Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Кетамінова яма від Візи

HappyNow

Гуру
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
8 229
Репутація
3 364
Вподобайки
9 573
Бали
3 274
Продавець - https://labrc.name/forums/whitevisa...-klady-v-odno-kasanie-otvechaem-momentalno.5/
Тестер - м,183/95
Речовина - кетамін
Дозування - 0,150 мг приблизно
Час дії - 1,5 години +-

Виграш у флуді був отриманий почтою, стелс - опис посилки відповідає дійсності, як покупка в інет - магазині, увагу на почті не приверне.

Репорт :
Кетамін представлений кристалами, які перебив в пилеподібний порошок.

00 - 00 - дав дорогу, відчув поколювання, пішли ліфти

00-05 - двоїться в очах, ноги тепліють, наливаються тяжкістю, хочеться закрити очі, що я і роблю. Тіло розслаблене, нерухоме, якесь об'ємне стало . Мене поглинула музика, я став музикою, свідомість розчинилася в всесвіті, я відчув себе єдиним з усім живим, я був всесвітом і його частинкою одночасно, життя тече крізь мене, я як провідник самого буття .


00-40 - відкрив очі, тіло розслаблене, свідомість спутана

00-47 -йду курити, дивився на світ як новими очима, слух та відчуття загостренні, сигарета не заходить, гарячий дим неприємний.

00 - 53 - прийшов, переписувався на форумі, стан розслаблений, далі слухаю музику

01-15 - попускає потихеньку, дія речовини ледь замітна

Далі ще три догона і три провала . Так за день майже грам пішов на кетамінові ями. Можна сказати, що подивився на себе зверху і збоку, на своє життя та поточні ситуації зі сторони. Так сам собі терапію провів. Але не хватало поруч тріп-сітера, щоб виговоритися

Досвід дуже цікавий, важко передати словами.

Всі ми частини одного цілого, кожен частини кожного, всі ми - одне.

Всім по тонні кету.
 

Вкладення

  • IMG_20241006_170030975 (1).jpg
    IMG_20241006_170030975 (1).jpg
    1.3 MБ · Перегляди: 16
  • IMG_20241007_162746466 (1) (1).jpg
    IMG_20241007_162746466 (1) (1).jpg
    200 КБ · Перегляди: 15
  • IMG_20241007_162542973 (1) (1).jpg
    IMG_20241007_162542973 (1) (1).jpg
    120.8 КБ · Перегляди: 15
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: Did
Visa гуд трип
 
гуд тріп бро, але хотілось би більше деталей
 
Гуд бро.
150 мг доза немаленька.. Я зараз більше сотки не юзаю.
 
Продавець - https://labrc.name/forums/whitevisa...-klady-v-odno-kasanie-otvechaem-momentalno.5/
Тестер - м,183/95
Речовина - кетамін
Дозування - 0,150 мг приблизно
Час дії - 1,5 години +-

Виграш у флуді був отриманий почтою, стелс - опис посилки відповідає дійсності, як покупка в інет - магазині, увагу на почті не приверне.

Репорт :

00 - 00 - дав дорогу, відчув поколювання, пішли ліфти

00-05 - двоїться в очах, ноги тепліють, наливаються тяжкістю, хочеться закрити очі, що я і роблю. Тіло розслаблене, нерухоме, якесь об'ємне стало . Мене поглинула музика, я став музикою, свідомість розчинилася в всесвіті, я відчув себе єдиним з усім живим, я був всесвітом і його частинкою одночасно.


00-40 - відкрив очі, тіло розслаблене, свідомість спутана

00-47 -йду курити, дивився на світ як новими очима, слух та відчуття загостренні

00 - 53 - прийшов, переписувався на форумі, стан розслаблений, далі слухаю музику

01-15 - попускає потихеньку, дія речовини ледь замітна

Далі ще три догона і три провала . Так за день майже грам пішов на кетамінові ями. Можна сказати, що подивився на себе зверху і збоку, на своє життя та поточні ситуації зі сторони. Так сам собі терапію провів. Але не хватало поруч тріп-сітера, щоб виговоритися

Досвід дуже цікавий, важко передати словами

Всім по тонні кету.
🤩 Отлично) вспоминаю свой Трип) тебе понравилось?)
 
  • Вподобайка
Реакції: GIRL
  • Love
Реакції: GIRL
Good trip, но маловато инфы)
 
Назад
Зверху Знизу