Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Мефедрон від КАWS vol.2 - краще вже не буде?

technodevil

Сектант
Реєстрація
30.03.24
Повідомлення
31
Репутація
127
Вподобайки
51
Бали
118
Хейо! Це дубль другий мого репорту на мефедрон від усім відомого магазину KAWS ;)

Останнім часом одним з наших "наркоквестів" стали пошуки мефедрону кристалу - саме його, а не жовтуватої муки, на яку перетворився продукт більшості магазинів, якими раніше ми були задоволені. Річ зовсім не у вкусовщині - а в ефектах та постефектах. Якщо мука "гріє" та "тупить", не викликаючи ні стіму, ні ейфору, а після 3-4 дороги взагалі викликає питання "нахуй я почала юзати сьогодні/взагалі/нахуя я живу" і монструозні фізичні ефекти по типу судом та перегріву - то КРИСТАЛ, божественний кристал дає насолодитись спогадами про перші доріжки мефу ще до початку повномасштабної війни.
Коротше, ми згадали, що на нашому райчику стовідсотково лежать старі клади від магазину KAWS, пробу від якого мій коханий отримував приблизно півроку тому - і я вирішила попросити пробу для себе, аби пересвідчитись, чи можна досі отримати від шопу кристал зі старої партії. Це передісторія, а тріп - та ось же він, нижче.

Магазин: KAWS
https://labrc.name/forums/kaws-vip-...pravki-mefedron-kristall-rabota-ot-200grn.66/
Тестер: дівчина 168/59/24, стаж вживання - 3 роки + 1 хлопець
Речовина, вага: мефедрон кристал, 1г, вжито сумарно 500 мг
Толер: високий
Кростолер: 1г мефедрон 4 дні тому
Спосіб вживання: інтраназально

Клад: лежав на уже відомій нам галявині зі скарбами, на якій вже більше не кладуть. Прогулянка була приємною та швидкою, зняли у доторк.

Речовина: прекрасний, хрустящий, білий кристал! (яких за останні 3 місяці я взагалі ні в кого не бачила), в який, однак, за рахунок довгого перебування у землі потрапила волога - через що місцями речовина пожовкла. На реактивах в цей раз не перевіряли.




photo_2_2024-07-30_14-34-37.jpg

00:00 - у мого коханого був дуже поганий день напередодні і він пропонує мені в'їбати по доріжці прямо в лісі. Я ніколи не робила подібного: не подобається вживати у людному місці, але цікавість бере верх. Перечікуємо, поки пройдуть люди, насипаємо мінідеху - і гоу! Спершу я думала, що ефекту не буде зовсім - і толер високий, і доріжка зовсім невелика. Втім, світло у лісі починає мінитись, сонце пригріває активніше, трохи важко утримувати фокус. Разом із тим присутній і стимулюючий ефект: тіло не м'якне, немає слабкості. Присутня і тривога: але її пов'язую із тим, що у лісі купа людей, вихідний.

01:00 - вертаємось додому. Насипаємо другу доріжку, кристал неймовірно приємно хрускотить під карткою. Меф пахне не ацетоном, фарбою чи розчинником - ні, пахне як і має, хімозним котячим запахом.
photo_1_2024-07-30_14-34-37.jpg
Втомлено влягаємось на ліжко, свіжа постіль приємно холодить тіло. Починає мазати, на екрані ноутбука дурне дівоче реаліті про макіяжі - коханий долучається до обговорення, з цікавістю припускаємо, кого оберуть переможцем. Хвилями накриває стім, перемішаний з м'якою мазаниною: важко всидіти на місці, хочеться займатись усім і одразу. Я багато рухаюсь, обіймаю себе руками, торкаюсь речей довкола - і це так приємно, ніби я ніколи в житті раніше нічого не торкалась по-справжньому. Радості додає ще й те, що я зовсім не почуваюсь погано (як від муки). Емпатія підскочила до небес: коханому трохи недобре і я переживаю за нього, хочеться зробити що завгодно, аби поліпшити його стан. Трохи бігають очі, тіло тепле і комфортне. Водночас усе цікаво - і усе набридає буквально через хвилину-дві, тому часто змінюю положення тіла і берусь за різні заняття.

02:00 - третя дорога
Одразу кинуло в жар і стало ЩЕ приємнішим - який же це офігенний якісний меф! Думки пришвидшуються, хочеться думати, щось розв'язувати, грати в інтелектуальні ігри - тому сиджу і розгадую кросворди (так, отака я бабця). Вагомо змінилась тактильність, навіть доторки до екрану телефона зовсім інакші. З'явились нотки збудження, але через загальний настрій (повторюсь про дуже поганий вчорашній день) ми просто лежимо поруч і обіймаємось.

03:00 - четверта
Взяла більшу за попередні, передчуваючи наближення кінця тріпу - до речі, зовсім не стає сумно і нема бажання докупити чи догнатись. Накриває вже не стім, а ейфор, приємні відчуття розтеклись кінцівками, хочеться просто лежати плямкою та кайфувати - що я і роблю. Приємно знаходитись тут і зараз, навіть нічим не займаючись.
Розбирає не по дитячому, нагрібає ейфор і все важче дивитись в одну точку. Коханий вмикає "Кунг Ф'юрі", втискаюсь у нього та насолоджуюсь фільмом, за сюжетом трохи важко встежити, але маже так чудесно і жарти такі смішні...

04:30 - добираємо останню
Лінивий приємний настрій, приємно торкатись теплого тіла коханого, відчувати на собі його руку. Трохи починаю відчувати тиск у м'язах щелепи, але це взагалі не турбує. Тактильність так і лишається підсиленою, переходимо до наших традиційних тестиків, слухаємо музику і загалом насолоджуємось компанією одне одного. Бажання обіймашок та ніжностей поступово переходить у сонний стан та солодку втому. Так і закінчується тріп.

ВИСНОВОК: стара партія мефедрону KAWS - це розйоб. Чому кажу "стара"? Бо коханий купував клад із нової партії і як мінімум ми натрапили на "муку": хоч вона і була вищої якості за певні чикети, що потрапляли нам в лапи, це все одно не зовсім наш формат мефу. Щойно прилетіло уточнення: "старою" партією коханий називає ці клади, бо вони лежать із осені-зими. Чи такий самий продукт на нових кладах або на таксі - затестити якраз у планах, але спершу зачистити старі клади, ахаххахах) Цей кристал втілює у собі усе те, що я люблю у мяу: хвилі ейфору та стіму, відсутність затуманеності у голові, змінена тактильність, підвищена емпатія.

Речовина: 10/10
Стім: 7/10
Ейфор: 5/10
Клад: 10/10
Спілкування з шопом: 10/10, пробу видали у бажаному районі та досить швидко, за добу

Всім дякую і хев е найс тріп!
 
Останнє редагування:
Кристаллиус!
 
чудовий репортаж
тепер би щоб ніхто не почав розгрібати ту локацію😅
 
Хуйня понос, вообще не тот меф, жёлтый калл
 
Дякую, подрочив.
 
Останнє редагування:
чудовий репорт
 
перша партія була біла і як скло, а це якась ссаніна. але репорт гарний
 
Назад
Зверху Знизу