Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Мефедрон: як зменшити шкоду та відновитись після

technodevil

Сектант
Реєстрація
30.03.24
Повідомлення
29
Репутація
112
Вподобайки
41
Бали
68
Важливо: авторка теми не має медичної освіти, лише доволі обширний досвід вживання речовин стимуляторного ряду, тривожну особистість та живу цікавість до медицини.

Допомога собі до, під час та після вживання мефедрону:

До:
1. Добряче виспатись, поїсти: цього організм не отримає ще багато годин.
2. Закупитись необхідним для тріпу: 1-2 пляшки обов'язково мінеральної води (організм втрачатиме електроліти з потом), жуйка чи льодяники (чєлюха скаже потім дякую).
3. Випити пару капсул магнію (допомагає трохи посилити позитивні ефекти та послабити негативні по типу судом)


Під час:
1. Не глушити воду літрами! Мефедрон особливо згубно впливає на нирки, пошкоджуючи тканини кристаликами, коли він виводиться. Пити після тріпу - скільки завгодно, під час - постійно, але невеликими дозами.
2. Звертати увагу на пульс, тиск, температуру тіла! Негативні симптоми: характерний тиск посередині грудей, пульсація у скронях, потемніння в очах, нестерпний біль у голові. Температура тіла не має перевищувати 39-40 градусів, збити ібупрофеном/парацетамолом НЕ ВИЙДЕ, бо температура не викликана запаленням. Тому не жаднічаємо, вживаємо дозовано і не дозволяємо тушці перегрітись. Важливо: не кожен біль у грудях - це інфаркт) Стіми нормально так перевантажують серцево-судинну систему, серцю вочевидь буде непереливки. Так само і загалом підйом температури тіла - це нормально під час вживання, якщо не починається гарячка.
3. Постійно промивати ніс солоною водою (типу Аквамаріс, а взагалі: купуємо фізрозчин, шприц, упаковку сольового спрею - і коли вона кінчається, заливаємо у спрей фізрозчин). По-перше: порошок краще всмокчеться з вологої слизової, а не сухої та запаленої. По-друге: на ранок ваш ніс скаже вам дякую за відсутність кривавих жахливих кірок та трохи ліпший загальний стан слизової.


Якщо тріп пішов не за планом:
Основна рекомендація медиків при будь-яких симптомах передозу стимуляторами (включно із мефом) - транквілізатори (ні, не слабенький аптечний Гідазепам, а феназепам/діазепам і т.д. ін'єкційно). Тестовим шляхом перевірено: Лірика (прегабалін) не знімає судомний стан, а антипсихотики лише погіршують загальну ситуацію. Тож раджу мати вдома пачку червонорецептурних транків, вас просто вирубить, температура спаде, судоми припиняться. За відсутності сильних транків: 2 столові ложки Корвалолу (рецепт психіатра з Павлівки та фельдшерів швидкої).
Як збити пульс та тиск? Очевидно, в рекомендаціях лікарів швидкої - швидкодійні бетаадреноблокатори ін'єкційно. Нам, звісно, таке не підходить) Думки експертів різняться: дехто
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
селективні (Метопролол) та неселективні (Анаприлін) бетаблокатори при ознаках передозу, деякі джерела
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
, що ці ліки можуть лише посилити гіпертонію. Пропонують взагалі купу різних ліків, деякі знімають лише тиск, деякі - лише тахікардію. Вертаємось до того, що оптимальне лікування - транки! Бо власне і пульс і тиск зростають через стимулюючу дію мефедрону на тіло. Авторка особисто приймала Анаприлін на виході з тріпу, також в аптечці лежить Карведилол (діє і на альфа, і на бета рецептори. допомогло і виключно за особистою логікою має бути безпечнішим)
Трава лише посилює ефекти мефедрона: тож поки вас ще тримає, нема сенсу сподіватись на животворну шмаль, яка вилікує від передозу.
Якщо ви або ваш партнер по тріпу без свідомості і не приходить у свідомість довше 5 хв, пульс слабкий, до того були симптоми передозу: викликаємо швидку, зізнаємось, що вживали. Не треба пхати у несвідому тушку воду чи таблетки: повернули тільце на бік у "відновну" позицію, намочили водичкою шию, перевірили, чи дихає/є пульс - і чекаємо на швидку.
Як зняти температуру? Прохолодний душ! Усі лайфхаки для охолодження у спеку в принципі працюють: не переохолоджуватись, змочувати тіло, заспокоїтись, надати потік свіжого повітря.


Як легше перенести виходи з тріпу?
Не буду вийобуватись білим пальто: вихід із тріпу - це завжди сумно, розуміти, що стаф закінчився і найближчі пару діб дофаміну не дочекаєшся.
Першим ділом:
1. Змусити себе поспати! Отут вже допоможе і травка, і Лірика, і снодійні (Сондокс наприклад). Гарантовано після короткого навіть сну стан поліпшиться.
2. Пити багато мінеральної води. На ваш смак, але бажано посолонішу, типу РеО чи Поляни. Солодка вода теж чудово пасує, отак і чергуємо: солодка-солона.
3. Щодо вітамінів: особисто я не помітила жодної різниці від курсового вживання вітамінів групи В, тому їх не раджу. Магній вживати варто височенними дозами (1г на день і вище). Також особливо важливий кальцій - його вимивають усі стіми, але мефедрон (і д-мет) особливо, тож з'їсти пару таблеток жувального кальцію буде не зайвим. А загалом найкраще джерело вітамінів і мінералів: здорове харчування (всякі каші, овочі фрукти, м'ясо).
4. Чи потрібно взагалі вживати якісь ліки на виході з тріпу? На мій погляд, це необов'язково. Та ж Лірика, звісно, поставить психіку на місце - але сама по собі адиктивна. Серце має прийти у норму за 1-2 дні після вживання самостійно. М'язові болі, спричинені активними рухами чи судомами, знімаються звичайними знеболювальними.

Такі от мої особисті поради, які допомагають мені тріпувати трохи приємніше вже рік. Сподіваюсь, комусь буде корисно.
 
Останнє редагування:
ого, ничего себе опыт 😲

ниасилил и непытался.
це ж не щоденне вживання, а з перервами) просто загальний термін приблизно такий
Повідомлення об'єднано автоматично:

Главное ебаться с гандоном.
треба їбатись не з гандоном, а з нормальним мужиком) і гандоном)
 
це ж не щоденне вживання, а з перервами) просто загальний термін приблизно такий
тем более.
Сорри, но я не считаю такие сроки опытом, которого достаточно для объективных, рациональных и безопасных советов.
ИМХО

Потому и не читал твой пост, чтоб не сыпать сюда критики, которой будет немало. А мне сейчас много текста печатать нет желания.
 
тем более.
Сорри, но я не считаю такие сроки опытом, которого достаточно для объективных, рациональных и безопасных советов.
ИМХО

Потому и не читал твой пост, чтоб не сыпать сюда критики, которой будет немало. А мне сейчас много текста печатать нет желания.
я і не подаю цей пост як щось об'єктивне - це мої особисті поради, які можуть комусь допомогти. особисто мені таких тем дуже не вистачало раніше, тим паче не з перепостами списку вітамінок)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Мефедрон - это не из амфетаминового ряда, а из катинонов.
Катиноны сука опасные!
теоретично - згодна; фактично - симптоми отруєння мефедроном дуже схожі на отруєння амфетаміном і допомога схожа (
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
). плюс усі останні перевірки реактивами показували домішки амфетаміну (5+ магазинів), або ж однакові прекурсори. але пост виправлю, дякую!
 
я і не подаю цей пост як щось об'єктивне - це мої особисті поради, які можуть комусь допомогти. особисто мені таких тем дуже не вистачало раніше, тим паче не з перепостами списку вітамінок)
Сорри, но такие посты похожи на работы копирайтеров, или на реферат какого-то студента, который не имеет ничего общего с этим комьюнити, но собирается получить диплом и считаться специалистом в области наркологии, психологии, и/или социологии. А на форумах занимается практической "работой" имитируя принимающего вещества человека, которым не является и никогда не был.
ИМХО
 

    technodevil

    Балів: -2
    Необгрунтований наклеп
Сорри, но такие посты похожи на работы копирайтеров, или на реферат какого-то студента, который не имеет ничего общего с этим комьюнити, но собирается получить диплом и считаться специалистом в области наркологии, психологии, и/или социологии. А на форумах занимается практической "работой" имитируя принимающего вещества человека, которым не является и никогда не был.
ИМХО
не бачу сенсу взагалі вести бесіду із людиною, яка встигла закритикувати, навіть не читаючи пост, тому не доводитиму щось аноніму в інтернетиках) окей, хай це буде копірайт і моя дипломна робота)
 
Говорят если пальцами ебать себя в очко под мефедроном то побочки от мефедрона = 0, даже оказывает лечебный эффект, массаж простаты после 30+ желательно делать несколько раз в месяц
 
Сорри, но такие посты похожи на работы копирайтеров, или на реферат какого-то студента, который не имеет ничего общего с этим комьюнити, но собирается получить диплом и считаться специалистом в области наркологии, психологии, и/или социологии. А на форумах занимается практической "работой" имитируя принимающего вещества человека, которым не является и никогда не был.
ИМХО
не всі ж пишуть «блять єбать оце вштирило, а отак буде штирити нахуй безпечніше»

чи текст за наведеним прикладом сприймається краще?
 
Говорят если пальцами ебать себя в очко под мефедроном то побочки от мефедрона = 0, даже оказывает лечебный эффект, массаж простаты после 30+ желательно делать несколько раз в месяц
що робити, коли нема простати? масаж чужої простати підійде?
 
  • Вподобайка
Реакції: Nimble

    Nimble

    Балів: 5
    Вот это уже.. не у всех
не бачу сенсу взагалі вести бесіду із людиною, яка встигла закритикувати, навіть не читаючи пост, тому не доводитиму щось аноніму в інтернетиках) окей, хай це буде копірайт і моя дипломна робота)
"необгрунтований наклеп" -2

Вначале уточни, что такое ИМХО, а потом прочитай ещё раз мой коммент и обрати внимание на слово "похоже".

нет смысла читать и тем более пользоваться советами студента не имеющего практически никакого опыта, а свои умозаключения и утверждения формулирует из своих личных и других наблюдений со стороны используя шаблоны и руководствуясь ярлыками собственных заблуждений.
Я как буду в состоянии изменённого сознания, обязательно прочту твои посты и выдам компетентное мнение о твоей работе.
незачет❌
 
Назад
Зверху Знизу