Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Ліки від побічних ефектів марихуани: дослідження

Jesus Christ

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 171
Репутація
4 216
Вподобайки
3 918
Бали
1 310
Дослідники з Університету Вестерн виявили, що безрецептурний натуральний продукт для здоров’я може допомогти протидіяти негативним наслідкам вживання канабісу серед підлітків у віці від 12 до 17 років, включаючи депресію, тривогу та зниження мотивації у дорослому віці.




cannabis-stoned-768x512.webp



У новій статті,
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
в журналі Biological Psychiatry Global Open Science, дослідники зі Школи медицини та стоматології Шуліха Марта Де Феліче та Стівен Лавіолетт продемонстрували на тваринних моделях, що втручання з використанням антиоксиданту N-ацетилцистеїну (NAC) може пом’якшити згубний вплив хронічного вживання канабісу на психічне здоров’я в подальшому житті.

NAC доступний в Україні як безрецептурний натуральний продукт і зазвичай використовується для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння.

Їхні висновки також проливають світло на механізми, що стоять за цими наслідками для психічного здоров’я, і дають надію на майбутні терапевтичні стратегії.

Хронічне вживання канабісу у підлітків, яке іноді називають “мотиваційним синдромом”, може призвести до відсутності мотивації, зменшення задоволення від повсякденної діяльності та інших депресивних ефектів. Наразі не існує жодної відомої стратегії втручання для протидії цим негативним психіатричним побічним ефектам.

Дослідження показало, що NAC – амінокислота, відома своїми антиоксидантними властивостями та підтримкою здоров’я дихальних шляхів і печінки – ефективно протидіє окислювальному стресу, спричиненому дисбалансом нестабільних атомів, які можуть пошкоджувати клітини та антиоксиданти, що може призвести до різноманітних захворювань. NAC також знижує високий рівень глутамату, збудливого нейромедіатора, який передає хімічні сигнали від нейронів до клітин.

У цьому дослідженні вчені перевірили ефективність NAC на тваринних моделях. За словами Де Феліче, провідного автора та докторанта кафедри анатомії та клітинної біології, результати показали, що NAC діє як захисний агент, нейтралізуючи окислювальний стрес та регулюючи рівень глутамату, щоб зберегти нормальну функцію частини мозку, відомої як ядро, яка називається nucleus accumbens.

“Ядро – це ділянка мозку, яка регулює розлади настрою та залежність, а також відповідає за мотивовану поведінку, – каже Де Феліче. “Ось чому тестування NAC в цій області було настільки актуальним у цьому дослідженні, оскільки це ключова область, яка опосередковує ефект наркотиків, що сприймаються як винагорода”.
Нормалізуючи функцію та активність цієї ділянки мозку, дослідники вважають, що це потенційно запобігає розвитку депресивного та тривожного фенотипу – генів, які відповідають за ці риси.
Результати дослідження також дають краще розуміння того, як вплив канабісу негативно впливає на здатність мозку адекватно реагувати на мотиваційні сигнали через його вплив на окислювальні процеси та функції нейромедіаторів у цьому регіоні.

“Найцікавішим є те, що ми визначили один з важливих механізмів цього явища, виявивши збільшення окислювального стресу і токсичності глутамату в мозку”, – сказав Лавіолетт, професор кафедри анатомії та клітинної біології. “Втручання NAC було дуже ефективним у запобіганні багатьох з цих ефектів, а також вважається дуже безпечною і доступною добавкою”.
Дослідники сподіваються перейти до клінічних випробувань протягом наступних кількох років і розробити ефективну стратегію втручання для підлітків, щоб подолати довгострокові наслідки впливу канабісу на психічне здоров’я.

researchers-find-poten-1-983x1024.jpg
 
А с Кратковременной памятью и рассеянностью что делать ? Окисление и метаболизм это хорошо но существуют более приземлённые вопросы
 
Выбрасывал хлам и увилел магнитофонную кассету.
Отложил, чтоб прослушать.
Сдул пыль с древнего бумбокса и включил в розетку - ещё жив.
Закинул кассету и включил....
То была запись с диктофона, я схожу определил ее дату и место 29 лет назад, а также всех, кто там есть по имени и фамилии.
Именно в тот момент я еще не хапал, но в том же году начал...
 
А с Кратковременной памятью и рассеянностью что делать ? Окисление и метаболизм это хорошо но существуют более приземлённые вопросы
При внезапном уходе в перерыв может проявляться аналог склероза, когда забываешь, что делаешь, что хотел сделать секунду назад и в таком роде.
У меня лишь раз было и то после ухода в подвяз от беспорядочного тестерства неизвестных легальных веществ и злоупотребления регой - травой там и не пахло, она не перла просто.
Не долго, около двух недель и потом начало отпускать. Надо было блокнот с карандашом под рукой иметь, чтоб не проепывать. Потом перерыв лечит.

По поводу кассеты в прошлом посте - почему-то подумалось, что неплохо было бы в темноте под мхе прослушать. И попасть в прошлое, в 1995 год, как "эффект бабочки". Жаль, что нельзя ничего менять...
 
Назад
Зверху Знизу