Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Мефедрон від Фенікса FEN.BZ

Паяльник

Сектант
Реєстрація
12.08.24
Повідомлення
273
Репутація
551
Вподобайки
424
Бали
283
Дай боже щастя вам шановні, цей тріп описуватиме ефекти від мефедрону люб'язно наданого мені магазином Fenix
Ось ссилочки на сапа,гілку і сайт:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!


Діло було по стандартній схемі, моніторивши даний сайт я побачив рекламу магазину, і можливі від нього проби, після чого одразу (ну а хулі) написав сапорту, і пачті шо моментально отримав погодження від нього, луцк за його роботу. З даним магазом знайомий не перший рік, раніше пробував їхні шишки багато разів і був цілком задоволений. На цей раз мій вибір впад на мефедрон, оскільки було бажання чутка перезавантажити мою свідомість, зробити собі вихідний, розслабитись так сказати. Відправив дані і став очікувати. Все відбулось через 2 дні, приємно що відправка була у вихідний день (за що великий респект), а сама нова почта не затупила і все було на місці (у моїх руках) дуже оперативно, через добу після відправлення, доєбатись немає до чого. Отримавши на руки завєтний пакунок, я знайшов у ньому зіплок з написом "мефедрон 1" загорнутий у мінімальний безпалєвний стелс.

Всередині даного зіплоку на мене чекав білий, сильно білий порошок, практично без запаху хіматури чи кошачої ссаніни (чим я був сильно здивований), пісочної структури, я б сказав чуток "пересушений", з мінімальним вмістом кристалізованих камінців. Даний продукт я висипаю на робочу поверхність, дроблю пластиком від лєвої сімки, порошок хрустить, камінці тріскають, але під карткою легко дробляться у доріженьки, і я приступаю до тесту. Ось як виглядає все це дійство, тримайте фоточки:

5618537F-87AE-42AB-B821-2C47F10B7380.jpeg4FE41C79-DDFE-445D-87CF-8FC7096BB791.jpeg
  • Тостер - 31, 190, около 80 кг
  • Толер - юзав тижня 2 тому
  • Кростолер - шишки, алкоголь
  • Дозування - грам в рило порціями по 0.2
  • Метод вживання - вдихання в шнобель через пластикову трубку

0-00 Порошок на поверхні переді мною білосніжний, практично як пилюка, залітає у мою носоглотку моментально, зі швидкістю світла, відчуваю типічний для мефедрону хімічний запах, пече досить неприємно - але доволі недовго, більша (і напевне краща) його половина залишається на моїй слизовій, а решта практично одразу починає падати униз гіркими, і доволі такими довготривалими ліфтами. Від отриманого удару по моєму організму я спочатку трішки морщусь, далі навіть пускаю скупу сльозу, але на емоції мене вивести важком, тому запиваю ліфти водою, а далі буквально вже після двох хвилин одразу плотно кидає в піт, починаю відчувати перші ефекти. Тілу стає дуже гаряче, серцебиття пришвидшується ,ефект речовини починається з доволі вираженої стимуляції, яка плавно змушує мене рухатись туди сюди по квартирі, далі все тіло легшає, стає ватним і легким. Думки в голові поступово зникають, думати стає важко через брак думок в голові, і внутріншього балансу між собою і всесвітом.
0-10 Ліфти тривали доволі довго, гіркота поступово стікала горлом, запивав водою. Плавно і поступово наростаюча ефорія наповнює мене, притуплює стім, але неповністю, просто мягко його перекриває. Думки починають чутка мутитись, світогляд трішки викривлений оскільки все що мене очує стало яскравішим і ніби чуток «підсвітленим». Непогано вальцує, хочеться рухатись і щось робити, але відчуваю що мазанина тільки починається
0-20 Ефекти досягають піку, досить яскраво виражені, з'явилась мазаніна, але в міру, не перегрібає, лайтовий приємний ефор, стім досі присутній і з ним кидає в качелі. вилажу на балкон, усе живе і неживе навколо мене «віддає добром і люов‘ю», легкий приємний вітерець освіжає мій потний і давольний організм.
0-30 Ефект вийшов на плато, ейфорія помягшала, думки повернулись у голову, позитив б'є ключем, хочеться спілкування і обнімашок, а ще з'являється бажання догнатись, оскільки ефекти перестали наростати. Приліг ненадовго на диванчик під лайтову музичку і зачічился. Організму досі сильно жарко, пітнію, добре що хоть не сушить (що дивно).
0-45 Ефекти помалу йдуть на спад, сфокусовуєть, яскравість і миготіння зникають, настрій, залишається на висоті, а мазанина мягшає. Несподівано, пачті як сніг на голову приходить рішення догнатись, що я практично моментально й виконую. Малюю ще дві лінії плюсмінус такого ж самого розміру, БАБАХ, поїхали. На цей раз ніс пече після зальоту трішки сильніше. Ефекти відновлюються у повній мірі, балдею.
1-4 Наступні чотири години дуже швидко пролетіли в п'яному угарі, оскільки я потужно гасився речовиною з інтервалами приблизно у годину. Ефекти акумулювались, підсилювались після кожного повторення. Після третього заходу почалась дуже сильна мазаніна, стало важко не те що думати, а навіть вставати з ліжка, проте качелі продовжувались що змушувало мене час від часу кружляти по хаті на хвилях ейфорії. Після закінчення порошку мене нехіло так ліпило ще години зо дві, далі попустило, залишився легкий стім, тупняк, відчуття виснаження і бажання догнатися. Заснути зміг пізно, годин через 6 після останнього прийому, і то після зимної сотки і плотної банки. Спав тривожно, зранку відчував себе сильно морально і фізично розбитим, вилікував даний стан коктейлем Земля-Небо (150 горілки+350 пива), і все стало заєбіззь.

Ітогі: Хороший мєфчик для приємного часопроводження. Рекомендую юзати з падружанями. Добре просушений порох з повним набором очікуваних ефектів, нормальних по тривалості, з збалансованими побочками і ухадами. Швидка доставка, загалом враження - лише позитивні, з негативу нічого виділити не можу, хіба потняки (у +32 по цельсію це не дивно).
Дякую магазину за пробу, і добре проведений час, вам = за вашу увагу, бажаю усім щастя здоровля і всіх благ!


  • Магаз\Сапорт - 10\10
  • Доставка - 10\10
  • Мазаніна - 7\10
  • Стім - 4\10
  • Мефедрон - 8\10
 
Назад
Зверху Знизу