Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Дебют у цій справі але із альфою

Rasta4eL

Сектант
Реєстрація
06.04.24
Повідомлення
35
Репутація
-2
Вподобайки
31
Бали
68
Речовина: альфа
Тестер: той самий
Толерантності йобнутись
Від невідомого секті магазину
9BCA57B3-A681-48B0-8EA8-DCAB58ABB569.jpeg
Шоп в принципі мені відомий ще із часів старого сайту і видачі ПЗ тільки після мінєта сапорту, як ці справи робляться зараз мені на разі невідомо але дивлячись на те як вівся наш діалог все там пішло на покращення а якість так точно
 
Гуд трип бро
 
Што ета?
 
Речовина: альфа
Тестер: той самий
Толерантності йобнутись
Від невідомого секті магазину
Переглянути вкладення 28628
Шоп в принципі мені відомий ще із часів старого сайту і видачі ПЗ тільки після мінєта сапорту, як ці справи робляться зараз мені на разі невідомо але дивлячись на те як вівся наш діалог все там пішло на покращення а якість так точно
миньет-сапорта это конечно прыкол
 
Речовина: альфа
Тестер: той самий
Толерантності йобнутись
Від невідомого секті магазину
Переглянути вкладення 28628
Шоп в принципі мені відомий ще із часів старого сайту і видачі ПЗ тільки після мінєта сапорту, як ці справи робляться зараз мені на разі невідомо але дивлячись на те як вівся наш діалог все там пішло на покращення а якість так точно
"...ПЗ тільки після мінєта сапорту, як ці справи робляться зараз мені на разі невідомо але дивлячись на те як вівся наш діалог все там пішло на покращення а якість так точно"

Тобто нині можна віддєлаттся усього навсього хендджобом, сосати не обов'язково? ,)
 
"...ПЗ тільки після мінєта сапорту, як ці справи робляться зараз мені на разі невідомо але дивлячись на те як вівся наш діалог все там пішло на покращення а якість так точно"

Тобто нині можна віддєлаттся усього навсього хендджобом, сосати не обов'язково? ,)
Чесно кажучи я в душі не їбу що таке хенджоб але думаю що не тільки)
 
Тобі, мабуть, воно й не треба. Мінета апріорі достатньо в будь-якому випадку ,)
Ахахах ну це вже сапорту різати а не мені)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

«handjob», це дрочка типу
Оооо спс за те що просвітив мене у значенні цього слова)))
 
Ахахах ну це вже сапорту різати а не мені)))
Повідомлення об'єднано автоматично:


Оооо спс за те що просвітив мене у значенні цього слова)))
Да-да, именно типу.

Хотя, вполне возможно, что и типихе тоже
 
Назад
Зверху Знизу