Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Киянин-Ромео отримав більше 5 років за гратами за вкрадену в магазині шоколадку за 1359 гривень

White_Doctor

Команда Секти
Представитель
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
322
Репутація
846
Вподобайки
1 010
Бали
609
Депозит
150 $
mnyam.jpg

У Києві чоловіка засудили на 5 років через подарунок коханій.
Чоловік із Києва вирішив подарувати своїй коханий ласощі, які вкрав в супермаркеті.

Солодкий подарунок вартістю 1359 гривень, тепер змінив життя закоханого «Ромео».

За цю витівку Святошинського районного суду присудив 5 років та 6 місяців ув’язнення.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Переглянути вкладення 19891

У Києві чоловіка засудили на 5 років через подарунок коханій.
Чоловік із Києва вирішив подарувати своїй коханий ласощі, які вкрав в супермаркеті.

Солодкий подарунок вартістю 1359 гривень, тепер змінив життя закоханого «Ромео».

За цю витівку Святошинського районного суду присудив 5 років та 6 місяців ув’язнення.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Мдааа … і це типу норм !?? Мусора хуєсоси галімі щоб вони здохли всі
Повідомлення об'єднано автоматично:

А выйдет маститым...

Мужик з відео бодрий і дуже розумний , красава! Здоровья йому
 
Переглянути вкладення 19891

У Києві чоловіка засудили на 5 років через подарунок коханій.
Чоловік із Києва вирішив подарувати своїй коханий ласощі, які вкрав в супермаркеті.

Солодкий подарунок вартістю 1359 гривень, тепер змінив життя закоханого «Ромео».

За цю витівку Святошинського районного суду присудив 5 років та 6 місяців ув’язнення.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
нехуй пиздить такую дорогую было)) надо было нищебрудную брать) так бы отделался)
 
нехуй пиздить такую дорогую было)) надо было нищебрудную брать) так бы отделался)
Я би для малої своєї весь отдєл би вкрав і башню єльфову , шо тепер мене садити на п’ять років ??? Хай хуй мій сосуть мусора галіми в могилі їх по формі бачив .. підарі сосущі
 
Все 10 год тбрми
 
Наше правосудие не перестает удивлять ))
 
Жадность фраера сгубила
 
Пиздец жалко типа
 
Лучше б в закладчики пошел
 
Так у него эпизоды думаю были, о которых не упомянули. За первый привод - не дали б 5.5 лет
 
Назад
Зверху Знизу