Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Я вернулся!

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 667
Репутація
3 763
Вподобайки
5 569
Бали
2 314
Депозит
500 $
Всім привіт , ось і повернувся тей самий мафіозі) , я знову з вами , і я радий тут бути , я завжди був радий тут бути! Серед вас , такіх же як і я , подібних мені! Я памьятаю як тільки зайшов на новий форум і почав вести тут життя , і мені це сподобалось!) І вже якійсь час я продовжую виходити на зв’язок з вами , відвідувати ваші теми , давати репутацію своїм бро) , ставити лайки , та писати купу коментарів) це круто! Я раніше не сидів на форумах , і тим паче не робив купу тем ) і не отримував фід беку , а тим паче підтримки , це дуже приємно , та сильно надихає! Дуже дякую вам!) Я просто хочу сказати що люблю вас!) Насправді кожен з вас чудова людина! Аве Секта! LABRC непереможний!

І по традиції в цій тему я запускаю обмін лайками , репутацією , та коментарями! 🙌🫶🏼✊🤜🤛
Також відмічайте свого бро на форумі))) і розкажіть чому саме цей сектант ваш бро))) як вам ідея?) якщо хуйня то просто пишіть коментар , я вас лайку!

Я відмічу Нуклеона , бо він норм мужик - Nukleon
Повідомлення об'єднано автоматично:

Nukleon , ти норм мужик! І тебе можна поважати за те що ти відаєш борги!
 
Ти зайшов на форум щоб написати арбітраж🌞

Нуклион респект
Та нє ) іхаххаіххвхв , а можееее
До речі Nimble мені також подобається , але таке відчуття що я його не знаю, але я і справді його не знаю , але він мені до вподоби🫶🏼
 
Ну що, я новенький, тож зв'язків й братків серйозних ще не маю, але з побаченого та відчутого за цей тиждень на форумі, відмічу YMBUkraine, бо ж:
  • бездоганна українська мова яку приємно читати
  • різноманіття відбірних смайлів на усі випадки життя
  • терпке присмак чи то пост- чи то метаіронії у кожному повідомленні
  • це перша людина, яка відповідала мені щось, можна сказати хрещений батько
  • небачена щедрість на коментарі та реакції
:cool::love:🤗🫡
 
Ну що, я новенький, тож зв'язків й братків серйозних ще не маю, але з побаченого та відчутого за цей тиждень на форумі, відмічу YMBUkraine, бо ж:
  • бездоганна українська мова яку приємно читати
  • різноманіття відбірних смайлів на усі випадки життя
  • терпке присмак чи то пост- чи то метаіронії у кожному повідомленні
  • це перша людина, яка відповідала мені щось, можна сказати хрещений батько
  • небачена щедрість на коментарі та реакції
:cool::love:🤗🫡
Поважаю тебе! Свій бро! 🫡😮‍💨🤜🤛
 
Всім привіт , ось і повернувся тей самий мафіозі) , я знову з вами , і я радий тут бути , я завжди був радий тут бути! Серед вас , такіх же як і я , подібних мені! Я памьятаю як тільки зайшов на новий форум і почав вести тут життя , і мені це сподобалось!) І вже якійсь час я продовжую виходити на зв’язок з вами , відвідувати ваші теми , давати репутацію своїм бро) , ставити лайки , та писати купу коментарів) це круто! Я раніше не сидів на форумах , і тим паче не робив купу тем ) і не отримував фід беку , а тим паче підтримки , це дуже приємно , та сильно надихає! Дуже дякую вам!) Я просто хочу сказати що люблю вас!) Насправді кожен з вас чудова людина! Аве Секта! LABRC непереможний!

І по традиції в цій тему я запускаю обмін лайками , репутацією , та коментарями! 🙌🫶🏼✊🤜🤛
Також відмічайте свого бро на форумі))) і розкажіть чому саме цей сектант ваш бро))) як вам ідея?) якщо хуйня то просто пишіть коментар , я вас лайку!

Я відмічу Нуклеона , бо він норм мужик - Nukleon
Повідомлення об'єднано автоматично:

Nukleon , ти норм мужик! І тебе можна поважати за те що ти відаєш борги!
Где пропадал?
Нуклеон топ
 
996e21e8a13a62a788ba5a4db9f8a325.jpgОла Амиго🪅
 
відмітимо хмільним за твій рахунок)
 
Назад
Зверху Знизу