Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Далбайоб?

cultura

Конфуций
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
4 386
Репутація
6 077
Вподобайки
7 786
Бали
2 790
Деякі родові імена дійсно вражають. Житель Тернополя, наприклад, має одне з найдивніших та найдовших прізвищ в Україні. Свої паспортні дані змінив, коли йому стукнуло 24 роки. Однак був не проти наважитися на такий вчинок й раніше.

Станом на 2019 рік чоловік змінював особисті дані 4 рази.

Востаннє його прізвище та ім'я звучало так:

Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко,

однак, можливо, з роками стало ще довшим.

Тернополянин каже, що ім'я Володимир – це про мир зі світом та усіма людьми, а друга частина – про серйозність та опір, які він намагається проявляти. Такі незвичайні дані чоловік придумав завдяки Вікіпедії.
Друзі хоч і звикли до незвичного імені, але все одно скорочують його.

Наприклад, Бронік або Бронівогневладислав. Чоловік наголошує, що зміна особистих даних – це свобода вибору, на яку він має право. Річ у тім, що раніше батьки її утискали.

Цікаво, що по батькові герой залишив – Миколайович.
 
Это ржака конечно. Я сам помню про этого чувака постил на старой лабе.
Было написано якобы это он меняет чтобы ему не смогли выписать повестку, но похоже что он просто долбоёб.
 
Запайка имя фамилия
 
Деякі родові імена дійсно вражають. Житель Тернополя, наприклад, має одне з найдивніших та найдовших прізвищ в Україні. Свої паспортні дані змінив, коли йому стукнуло 24 роки. Однак був не проти наважитися на такий вчинок й раніше.

Станом на 2019 рік чоловік змінював особисті дані 4 рази.

Востаннє його прізвище та ім'я звучало так:

Бронівогневладислав-Едуардолеонардоконстантинослав Володимиренклименжільєнко-Громинревинградинтеменко,

однак, можливо, з роками стало ще довшим.

Тернополянин каже, що ім'я Володимир – це про мир зі світом та усіма людьми, а друга частина – про серйозність та опір, які він намагається проявляти. Такі незвичайні дані чоловік придумав завдяки Вікіпедії.
Друзі хоч і звикли до незвичного імені, але все одно скорочують його.

Наприклад, Бронік або Бронівогневладислав. Чоловік наголошує, що зміна особистих даних – це свобода вибору, на яку він має право. Річ у тім, що раніше батьки її утискали.

Цікаво, що по батькові герой залишив – Миколайович.
Тут многие считают его дебилом но подумайте хорошо головой что даёт такая фамилия.
В большинстве случаев выписать протоколо или другую залупу заебешься.
Могут даже не заморачиваться. ОДНИ ПЛЮСЫ
 
Умным точно не назовёшь
 
Назад
Зверху Знизу