КОРОНОВИРУС В ИНТЕРЕСНЫХ ЦИФРАХ. 07/04⚡️(01)

1.0.1.1.0.1

Сэнсэй
Повідомлення
4 117
Вподобайки
7 304
Бали
3 460
Репутація
4 160
З 7 квітня кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску

Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, від сьогодні залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь щоб побачити посилання!

Гендерні відмінності у протіканні Covid-19

Останнім часом все більше досліджень вказують на гендерні відмінності у протіканні Covid-19. Так, у чоловіків частіше виявляються симптоми захворювання, а його перебіг частіше завершується летальним результатом.

Дослідження, опубліковане в щотижневому віснику Центрів з контролю захворювань КНР, показує, що рівень смертності від Covid-19 у чоловіків становить 2,8%, тоді як у протилежної статі - лише 1,7%, а в Італії, за дослідженнями BMJ Global Health, на частку чоловіків припадає близько 71% смертей серед усіх смертей від коронавірусу.

Країни без коронавірусу
За даними ООН 19 держав та залежних територій не підтверджували жодного випадку зараження COVID-19. Це деякі країни в Африці, Азії і Океанії.

‼️МОЗ інформує:

Під час епідемії у соцмережах поширюється дуже багато фейків щодо коронавірусу. Закликаємо боротися з міфами разом та поширювати тільки правдиву інформацію з перевірених джерел.

Якщо у вас є ознаки захворювання на COVID-19, телефонуйте сімейному лікарю чи в службу екстреної медичної допомоги.

Якщо вам відмовляють у тестуванні, телефонуйте за номером

☎️ 0 800 505 201

Останнє редагування:
Шо за гендерное неравенство!!!???
Мужчины и женщины должны быть равны!!!
Ahahahaha

Та за шооо
Коронавирус , давай заканчивай , мы всё поняли

• Вподобайка
Вподобайки: N.N.
Та за шооо
Коронавирус , давай заканчивай , мы всё поняли
Интересная информация, красиво оформлена, мало букв, в чём твоя НАХУЙ проблема? o_O
НЕхуй мне тут говорить заканчивать или нет, сука долбоёбов ща куча ходит заражает окружающих, могу создавать такие темы если хочу.
Ладно я 50 тем в день делал бы, но я за месяц сделал 10 тем за ковид-19 с полезной информацией.

Интересная информация, красиво оформлена, мало букв, в чём твоя НАХУЙ проблема? o_O
НЕхуй мне тут говорить заканчивать или нет, сука долбоёбов ща куча ходит заражает окружающих, могу создавать такие темы если хочу.
Ладно я 50 тем в день делал бы, но я за месяц сделал 10 тем за ковид-19
no problems Cuterage

Мы все умрем ) Но это не точно) похибка 50/50

У кого то есть знакомые что заболели этой хуитой?

• Вподобайка
Вподобайки: Benito
Назад
Зверху