Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Кокаїн від MONACO

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 050
Репутація
4 410
Вподобайки
5 006
Бали
2 380
ПЕРЕДМОВА

Зависаючи як майже завжди чи просто часто на форумі - побачив тему з роздачею кокаїну від Monaco - в середині якої переважали скоріше тролінгнегативні коментарі стосовно якості і самого продукту вцілому, що тільки підігріло мій особистий інтерес. Буквально одразу ж прийшло розуміння, що якщо для досвідчених юзерів дана роздача не викликає цікавості, то для мене це чудова нагода отримати ще один досвід з речовиною, перший в житті прийом якої був просто "вав". Власне якось так я і потрапив на тест).

Дані:

ГІЛКА ШОПУ: GO
ПРОДАВЕЦЬ:
Monaco
ТЕСТЕР: 33/95/178.
ПРОБА: Кокаїн, вагою в 0.5 гр.
ДОСВІД: Мінімальний, вперше познайомився з даною речовиною менше місяця тому.
СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Назально.
ДОЗУВАННЯ: 100 мг.
ЧАС ДІЇ: ~40 хвилин.
ОПИС ЗРАЗКУ: Суцільний камінець насичено-білого кольору, при денному світлі майже без блиску - з легким, ледь відчутним, характерним запахом, який при подрібненні відчувається трохи сильніше. При транспортуванні з зіпу на прверхню, для фотосесії, камінчик розламавсь на три частини, фото нижче.

ФОТО:
20240801_104218.jpg20240801_105228.jpg20240801_105259.jpg

ФОТО ТАРІЛКИ:

20240801_120041.jpg

ШКУРОТЕСТ:


00:00- 00:04 Подрібнив камінець в сніжок. Процес ок, хрумкіт сексапільний. Вжих - є контакт. Гіркота середня, одразу ж в носі відчулось легке оніміння. Хвилини десь через 2, по мірі пересування дороги горловиною оніміння дібралось і до самого горла через що стали трохи наряжненькими всі спроби проковтнути слину, а потім і воду.

00:04-00:12 Лип в телефоні СОБІ, десь на хвилині 4-ій відчув як різко взбодрило. Вирішив вийти на балкон, поки курив сіжку думав, що напевно на ейфорію таку як в перший раз годі було і очікувати, хоча, мабуть, є і різні різновиди речовини). Але все ж перший раз то перший раз) Що відчував я? Легенько-ейфорійний стан в двіжусі з якою перемагав стім.
00:13-00:45 Повернувшись в кімнату знову залип в телефон, він стояв "на зарядці". Настрій звісно трохи піднявсь - не вав, але і не хуйовило. Час від часу - відволікавсь - коли ненапряжна стимуляція нагадувала про себе - чисто зроби мінімальні домашні завдання, але не хобот;)
В інтервалі 40-50 вже виникало бажання дігнатися.


Висновки:
Маючи, до цього, "за плечима" всього лише один кокадосвід мені хотілось би наголосити, що моя оцінка і враження носять виключно суб'єктивний характер.
Імхо, продукт трохи десь не виключено, що какоїновмістний, середньої +- якості, з переважаючими стимулюючими ефектами та легкою ейфорією.

ПРОБА: 6.5-7/10.
СПОСІБ ОТРИМАННЯ: Доставка поштою, служба доставки - НП.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Відправили через день після того, як був одобрений на тест, але через нюанси НП, процес отримання зайняв трохи більше часу - 8.5/10.

СТЕСЛ:
"Звичайний стандарт" - пакет - коробка - пара шарів плівки - предмет - заповітний згорток. Вакуум відсутній, а фактична вага ну в дуже багато разів менша тієї, що була зазначена в описі до посилки - 7/10.

ЗВ'ЯЗОК З ПРОДАВЦЕМ: Все по суті, чітко, без зайвої води - 10/10.
 
Останнє редагування:
Если тебе не Хотелось трахнуть этот мир , или ты не ощущал бога, или ты им не был то это не кокаин а Хрень залупы коня .
 
Від карлового було щось схоже)
я і шокови на скільки всіх по різному
дозування наче таке ж
кростолєр не ясний твій

я потім викладу доповнення від людей, яких вгостив
Повідомлення об'єднано автоматично:

ну і плюс хімтест - не показник, що кокаїн чистий ?

щось з вами, тестерами, не то
 
Начинать сессию с 100мг это сильно )
Почему Либерманом не прописял?
 
до речі - а сімони не йдуть разом, а не по окремості ?
я в своєму робив усі - і там чисто)
Насколько я помню они работают в паре а не по отдельности ) Я давно не писял реактивами, подзабыл уже
 
Либерман надо сделать я не понял
И зачем писать 0,5г кокс когда отправляешь по НП?
 
ну і плюс хімтест - не показник, що кокаїн чистий ?

щось з вами, тестерами, не то
Я хз, з саймонаии проєбав) маркус показав, що скоріше за все + аспірин.
кростолєр не ясний твій
Та ввечері напередодні до тесту троха бухла, а до того зв тиждень єшку - всьо.
 
Начинать сессию с 100мг это сильно )
Почему Либерманом не прописял?
Хотів підахуїти зі старту, не вийшло(
Бля, мені драгстор не вклали лібермана.
И зачем писать 0,5г кокс когда отправляешь по НП?
Непонятно
 
привосходныи трип
 
Толковый репортаж ☺️
 
пригостіть камінцем)
Повідомлення об'єднано автоматично:

присутні не жадоби?)
 
Не хватало присутствие развратницы :)
 
Назад
Зверху Знизу