцілунки" НІ! Слина, мокротиння, сльози, піт, сеча, блювотні маси не можуть стати причиною зараження ВІЛ. Так само абсолютно безпечними є обійми і рукостискання. А також, комарі, мухи, клопи, воші та тварини не можуть переносити вірус імунодефіциту.Й через побутові предмети - посуд, одяг, телефон, унітаз і т.д НЕ неможлива передача ВІЛ, так само як і через їжу, яку приготувала ВІЛ-інфікована людина.

2) "Я прекрасно виглядаю, у мене нічого не болить, тому у мене не може бути ВІЛ" Прихована стадія ВІЛ може тривати роками без будь-яких зовнішніх ознак до моменту запущеної стадії. Багато хронічних хвороб можуть не видавати ознак як, наприклад онкологія, яка підступно ховається не проявляючи, а потім відбирає життя. Тому незалежно від самопочуття варто регулярно проходити тестування, для того, щоб вчасно виявити й розпочати лікування.

3) "Ліки дуже токсичні, це отрута, їх не варто приймати через побічні реакції" Будь-які ліки можуть викликати побічну реакцію, але більшість з них зникають впродовж двох тижнів-місяців від початку лікування. Натомість наслідки від запущеної хвороби можуть бути гірші і іноді летальні. Будьте обережні та перевіряйте інформацію! Лікування дає можливість жити повноцінним життям.

📣На нашому сайті ви можете пройти онлайн опитування та якщо за результатами ви належите до групи ризику (маєте великі шанси інфікування ВІЛ, гепатитами, ІПСШ тощо), то вам нададуть безкоштовну підтримку та онлайн консультацію з питань, що турбують вас:
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Интересно
 
Назад
Зверху Знизу