Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Дон Карлеон Вмирає !

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 405
Репутація
3 445
Вподобайки
5 243
Бали
2 284
Депозит
500 $
Всім привіт! Сьогодні в ранці знову вьебало давлєніє ..щось було 150 на 90 і 90 , я Хз братва скільки мені залишилося .. ваш мафіозі помирає .. напевно до кінця підходить моя історія .. я прожив 22 сумні і трішки веселі роки життя .. єдине що залишилося це довести Аут Дор до кінця , зняти врожай , висушити його і продати .. бо з такім давлєнієм я Хз чи зможу курити як раніше , я вдячний всім вам , що ви були зі мною такій не довгій період часу .. зараз мені ще потрібно роздати свою кріпту .. так шо пишіть в коментарі кому скидати всі свої біткоїни .. і кому в наслєдство переписати свій плантарь ?

Ваша : Мафія Бізнес.
 
да ты старый пиздец, я в ахуе как ты постарел.
просто пиздец, я просто в ахуе, просто кринж
 
Плонтарь это дело такое,но вот если по сезону не получу пробу грам 10 шишла .. все мало того что из друзей удалю,даже на похоронах не жди!
 
22 гуси
 
Давай крипту
 
Всім привіт! Сьогодні в ранці знову вьебало давлєніє ..щось було 150 на 90 і 90 , я Хз братва скільки мені залишилося .. ваш мафіозі помирає .. напевно до кінця підходить моя історія .. я прожив 22 сумні і трішки веселі роки життя .. єдине що залишилося це довести Аут Дор до кінця , зняти врожай , висушити його і продати .. бо з такім давлєнієм я Хз чи зможу курити як раніше , я вдячний всім вам , що ви були зі мною такій не довгій період часу .. зараз мені ще потрібно роздати свою кріпту .. так шо пишіть в коментарі кому скидати всі свої біткоїни .. і кому в наслєдство переписати свій плантарь ?

Ваша : Мафія Бізнес.
крипту закидывай, пущу на корм бездомным животным)))

а давление какое у тебя рабочее вообще?
 
Хуйня тобі залишилась.Років 60-70.Встигни вирішити всі свої нагальні потреби.Три речі які ти зобов'язаний зробити в цьому житті.Побудуй гроубокс.Посади кущ.Збери врожай
 
похуи на это
 
ТАк уходит легенда.
 
Срочно коньяка для поправления здоровья ☺️
 
так с этого надо начинать:
Обично 140 на чот там .. постоянно высокое крч , а норм же 120 на чот там
если тебе норм при 140, то значит 150 не смертельно. У моего экса такое с 18 и норм ему. Под спидами +10 единиц.

Короче,расходимся, криптонаследства нам тут не видать
 
Назад
Зверху Знизу