Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Мефедрон від KAWS

0ceMALO

Сектант
Реєстрація
29.03.24
Повідомлення
52
Репутація
40
Вподобайки
52
Бали
168
всім хай🏴‍☠️

мій тріпп-репорт по МЕФчанскому від КAWS.VIP 😶‍🌫️
IMG_9586.jpeg
отримав кладос ще 2 доби тому, але забрати не міг по особистим проблемам ( сорян за затримку)
забрав клад в касання хоча фото було ну як мінімум 1 місяць тому, Але! але клад був на місці + добре пакування 🎁 клад прожив пару дощів ➕
знявши изу, та відкривши зіп ЗДИВУВАВСЯ не відчувши звичайний сморід від мефа , ех ці котики 😇


00:00 -тут я вже кинув ці відмінні кріси на екран 📺 та почав робити стежки, зробив дві 🙂 Нюхнув, я одразу почув приємне тепло у носі, яке переросло у печію та приємні відчуття по тілу тепла, яке його укриває😄
IMG_9590.jpeg
00:05 -вже відчуваю як перші ліфти починають рухатись униз 🥲 рішив попити у такому випадку води бо дуже гіркі ліфти 😇

00:10 -ну ось тут потрібно щось думати бо мазюкає мене добре, лише мозг більш менш в нормі бо курую багато трави 😶‍🌫️

IMG_9592.jpeg

00:30 -вибравшись більш менш на прямую до дома, сів в тролейбус та поплив разом з ним 😉

00:50 -ловлю охуєвший кайф 🥰 давно такого не було 😎 вся вечірня атмосфера ніби ти була моя, я відчаю просто постійний потік кайфу , а мозок 🧠 краще ще трохи та тебе нічим не здивує 😇IMG_9587.jpeg

01:20 -зробивши ще дві траси починаю відчувати що я просто куля 🎈повітряна, не відчуваю ніг це мало сказано я просто лечу 🥲

1:40 -це прямо зараз пишу, 😎 віхид на плато 100 % відсотків, лежу отримаю кайф, дивлюся на гірлянду та люто маже 🫠 жінка під боком то я на певно спати бо так кайфовати в житті краще сплячим
IMG_9589.jpeg
Дякую команді даного магаза за відмінну якість товра, зругну логістику, та приємних опараторів та сапортів (y)(y)(y)
всім PEACE ✌️


 

Вкладення

  • IMG_9588.jpeg
    IMG_9588.jpeg
    1.4 MБ · Перегляди: 5
  • IMG_9590.jpeg
    IMG_9590.jpeg
    1.1 MБ · Перегляди: 6
Останнє редагування:
Гівно в нього його міфідрон.
 
ну там неможу нічого сказати, ПРИЇХЖАЙТЕ НЮХАТЬТИ У НАС В КИЄВІ :D:geek:
Я в армії, хуй відпустять по-перше. По-друге є з цим зрівняти, в Андера набагато кращий. По-третє - єбав я той мєф, краще мдма.
 
Я в армії, хуй відпустять по-перше. По-друге є з цим зрівняти, в Андера набагато кращий. По-третє - єбав я той мєф, краще мдма.
гии, так бери відпустку 👌🏻
я з першою ледве повернувся 😶‍🌫️
 
гарний репорт
 
Назад
Зверху Знизу