Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Якісний товар та обслуговування від ветерана Сетки ПСИХА ( 2C-B, DMT, Crystal AMP, 4F-AMP, MEF, DOB/i/N, марки, блот )

Психомэну, благодарность и уважение за прекрасный, чистый, мощный амф! Из того, что юзал - лучшее предложение!
 
в основному ця інформація для потенційних клієнтів.
чому можуть бути не однозначні відгуки на товар ( хоча з ним завжди порядок ).

ми працюємо чесно, всі відгуки виключно від клієнтів, які придбали товар ( хоча є і відгуки неоднозначні, брехливі, від мільтів- конкурентів, які роблять мінімальні замовлення ).
дана чайка-мульт зі скрину, міг би залишити з 5 різних акаунтів відгуки, але ні, ми працюємо чесно, тому ви це читаєте.

надіюсь адміністратори чи модератори заблокують хоча б частину з відомих.
і так у більшості місцевих "посвященных", "гуру", "адепт" ітп

Screenshot from 2024-07-06 12-18-58.pngScreenshot from 2024-07-06 12-19-32.png
 
Останнє редагування:
фумарат амфетамін планує зявитись на вітрині?
 
Приносим с МОКРИЙ ГУЦУЛ извинения за критику товара и желаем хороших продаж.
 
Наконец-то все стали жить мирно и честно 🥰
Надеемся, что это в последний раз у вас было и все мы заживём дружно.
Лучше дружить, чем воевать.
Не знаю как там это работает, но самое забавное, что в том числе благодаря радости shit_paradise от возвращения вашего шопа, я заинтересовался вашим товаром. Видимо, в какой-то момент что-то пошло не так :D
 
Всем привет)сорян что чуть с задержкой,без "Б" приношу свои извинения за некогда резкие,и порой не оч объективную критику своей (оч любимой жены shit_paradise в адрес DSChemicals и PsychoMaN и их прокудции,ручась что в дальнейшем если будет критика то только объективная без оскорблений и лишнего пафоса. быть добру, и слава ЗСУ
 
Останнє редагування:
Не знаю как там это работает, но самое забавное, что в том числе благодаря радости shit_paradise от возвращения вашего шопа, я заинтересовался вашим товаром. Видимо, в какой-то момент что-то пошло не так :D
🐊 Работает психология
 
На днях придбав чуть різного стафу.
Ще все не спробував, але чанга ДМТ просто шикарна. Це був наш перший раз, подорож цікава і комфорта. На черзі ще 2c-b і меф.
Стаф запакований ідеально - вакуум, все підписано. Стелс на найвищому рівні.
Якщо чи коли це все стане легальним, ви перший претендент на "правильний" магазинчик.
 
планує скоро зявитись амф фосфат в мікро кристалах.
також ось-ось буде свіжий ефедрон.
все інше вже є в наявності.
Памятаю як к 2023 замовляу амф фосфат, то було шось надзвичайне. Інсайт. товар прущій-напєрущій 🥁
 
  • Вподобайка
Реакції: PsychoMaN

    PsychoMaN

    Балів: 5
    дякую за відгук. скоро зявиться цей амф
Придбав у ПсихоМеНа Амф, Мяу і Сибір- відправив на наступний день👍
Тестив поки що тільки амф- моя пріоритетна речовина. Це ріл High Quality, мʼяко заходить, ефекти на висоті, стабільні рівні, ніякого синдрому відміни не було☺️. Ще дуже круто, що в кристалах. 🥶
Інші речовини спробую, як буде нагода.
Обовʼязково замовлю ще, дякую 😌
 
ДОБавив новий контакт для звязку.
- Jabber ( [email protected] ) обов*язково вмикайте ОTR
 
Синдром відміни мені не подобається. Брати одразу 10г і все вирішено ✨
Повідомлення об'єднано автоматично:

Придбав у ПсихоМеНа Амф, Мяу і Сибір- відправив на наступний день👍
Тестив поки що тільки амф- моя пріоритетна речовина. Це ріл High Quality, мʼяко заходить, ефекти на висоті, стабільні рівні, ніякого синдрому відміни не було☺️. Ще дуже круто, що в кристалах. 🥶
Інші речовини спробую, як буде нагода.
Обовʼязково замовлю ще, дякую 😌
Синдром відміни мені не подобається. Брати одразу 10г і все вирішено ✨
 
На днях затестив чангу від psychoman-а з ІMAO-A.
Взяв насіння гармали як джерело інгібітора моноаміноксидази типу А. Продається в купі онлайн шопів, повністю легальна штука.
перемолов у кавомолці.
Спочатку спробував заварити чайок з 1.2 грама. На редіті пишуть, що треба чайок зі жмихом пити. Це був повний трешак, таке противне, що до ригачки. Чайок випив десь 70мл, а жмих не зміг. Тоді спробував ще напхати гармали у капсули, і просто заковтнув капсулу з меленим насінням гармали. І так було значно простіше. А потім, для кращого ефекту ще зробив собі лимонаду (стакан води з 1/3 лимону). Кажуть, що лимонний сік покращує ефект, розкриває гармалу.
Десь за 30-40 хвилин відчув чуть ефекти від гармали. Не знаю як описати, але відчутно. В сумі я прийняв десь від 1.5г до 2г гармали.

Десь за годину після чайочку, і 40хв після капсул гармали я прийням капсулу з 130мг чанги. Тобто десь біля 60-65мг чистого ДМТ.
По суті це була так звана фармахуаска, айяхуаска без лози caapi, де ІMAO замінено іншим інгридієнтом.
Десь хвилин за 30-40 почались перші ефекти.
Доза ДМТ не передбачала варіанту "прориву", коли є ефекти відриву від тіла, польотів і подорожей в інші світи.
Але ефект який був, був повністю неперевершений. Я би сказав, що це найцікавіша і найкраща речовина із всіх, які я пробував. А з психоделіків я пробував майже всі класичні, крім ДОБ і ДОМ.
Від перших відчутних ефектів, до приходу в себе з функціонуванням (з можливістю сходити в туалет) пройшло біля 2.5 год.
Купа інсайтів, спостереження за якимось дивним світом, все було максимально цікаво.
Післяефекти тримали ще декілька годин. десь годин за 5 після старту перших ефектів зʼявилось відчуття важкої голови, яке завершилось просто сном.
На наступний день було легке відчуття втоми. Хоча не знаю чим, воно зумовлене. Швидше за все гармалою, бо вона має деякі токсичні ефекти.
Хочу ще спробувати з якимось фармакологічним імао, типу АУРОРІКСа, чи моклобемідом, але ніде його немає.
Ось такая історія.
 
На днях затестив чангу від psychoman-а з ІMAO-A.
Взяв насіння гармали як джерело інгібітора моноаміноксидази типу А. Продається в купі онлайн шопів, повністю легальна штука.
перемолов у кавомолці.
Спочатку спробував заварити чайок з 1.2 грама. На редіті пишуть, що треба чайок зі жмихом пити. Це був повний трешак, таке противне, що до ригачки. Чайок випив десь 70мл, а жмих не зміг. Тоді спробував ще напхати гармали у капсули, і просто заковтнув капсулу з меленим насінням гармали. І так було значно простіше. А потім, для кращого ефекту ще зробив собі лимонаду (стакан води з 1/3 лимону). Кажуть, що лимонний сік покращує ефект, розкриває гармалу.
Десь за 30-40 хвилин відчув чуть ефекти від гармали. Не знаю як описати, але відчутно. В сумі я прийняв десь від 1.5г до 2г гармали.

Десь за годину після чайочку, і 40хв після капсул гармали я прийням капсулу з 130мг чанги. Тобто десь біля 60-65мг чистого ДМТ.
По суті це була так звана фармахуаска, айяхуаска без лози caapi, де ІMAO замінено іншим інгридієнтом.
Десь хвилин за 30-40 почались перші ефекти.
Доза ДМТ не передбачала варіанту "прориву", коли є ефекти відриву від тіла, польотів і подорожей в інші світи.
Але ефект який був, був повністю неперевершений. Я би сказав, що це найцікавіша і найкраща речовина із всіх, які я пробував. А з психоделіків я пробував майже всі класичні, крім ДОБ і ДОМ.
Від перших відчутних ефектів, до приходу в себе з функціонуванням (з можливістю сходити в туалет) пройшло біля 2.5 год.
Купа інсайтів, спостереження за якимось дивним світом, все було максимально цікаво.
Післяефекти тримали ще декілька годин. десь годин за 5 після старту перших ефектів зʼявилось відчуття важкої голови, яке завершилось просто сном.
На наступний день було легке відчуття втоми. Хоча не знаю чим, воно зумовлене. Швидше за все гармалою, бо вона має деякі токсичні ефекти.
Хочу ще спробувати з якимось фармакологічним імао, типу АУРОРІКСа, чи моклобемідом, але ніде його немає.
Ось такая історія.
мої вітання з цікавим та приємним досвідом (y);)
 
Хочу ще спробувати з якимось фармакологічним імао, типу АУРОРІКСа, чи моклобемідом, але ніде його немає.
Ось такая історія.
Можеш замовити через інтернет, я брав в Єврофармі. Якщо цікаво, можеш почитати мої репорти, вживав як з чангою, так і з фумаратом.
 

    ReadyOrNot

    Балів: 3
    Дякую за наводку. Замовив.
На днях затестив чангу від psychoman-а з ІMAO-A.
Взяв насіння гармали як джерело інгібітора моноаміноксидази типу А. Продається в купі онлайн шопів, повністю легальна штука.
перемолов у кавомолці.
Спочатку спробував заварити чайок з 1.2 грама. На редіті пишуть, що треба чайок зі жмихом пити. Це був повний трешак, таке противне, що до ригачки. Чайок випив десь 70мл, а жмих не зміг. Тоді спробував ще напхати гармали у капсули, і просто заковтнув капсулу з меленим насінням гармали. І так було значно простіше. А потім, для кращого ефекту ще зробив собі лимонаду (стакан води з 1/3 лимону). Кажуть, що лимонний сік покращує ефект, розкриває гармалу.
Десь за 30-40 хвилин відчув чуть ефекти від гармали. Не знаю як описати, але відчутно. В сумі я прийняв десь від 1.5г до 2г гармали.

Десь за годину після чайочку, і 40хв після капсул гармали я прийням капсулу з 130мг чанги. Тобто десь біля 60-65мг чистого ДМТ.
По суті це була так звана фармахуаска, айяхуаска без лози caapi, де ІMAO замінено іншим інгридієнтом.
Десь хвилин за 30-40 почались перші ефекти.
Доза ДМТ не передбачала варіанту "прориву", коли є ефекти відриву від тіла, польотів і подорожей в інші світи.
Але ефект який був, був повністю неперевершений. Я би сказав, що це найцікавіша і найкраща речовина із всіх, які я пробував. А з психоделіків я пробував майже всі класичні, крім ДОБ і ДОМ.
Від перших відчутних ефектів, до приходу в себе з функціонуванням (з можливістю сходити в туалет) пройшло біля 2.5 год.
Купа інсайтів, спостереження за якимось дивним світом, все було максимально цікаво.
Післяефекти тримали ще декілька годин. десь годин за 5 після старту перших ефектів зʼявилось відчуття важкої голови, яке завершилось просто сном.
На наступний день було легке відчуття втоми. Хоча не знаю чим, воно зумовлене. Швидше за все гармалою, бо вона має деякі токсичні ефекти.
Хочу ще спробувати з якимось фармакологічним імао, типу АУРОРІКСа, чи моклобемідом, але ніде його немає.
Ось такая історія.
Дякую за детальний опис приготувань та споживання та ефекти самої подорожі.
 
Психоман ебейшая личность. Как человек отличный и как торговец. Рекомендую закупаться, получите супер качественные товары которым нет конкурентов на рынке!
 
Назад
Зверху Знизу