Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Бодрящая Аптечка или рацион для марафонца 💪🏻 Кофеїн безводний порошок

avel1317

Сектант
Реєстрація
04.07.24
Повідомлення
44
Репутація
75
Вподобайки
44
Бали
38
Время приема:
Обед
Полдник

Группа назначения:
#бустер
#предтреник

Дозировка:
Наприклад - 46 мг. кофеїну на 1 кг

Кофеїн - речовина, яку багато хто споживає практично щодня - у вигляді заварної кави. Згідно зі статистичними дослідженнями, проведеними в США з 24808 американців 89% регулярно вживають кофеїн, причому 98% вживаного кофеїну надходить до нашого організму як складової різних напоїв. За результатами того ж дослідження середній об'єм кофеїну, що щоденно одержується чоловіками, становить 240 мг. На людину, а жінками – 183 мг. Таким чином, очевидно, що кофеїн є невід'ємною частиною щоденного раціону більшості людей.
Якщо ж говорити, про тих, хто вживає кофеїн у складах спортивних добавок (чоловіки і жінки, які регулярно тренуються), то величина дози речовини кардинально змінюється: нижня межа щоденної дози відповідає 436 мг, верхня — більше 1000 мг.
Що ж до використання у спорті, згідно з опублікованими дослідженнями, безводний кофеїн «відсуває» поріг виснаження (визначено під час тесту на велоергометрі) і незначною мірою сприяє мобілізації жирних кислот (прискорює процес жироспалювання приблизно на 3%). Йдеться про вживання кофеїну у дозі 6 мг. на 1кг. маси.
Більш ранні дослідження показали, що кофеїн здатний суттєво збільшувати процес жироспалювання, проте, не в період активного фізичного навантаження, а, навпаки, у стані спокою. Як у стані спокою, так і в стані активного фізичного навантаження після вживання кофеїну збільшуються рівні стимулюючих гормонів (норадреналіну та адреналіну)

Синтезований чи натуральний
Напевно, постало питання — яка форма кофеїну є більш придатною для отримання результатів витривалості та жироспалювання — натуральний або безводний кофеїн.
Дослідження дозволили отримати відповідь і це питання.
Як виявилося, кофеїн, що надходить із напою, збільшує працездатність набагато менше, ніж така сама доза чистого кофеїну.
Наприклад, 46 мг. кофеїну на 1 кг маси сильніше збільшують працездатність на кардіотренажерах та секрецію гормонів, ніж аналогічна доза кофеїну, отриманого із заварної кави.
Таким чином, можна дійти невтішного висновку, що у натуральної кави присутні якісь інгредієнти, які гальмують дію натурального кофеїну як стимулятора.
Тому для отримання переваг у тренажерному залі доцільним є вживання безводного кофеїну.
 
В легальном рц был некий Anatony с Евпатории, толкающий триметилксантин, примерно 2011.
Он же эксклюзивно притащил гексаген - легальный тогда эйфоретик 5-apb + 6-apb в 6-угольных таблетках-гайках, если кто помнит.

Я взял 100г, кофеина вроде минимальная партія. Чертил как кристаллиус на глаз, думав, что в дорожках примерно 100мг.

Половина (50г) закончилась через 3 мес и я понял, что в дорожках было по 300мг, а не по 100, как я думал. Плотность трметилксантина оказалась гораздо выше.

Остальными 50г я когда-то греванул товарища, у меня их не было.
Наступила какая то сильная слабость и сонливость по нарастающей в течении недели, сразу, как мои 50г закончились.
Где то через неделю я встретил того кента и он мне вернул обратно 50г, бо так и не юзал.
Буквально через пару дорог я забыл о своих проблемах и провисел еще 3 мес, пока вторые 50г не закончилось.

Через неделю, как закончилось я офуел. Просто не мог ходить на работу и работать.
А ещё начались головные боли, особенно по утрам. Они заепывали, пока не вьепешь 2 цитрамона с чаем. У меня была целая коробка цитрамона, чтоб не мелочиться и даже если голова не сильно болела - я привык епашить Цитрамон машинально.

Длилось аж полгода, я уже уточнял и мне говорили, что симптомы, как у чифиристов.
Благо отпустило, ну его нафуй.

Почему купил? Мне нравился редбулл когда-то, а потом редбулл с бутиратом. Но от редбулла изжога началась и я заменил его триметилксантином.
 
ред это Л-Таурин + Кофеин

аптека это отрасль фармации там миксы из сложных веществ
 
Назад
Зверху Знизу