Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Дома десь є шмаль .. чи нема ? ДОПОМОЖІТЬ!!!

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 667
Репутація
3 763
Вподобайки
5 569
Бали
2 314
Депозит
500 $
Здарова Бандіти , короче в мене така ситуація .. в мене в віранді час від часу воняє шмалюкою , ось прям шишечний запах якій проявляється час від часу і там десь вже 2 рокі , то я хочу спитати це десь пятка лежить .. чи що воно може бути? Я типу думав що я йобнувся .. але мамка в ранці каже « що знову приносиш ?» типу що я приніс шмаль і десь сховав , але ніхуя , якщо і мамка внюхала то точно тей запах , а я думав що може я вїбався вже головою і мені пахнить .. так ось типу , час від часу проявляється цей запах , чого він може час від часу проявлятись , і чи варто мені пошукати якусь пятку в цій віранді , це може таке бути що десь пятка якась лежить? Бо сьогодні в ранці знову був цей запах .. нормальний такій штин на всю віранду .. підскажіть будь ласка .. запах був зранку і потім зник, і проявляється буває час від часу..
 
Ну так піди на запах
Та я ж кажу вже він зник :(
Повідомлення об'єднано автоматично:

Многие растения имеют схожий со шмалью запах. Иногда идя по улицу можно учуять без всяких на то причин
А якщо це шмалюка десь .. то вона може воняти час від часу .. воно якось починає воняти чи то після дощу може влага піднімається .. я Хз , сукаааам
 
Я знаю кто может найти шмаль
images.jpeg
 
Ещё бы спросил у нас сколько спальных мест у тебя дома ) вопрос на уровне Nukleon
 
Может соседи снизу курят?)
 
было такое, но шмаль так и не нашёл, надеюсь тебе повезёт больше😁
 
Здарова Бандіти , короче в мене така ситуація .. в мене в віранді час від часу воняє шмалюкою , ось прям шишечний запах якій проявляється час від часу і там десь вже 2 рокі , то я хочу спитати це десь пятка лежить .. чи що воно може бути? Я типу думав що я йобнувся .. але мамка в ранці каже « що знову приносиш ?» типу що я приніс шмаль і десь сховав , але ніхуя , якщо і мамка внюхала то точно тей запах , а я думав що може я вїбався вже головою і мені пахнить .. так ось типу , час від часу проявляється цей запах , чого він може час від часу проявлятись , і чи варто мені пошукати якусь пятку в цій віранді , це може таке бути що десь пятка якась лежить? Бо сьогодні в ранці знову був цей запах .. нормальний такій штин на всю віранду .. підскажіть будь ласка .. запах був зранку і потім зник, і проявляється буває час від часу..
Шмали нет и монет тоже нет.
 
Норм веранда
 
Здарова Бандіти , короче в мене така ситуація .. в мене в віранді час від часу воняє шмалюкою , ось прям шишечний запах якій проявляється час від часу і там десь вже 2 рокі , то я хочу спитати це десь пятка лежить .. чи що воно може бути? Я типу думав що я йобнувся .. але мамка в ранці каже « що знову приносиш ?» типу що я приніс шмаль і десь сховав , але ніхуя , якщо і мамка внюхала то точно тей запах , а я думав що може я вїбався вже головою і мені пахнить .. так ось типу , час від часу проявляється цей запах , чого він може час від часу проявлятись , і чи варто мені пошукати якусь пятку в цій віранді , це може таке бути що десь пятка якась лежить? Бо сьогодні в ранці знову був цей запах .. нормальний такій штин на всю віранду .. підскажіть будь ласка .. запах був зранку і потім зник, і проявляється буває час від часу..
может тараканы шмалят? Коты? Соседи?
 
Назад
Зверху Знизу