Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

я і борода

Паяльник

Посвященный
Реєстрація
12.08.24
Повідомлення
696
Репутація
985
Вподобайки
1 123
Бали
850
EBD1A064-4FDF-4604-B035-0F16D7C60E5C.jpeg
Коли я вчився в десятому класі я почав зустрічатись з дівчинкою з паралелі, моім першим коханням. Ми були молоді, красиві й безтурботні. Цілими днями могли гуляти тримаючись за руки, цілувалися, мило балакати, обговорювали теперішнє і мріяли про майбутнє. Але як вам відомо не все хороше триває вічно. Якось одного разу вона сказала мені щоб я збрив бороду, мовляв вона колеться. Бороду я то збрив, а от колотись вона не перестала, і через півроку здохла на падіку від передозу
 
Переглянути вкладення 42160
Коли я вчився в десятому класі я почав зустрічатись з дівчинкою з паралелі, моім першим коханням. Ми були молоді, красиві й безтурботні. Цілими днями могли гуляти тримаючись за руки, цілувалися, мило балакати, обговорювали теперішнє і мріяли про майбутнє. Але як вам відомо не все хороше триває вічно. Якось одного разу вона сказала мені щоб я збрив бороду, мовляв вона колеться. Бороду я то збрив, а от колотись вона не перестала, і через півроку здохла на падіку від передозу
Жадная на кайфы ?
 
Начало действительно классное...
Вспомнил себя в 17 лет и свою первую любовь... 🥹

Но окончание было неожиданным 😜
 
Переглянути вкладення 42160
Коли я вчився в десятому класі я почав зустрічатись з дівчинкою з паралелі, моім першим коханням. Ми були молоді, красиві й безтурботні. Цілими днями могли гуляти тримаючись за руки, цілувалися, мило балакати, обговорювали теперішнє і мріяли про майбутнє. Але як вам відомо не все хороше триває вічно. Якось одного разу вона сказала мені щоб я збрив бороду, мовляв вона колеться. Бороду я то збрив, а от колотись вона не перестала, і через півроку здохла на падіку від передозу
хапхапххапхпхапахахп
 
Назад
Зверху Знизу