Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Цицьочки

Потужний

Посвященный
Реєстрація
08.08.24
Повідомлення
501
Репутація
1 045
Вподобайки
1 166
Бали
845
Тимчасово виконуючий обов'язки karASSika візьме цицю на поцьом за 800-900 мг кокаїна від Марокко (з мазаниною та візуалами) + 20 балів репутації
 
Шо
 
Блляяяяя вот ты и вскрылся, привет хувосборист
 
Треба якось домовлятись. Ми сучасні, ділові люди, а не варвари. Моє перше враження, що ти мене від баб, чи баб від мене відганяєш. Але натомість ти мені подарував крафтовий баннер тіп-топа. Однозначно щось відповісти неможливо зараз, але я сподіваюсь, що час найкращий лікар, і він підкаже правильну відповідь)
Ти диви не загравайся, бо він, кажуть, на дні десь закінчив
Я ж кажу, тимчасово виконуючий обов'язки) Я не поділяю на 100% його модель поведінки. Теж не хочу, щоб мною футбол по форуму грали))
 
Останнє редагування:
Какая-то фигня
 
Потужний ти ж типу тойво, президент, то може візьмеш мене до міністерства цифрової трансформації?
 
Мало кокаїна? Добре, називай свою кількість, за яку б ти погодилася.
Потужний ти ж типу тойво, президент, то може візьмеш мене до міністерства цифрової трансформації?
Точно хочеш підписатись під ту хуйню, яку натворив Фьодоров? Пам'ятаєш 10 млн записів з “Дії“ злиток напочатку 2022 року? Ти думаєш, чо його в ларьок неможливо відправити без костюма Пса Патрона? Відчебурєчат його на першому світлофорі, як Ляшка на початку його політичної кар'єри. Тільки в Ляшка хоть амбіції були, а тут тільки травми прямої кишки. Подумай, нащо воно кому треба.
 
Треба якось домовлятись. Ми сучасні, ділові люди, а не варвари. Моє перше враження, що ти мене від баб, чи баб від мене відганяєш. Але натомість ти мені подарував крафтовий баннер тіп-топа. Однозначно щось відповісти неможливо зараз, але я сподіваюсь, що час найкращий лікар, і він підкаже правильну відповідь)

Я ж кажу, тимчасово виконуючий обов'язки) Я не поділяю на 100% його модель поведінки. Теж не хочу, щоб мною футбол по форуму грали))
Я не юзаю просто
 
Точно хочеш підписатись під ту хуйню, яку натворив Фьодоров? Пам'ятаєш 10 млн записів з “Дії“ злиток напочатку 2022 року? Ти думаєш, чо його в ларьок неможливо відправити без костюма Пса Патрона? Відчебурєчат його на першому світлофорі, як Ляшка на початку його політичної кар'єри. Тільки в Ляшка хоть амбіції були, а тут тільки травми прямої кишки. Подумай, нащо воно кому треба.
Так то і правда, із того міністерства знають тільки Федорова, а я буду непомітним гвинтиком, який розкрадає мільйоні бюджети.
Перший тендер хай буде на 6 мільйонів гривень, тема тендеру "Тренінг з критичного мислення"
 
Назад
Зверху Знизу