Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Як тебе не любити, Києве мій

Гастарбайтеров на дозняк склонять зарплату забирать
 
Я не люблю його .. так що ізі
Повідомлення об'єднано автоматично:

Київ це вінігрєт з бомжів , еліти , людей з села і типів і тіпіх які хуй знає що з себе представляють а думають що держать район , крч хуйовий вінігрєт ваш Київ …
 
Я не люблю його .. так що ізі
Повідомлення об'єднано автоматично:

Київ це вінігрєт з бомжів , еліти , людей з села і типів і тіпіх які хуй знає що з себе представляють а думають що держать район , крч хуйовий вінігрєт ваш Київ …
Ты думаешь коренные киевляне любят эту пиздоту понаехавшую? Понаехов хуесосили сколько я себя помню. Просто сейчас понаехов стало в 4-5 раз больше, чем киевлян.
 
Ты думаешь коренные киевляне любят эту пиздоту понаехавшую? Понаехов хуесосили сколько я себя помню. Просто сейчас понаехов стало в 4-5 раз больше, чем киевлян.
київляни все життя терплять і зараз потерплять!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ты думаешь коренные киевляне любят эту пиздоту понаехавшую? Понаехов хуесосили сколько я себя помню. Просто сейчас понаехов стало в 4-5 раз больше, чем киевлян.
Я як в вашим великій город приїхав , хотів какать , туалетів немає , я терпів, тепер терпіть ви ..
 
щиро дякую, друже))) люблю свой город
А я село своє , на город мені ваш все одно ! Краще йдіть до столу ! Я нямаю вже ! По сто грамм в’їбемо і будем розмовляти на тему « як заїбали приєзжі »
 
А я село своє , на город мені ваш все одно ! Краще йдіть до столу ! Я нямаю вже ! По сто грамм в’їбемо і будем розмовляти на тему « як заїбали приєзжі »
заебали потомки орков, что с востока мигрировали и свинячат, как в своих залупах.
Еще и паркуются, как мудаки
 
Назад
Зверху Знизу